SDN Fenerbahçe Kulübü

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Aykut Kocaman, Benfica maçı öncesi bugün saat 16:00'da Şükrü Saracoğlu Stadı'nda basın toplantısı düzenleyecek.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Basın toplantısına Cristian Baroni katılıyor.

Aykut Kocaman: Benfica bizden daha heyecanlı görünüyor, ama maalesef biz bu maça çok sıradan bir maçmış gibi bakıyoruz.

ulan aykut ulan aykut .. .. .. ...

Aykut Kocaman: "Yarı finalde olmanın onuru, gururu ve heyecanını yaşıyorum."
Aykut Kocaman: Benfica, Avrupa Kupaları'nda kulübümüzden çok daha tecrübeli ve çıkışta olan bir takım.
Aykut Kocaman: Kulübümüzün tarihinde ilk defa burada olurken, rakibimiz bu duyguları defalarca yaşayan saygı değer bir kulüp.
Aykut Kocaman: Benfica gibi saygıyı hak eden ve üst düzey bir takımla oynayacak olmaktan dolayı gururluyuz.
Aykut Kocaman: Benfica bizden daha heyecanlı görünüyor, ama maalesef biz bu maça çok sıradan bir maçmış gibi bakıyoruz
Aykut Kocaman: Ülke olarak bu maça gereken önemi veremiyoruz, gereken havayı oluşturamıyoruz.
Aykut Kocaman: Gençlerbirliği mağlubiyeti, sanki yarınki maça etki edecekmiş gibi. Bugüne kadar sadece iki Türk takımı buralara kadar geldi.
Aykut Kocaman: Maça gelecek taraftarlarımızdan en büyük isteğim, bulunduğumuz yerin kıymetini bilmeleri ve takımı koşulsuz desteklemeleri.
Aykut Kocaman: Yarın ki maçta taraftarımıza çok fazla iş düşüyor. İnşallah gerekeni hep birlikte yapacağız.
Aykut Kocaman: Taraftarlarımız da, sabırla, son ana kadar takımı desteklemeliler.
Aykut Kocaman: Yarın güçlü bir takımla oynayacağız. Son ana kadar maçı kendi lehimize çevirmek için sonsuz bir gayret göstereceğiz.
Aykut Kocaman: Sportif değerler açısından bakarsak 106 yıllık tarihimizin en önemli maçına çıkacağız.
Aykut Kocaman: Türkiye ligine bakıldığında Fenerbahçe, son 50 senede 18 kere şampiyon olmuş. Gelecek 50 yılda da en az böyle olacak.
Aykut Kocaman: Yapılan yatırımların asıl hedefi buralara gelmekti. Olanaklar ölçüsünde aklımızı da devreye sokarak başarımızı ilerletmeliyiz

Bu konuşmadan sonra benim 0,1 de olan ümidim de bitti :)

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=74929]Korpe[/MENTION] ümidin hangi cümlede bitti :D merak ettim (sakın hepsi deme )

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Selamün aleyküm dostlar, hayırlı akşamlar.

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya hocamız karakter olarak iyi ama bence teknik direktörlük işi biraz heyecan ister bence.. [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] aktardıklarını okuduktan sonra aynı soğuk bir yüz ifadesi ile konuştuğunuz hayal etmekte zorlanmıyorum. Dün Bayern'in hocasını 90.dk'da bile ayakta ve oyuncalarına direktif verir halde gördükten sonra ve de daha sene başında bu sene son senem önümüzdeki sene olmayacağını belirten bir hoca. Ama Aykut hocamızda bu heyecanı geldiği günden beri hiç görememiş olmak benim için üzücü.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bilgilendirme: UEFA Avrupa Ligi'nde grup maçlarından bu yana ikişer kartları bulunan kaleci Volkan Demirel, Egemen Korkmaz, Ziegler, Mehmet Topal, Meireles ve Webo yarın da kart görmeleri durumunda rövanşta cezalı olacak.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Aykut Kocaman: "Benfica maçı Gençlerbirliği maçı gibi olmayacak."

Aykut Kocaman: "Hem Kulübün hemde benim için çok önemli bir maç. Elemek için elimizden geleni yapacağız."

Aykut Kocaman: "Bizde şöyle bir şey oluyor, şu oyun bu maça yetmez denilen garip bir hastalık var."

Eksik olma abi nasılsın ? İyisin İnşaallah. :)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
BIn5BSrCMAARWw_.jpg

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Bu inançla; yolumuz Amsterdam

2013-04-24_manset.jpg

Sevgili Fenerbahçeliler;
Yarın, onurlu tarihimizde çok önemli yere sahip bir maça çıkacağız.

Bu gurura, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda hep birlikte ortak olacağız.

90 dakika durmaksızın takımımızı destekleyecek, yarı finalin iki maçtan oluştuğunu unutmadan, ilk maçı avantaja çevirmek için tüm inancımızı ve takımımıza olan güveni sahaya yansıtacağız.

"Sahadaki Çubuklular, yedek kulübesinde görev bekleyen evlatlarımız ve bu gururun mimarı Hocamız; yarın tribünleri tıklım tıklım dolduran binlere, siz Fenerbahçeliler’e emanet."

Yarın, futbolcularımıza, sabırla, son ana kadar destek olmanızı; her saniye, her dakika, herkesin gıpta ile tanık olacağı eşsiz desteğinizi, her maçımızda olduğu gibi bu tarihi günde de tekrarlanmanızı rica ediyorum

.
Maç sırasında, futbolcularımızın yapacakları hatalarda onlara tepki göstermemeniz, ıslıklamamanız; onları teşvik etmeniz, desteğiniz ile tekrar oyuna dönmelerini sağlamanız çok önemli.

Yarın, saatler 22:05’i gösterdiğinde; tek yürek tek inanç hep bir ağızdan, sadece destek hep destek sonuna kadar Fenerbahçe diyeceğiz…

Bu inanç ve birliktelik ile dileğim; yolumuzun Amsterdam olması

Sevgilerimle,

Aziz Yıldırım
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ BAŞKANI

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında maçları yönetecek hakemleri açıkladı. Buna göre 28 Nisan Pazar günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak ve saat 20.00’de başlayacak Fenerbahçe-Kayserispor maçında Kuddusi Müftüoğlu düdük çalacak. Müftüoğlu’nun yardımcılığını Serkan Gençerler ile İsmail Şencan yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Özgüç Türkalp.

26 NİSAN CUMA
20.00 Mersin İdmanyurdu-Medical Park Antalyaspor: Mustafa Aydın

27 NİSAN CUMARTESİ
20.00 Sivasspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Mustafa Kamil Abitoğlu
20.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği: Tolga Özkalfa
20.00 Sanica Boru Elazığspor-Kardemir Karabükspor: Cüneyt Çakır
20.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor: Hüseyin Göçek
20.00 Beşiktaş-Orduspor: Fırat Aydınus

28 NİSAN PAZAR
16.00 Kasımpaşa-Eskişehirspor: Abdullah Yılmaz
20.00 Fenerbahçe-Kayserispor: Kuddusi Müftüoğlu
20.00 Gaziantepspor-Galatasaray: Halis Özkahya

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
aleyküm selam [MENTION=115926]aagkn[/MENTION] başkannn :D

48009_468378376575641_445666847_n.jpg

idman yapiyorlar

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
[video=youtube;wGj5seDFWkA]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wGj5seDFWkA[/video]

sonu çok iyi :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=129454]|SeYYaH|[/MENTION] abi hoş geldin..

Reaksiyon puanı
10,325
ne zaman hiçbir umudum yoksa, fenerbahçe kazanıyor, bizi ters köşe yapıyor.

ve ben bu sefer sahiden...

maalesef!

bir bayern münih efsanesi yazabilir miyiz...

neden olmasın diyebilmeyi ne kadar çok isterdim.

offf ya, offfffffffffffffffffffffff!

hoşbulduk, teşekkür ederim sevgili Ömer...

Ketumm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
[video=youtube;cFF_tHH00SA]http://www.youtube.com/watch?v=cFF_tHH00SA[/video]

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16

maalesef!

hoşbulduk, teşekkür ederim sevgili Ömer...

benim 0,1 olan umudum aykutun yorumundan sonra 0 a düştü abi

saygılar sevgıler iyi aksamlar

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3

maalesef!

BIoU61uCUAAqUmY.jpg

Saygılar [MENTION=129454]|SeYYaH|[/MENTION] abi. :)

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
O değilde Benfica'nın geçen gün statlarındaki kartal şovunu izledim oldukça etkileyiciydi... Bir kartalı binlerce seyirci önünde nasıl bu kadar sakin, bilinçli ve istedikleri gibi uçurabiliyorlar şaşırdım. Kartalda kartal hani kocaman bir şey.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar acep sorsam yenebilirmiyiz diye çünkü hocamız benfica bir adım önümzde dedi de one oluyo bu arada

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar acep sorsam yenebilirmiyiz diye çünkü hocamız benfica bir adım önümzde dedi de one oluyo bu arada

Her zaman ki gibi sakin, tedbiri elden bırakmıyor. Ayakları yere basıyor. Bazıları gibi bulutlarda uçmuyor. Yarın akşam için umutluyuz. Benfica kağıt üzerinde tabii ki bu sene ki formuyla bu maçın favorisi gibi görünebilir.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Arsene Wenger: Kupanın gizli favorisi Fenerbahçe

240420131005109487637.jpg

İngiltere Premier Lig devlerinden Arsenal'in menajeri, Fenerbahçe ile Benfica arasındaki eşleşmeyi değerlendirdi.

Wenger, UEFA Avrupa Ligi yarı finalinde Fenerbahçe ile Benfica arasında oynanacak karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.
Fransız çalıştırıcı Eurosport'a yaptığı açıklamada "Benfica, Newcastle United'ı eleyerek buraya geldi.

Kendilerine güveniyorlar. Fenerbahçe de yarı finale kadar başarılı sonuçlar aldı. Özellikle Lazio karşısında etkileyici bir performans sergilediler. Kimsenin dikkatini çekmiyorlar. Ama bence kupanın gizli favorisi konumundalar" diye konuştu.

Kaynak

Saygılar [MENTION=70615]erjan[/MENTION] abi :)