SDN Fenerbahçe Kulübü

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Salih Ucan : '' Bu Kadar Genc Yasımda Bu Kadar Onemli Bir Kulvarda Final Gormek Uzereyim Suan Cok Mutluyum Fenerbahce'ye Geldiğim İçin Her Gun Allah'a Sukur Ediyorum'

Salih biraz kendine dikkat etmesi lazım. dün oyuna girdikten sonra görüldüki daha bu seviyelere gelememiş. oyunda gözükmedi hiç.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Salih biraz kendine dikkat etmesi lazım. dün oyuna girdikten sonra görüldüki daha bu seviyelere gelememiş. oyunda gözükmedi hiç.

Yorumuna yüzde, yüz katılıyorum, evet kendine güveni olması çok iyi ama dozunu iyi ayarlamalı, fazla kendine güven insanı megolomanlığa sürükler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

BİLGİ : Meireles'in sol bacak arka adelesinde kısmi yırtık tespit edildi.Sahalardan en az 10 gün uzak kalacağı öğrenildi.

298083_469163653163780_1617005601_n.jpg

Dayıların Dayısı YOBO DAYI :)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Stoch'a servet

Fenerbahçe'de gözden düşen Stoch için yeni bir transfer iddiası gündeme geldi

_1ff18988d072862f182199f5f5b736331.Jpeg

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın gözünden düşen Slovak futbolcu Miroslav Stoch için Rus kulüp Spartak Moskova'nın 11 milyon Euro'yu gözden çıkardığı belirtildi.

Rus basınında çıkan haberlere göre bu sezon Fenerbahçe'de fazla forma şansı bulamayan Stoch için Spartak Moskova'nın 11 milyon Euro'luk bir teklif yapacağı öne sürüldü. Bu sezon Fenerbahçe'de kadroya girmekte zorlanan Slovak futbolcunun saha dışındaki hal ve davranışları da taraftarların tepkisine neden olmuştu.
Stoch'un menajeri Milan Lednicky'nin, daha önce "Rusya'dan gelen teklifler var" sözleri hatırlatılarak transferin sonuçlanabileceği belirtildi. Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'ye gol ve asistleriyle büyük katkı sağladığı belirtilen Stoch'un Spartak Moskova'ya büyük bir güç katacağı ve Fenerbahçe'nin de iyi bir teklife futbolcuyu satabileceği iddia edildi.

Kaynak

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Haftaya benfica maçında bir sürpriz isim bekliyorum oda Krasic. Artık göster kendini be adam. Pes oynarken alıyoruz seni defanstan aldığımız topla gol atıyoruz, bu kadar yetenek olmasa oyuna koymazlar. :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Haftaya benfica maçında bir sürpriz isim bekliyorum oda Krasic. Artık göster kendini be adam. Pes oynarken alıyoruz seni defanstan aldığımız topla gol atıyoruz, bu kadar yetenek olmasa oyuna koymazlar. :)

BEn soğudum o adam dan bişiler yapsa da kendini sevdirse :D

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Ya öyle bir şey ki adam oynasa gerçekten güzel bir şeyler yapacak biliyorum hissediyorum ama yok oynayamıyor yahu. Ama önümüzdeki maçta bekliyorum oynamasını.

Fiziki açıdan çok iyi taktik anlayışıda iyi ama hırs yok . o da olmayinca zaten saha da olmasının da anlami yok.

Stoch da suan oyle kosan pas yapan sut çeken adam ölü gibi antropz mu oldu ne :D

iyi akşamlar ALLAHA EMANET olun..

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Oscar Cardozo: Futbol kariyerim boyunca böyle bir taraftarı ilk kez görüyorum. Resmen cehennem gibiydi

401855_469220796491399_965369928_n.jpg
spacer.gif

Portekiz Basını : Türkiye'yi Braga maçlarından biliyoruz cehennem dedikleri bir kaç stat gördük ama gerçek cehennemle bugün tanıştık

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İspanya/Marca Gazetesi: "Fenerbahçe, Benfica'nın hayatını bağışladı."

Bayan Basketbol Final Serisi 2. maçında Fenerbahçe-Galatasaray mücadelesi şuanda FBTV'den izleyebilirsiniz.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
3. ÇEYREK SONUCU | Fenerbahçe 41-36 Galatasaray

MAÇ SONUCU | Fenerbahçe 55-52 Galatasaray

BIzGXZvCcAIwb9v.jpg

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Stoch'a servet

Fenerbahçe'de gözden düşen Stoch için yeni bir transfer iddiası gündeme geldi

_1ff18988d072862f182199f5f5b736331.Jpeg

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın gözünden düşen Slovak futbolcu Miroslav Stoch için Rus kulüp Spartak Moskova'nın 11 milyon Euro'yu gözden çıkardığı belirtildi.

Rus basınında çıkan haberlere göre bu sezon Fenerbahçe'de fazla forma şansı bulamayan Stoch için Spartak Moskova'nın 11 milyon Euro'luk bir teklif yapacağı öne sürüldü. Bu sezon Fenerbahçe'de kadroya girmekte zorlanan Slovak futbolcunun saha dışındaki hal ve davranışları da taraftarların tepkisine neden olmuştu.
Stoch'un menajeri Milan Lednicky'nin, daha önce "Rusya'dan gelen teklifler var" sözleri hatırlatılarak transferin sonuçlanabileceği belirtildi. Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'ye gol ve asistleriyle büyük katkı sağladığı belirtilen Stoch'un Spartak Moskova'ya büyük bir güç katacağı ve Fenerbahçe'nin de iyi bir teklife futbolcuyu satabileceği iddia edildi.

Kaynak

Ben diyorum bak stoch u verip ustune belki para verilerek emenike geri alınacak...

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
İspanya/Marca Gazetesi: "Fenerbahçe, Benfica'nın hayatını bağışladı."

Bayan Basketbol Final Serisi 2. maçında Fenerbahçe-Galatasaray mücadelesi şuanda FBTV'den izleyebilirsiniz.
Hayırlı Akşamlar.
Benfica'nın Hayatını Direkler Kurtardı Bence.:)
Ama Akşam Ne Keyiflendim Yeminle.
Sabah Kalktım işe gitmek için.İçim kıpır kıpır.Dedim ne oluyo len.:w00t:
Sonra Maç Akşamki maç geldi Aklıma.Sabah sabah'Ne yendik be 'diye Bağırdım.:mrgreen:
Eşim'de 'Delirdin mi be Adam,Ne Bağıyorsun Sabah Sabah' dedi.:D
Servis'te Paso Maç Muhabbeti zaten Alayımız FENERBAHÇELİ.Şöför Burhan yolu şaşırdı ya düşünün.:laugh:
Maça giden Arkadaşlarda Ses kalmamış.Konuşamıyorlardı.
Ama 40 yaşındayım.Ben FENERBAHÇEYİ Hiç bu kadar İstekli ve Arzulu görmedim.:clap:
İnşaallah.2,maçtada böyle oynarsak Yeminle Kimse duramaz Önümüzde Evelallah.:)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hayırlı Akşamlar.
Benfica'nın Hayatını Direkler Kurtardı Bence.:)
Ama Akşam Ne Keyiflendim Yeminle.
Sabah Kalktım işe gitmek için.İçim kıpır kıpır.Dedim ne oluyo len.:w00t:
Sonra Maç Akşamki maç geldi Aklıma.Sabah sabah'Ne yendik be 'diye Bağırdım.:mrgreen:
Eşim'de 'Delirdin mi be Adam,Ne Bağıyorsun Sabah Sabah' dedi.:D
Servis'te Paso Maç Muhabbeti zaten Alayımız FENERBAHÇELİ.Şöför Burhan yolu şaşırdı ya düşünün.:laugh:
Maça giden Arkadaşlarda Ses kalmamış.Konuşamıyorlardı.
Ama 40 yaşındayım.Ben FENERBAHÇEYİ Hiç bu kadar İstekli ve Arzulu görmedim.:clap:
İnşaallah.2,maçtada böyle oynarsak Yeminle Kimse duramaz Önümüzde Evelallah.:)

Allah mutluluğumuzu daim etsin abi, sabah bende sana yakın bir piskolojideydim içim kıpır, kıpırdı artık seninde dediğin gibi Oradaki maç önemli eğer aynı şevk ve hırsla çıkarsak Amsterdam'da yaşayanlar gerçek cehennemi gözleriyle göreceklerdir.

Fenerbahçe lige döndü!
samandirada_olaganustu_hal13667799290_h1017851.jpg

UEFA Avrupa Ligi yarı final ilk maçında Benfica'yı 1-0 yenen Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'de 28 Nisan Pazar günü Kayserispor'la yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarına ara vermeden başladı.
Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde basına kapalı gerçekleştirilen çalışmada, Benfica maçında görev alan oyuncuların rejenerasyon yaptıkları, diğer oyuncuların ise pas çalışmasının ardından dar alanda çift kale maç oynadıkları belirtildi.

Sarı-lacivertli ekipte, Benfica maçında sakatlanan Raul Meireles'in tedavisine devam edildiği duyurulurken, A2 takımının Sakaryaspor'la yaptığı maçta görev alan genç oyuncular Recep Niyaz ve Beykan Şimşek'in ise idmana katılmadıkları kaydedildi.

A2 takımının bugün Sakaryaspor ile oynadığı maçta sağ dizine darbe alan Erten Ersu'nun çekilen MR'ında, sağ diz arka çapraz bağında kopma tespit edildiği aktarıldı.
Fenerbahçe, yarın gerçekleştireceği antrenmanla Kayserispor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

Kaynak

Herkese hayırlı geceler, Allah'a emanet olun. :)

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Selamunaleyküm günaydınlar hayırlı hafta sonları

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
aleyküm selam [MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION]

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Selamün aleyküm, Çalışanlanlara Allah'tan kolaylık, tatilde olanlara iyi hafta sonları diliyorum.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Fenerbahçe'nin Benfica galibiyeti ile birlikte ülke puanı sıralamasında Türkiye, Belçika'yı geride bırakarak 10. sıraya yükseldi.

[MENTION=71554]cobra11[/MENTION] tünaydın baba

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Beyazıt Öztürk : FENERBAHÇE Uefa Kupasını Alırsa 17 Mayısta Takımı Beyaz Show'a Getirceğim.

935369_469471996466279_47339038_n.png

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Anelka Fenerbahçe'ye geri dönüyor

Fenerbahçeli yöneticilerin Anelka'ya geri dönmesi için teklifte bulunduğunu ileri sürdü.

anelka-fenerbahce-ye-geri-donuyor-3229074.Jpeg

004/05 ve 2005/06 sezonlarında Sarı-Lacivertli formayı giyen Nicolas Anelka'nın, yeniden Fenerbahçe'nin gündeminde olduğu iddia edildi. Fransa'da yayın yapan spor sitesi Bein Sport, Fenerbahçeli yöneticilerin, Çin'de umduğunu bulamayıp, Juventus'a transfer olan ancak burada da hayal kırıklığı yaşayan Fransız yıldızı geri döndürmek için temasa geçtiklerini yazdı.

Haberde, Nicolas Anelka'nın, Çin'in Shanghai Shenhua takımında beraber forma giydiği Didier Drogba'nın Galatasaray'a transfer olmasıyla birlikte, Türkiye'yi yeniden düşünmeye başladığı ve teklife sıcak baktığı kaydedildi.

Drogba gibi parasını alamadığı gerekçesiyle Shanghai Shenhua ile sözleşmesini feshedip, Juventus'a transfer olan Anelka, burada büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.
Devler Ligi'nde 5 ve İtalya Ligi'nde 30 olmak üzere iki maçta Siyah-Beyazlı formayı sadece 35 dakika giyebilen Fransız yıldız'ın sezon sonunda sözleşmesi sona eriyor. İki tarafın da anlaşması durumunda sözleşme uzatma obsiyonu bulunduğu ancak Anelka'nın, İtalya'dan kesinlikle ayrılmayı planladığı belirtildi. Fenerbahçe'de iki sezon oynadıktan sonra İngiltere'nin Bolton takımına transfer olan Anelka, Chelsea ve Shanghai Shenhua formalarını giymişti.
(İHA)

934908_522152314497726_1620362094_n.jpg

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Webo yerine iyi olurdu ancak oyun sistemimiz hıza dayalı olmaya başladı bu yönde ilerleyecektir anelka uyum sağlayamaz