SDN Fenerbahçe Kulübü

gokhanathan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla ne yalan söyleyeyim Kötü oynuyor kardeş.

İyi akşamlar :) Vasatın altındalar abi.

valla okuldan yeni geldim 10 dakika izleme sansı buldum... inşallah yenilmeden macı bitiririz... orhan hiç güven vermiyor... ben olsam sag da topuzu oynatırdım...
krasic ve stoch u izlemek heyecan verici fakat adamlar sahaya cıkmaya cıkmaya futbola sogumus gibiler. umarım acılırlar...

KRAsic sana güveniyorum :D

2012-12-12_krasic446.jpg

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Maçı izleyemiyorum bende.Telefondan açtım ama donup duruyor.Eyvallah [MENTION=115926]aagkn[/MENTION]

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Maçı izleyemiyorum bende.Telefondan açtım ama donup duruyor.Eyvallah @aagkn

Ne demek abi, Herzaman :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

valla okuldan yeni geldim 10 dakika izleme sansı buldum... inşallah yenilmeden macı bitiririz... orhan hiç güven vermiyor... ben olsam sag da topuzu oynatırdım...
krasic ve stoch u izlemek heyecan verici fakat adamlar sahaya cıkmaya cıkmaya futbola sogumus gibiler. umarım acılırlar...

KRAsic sana güveniyorum :D

2012-12-12_krasic446.jpg

Ama mücadelesi iyi, en azından Stoch'a göre daha iyimser mücadele ediyor.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Bu caner topları öldürdüğü yetmiyormuş gibi bide boşyere sarı kart gördü.

Ne alkışlıyon arkadaş. Faulu vermiş iste sana

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
kötü oynadık, doğru düzgün atağımız yok, hakem de penaltımızı vermedi.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Eskişehirspor: 1 Fenerbahçe: 1

Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında deplasmanda karşı karşıya geldiği Eskişehirspor ile 1-1 berabere kaldı.

NTV Spor

Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçında deplasmanda Eskişehirspor ile karşı karşıya geldi.
Ev sahibi takım, 13. dakikada Erkan Zengin'in golüyle öne geçti. Golden 7 dakika sonra sahneye çıkan Mehmet Topal skora denge getirdi.
Karşılaşmanın geri kalan dakikalarında gol olmayınca sarı-lacivertli ekip, İstanbul'daki rövanş maçı için avantaj elde etmiş oldu.

Fenerbahçe’de sakatlığı bulunan Emre Belözoğlu, Recep Niyaz ve Salih Uçan’ın yanı sıra Dirk Kuyt, Joseph Yobo, Moussa Sow, Reto Ziegler, Raul Meireles, Fehmi Mert Günok ve Gökhan Gönül 18 kişilik kadroya alınmazken, Eskişehirspor ise Rodrigo Tello'dan eksik olarak sahaya çıktı.

Karşılaşmanın 13. dakikasında ev sahibi takım öne geçti. Orta alandan gelişen atakta Kamara'nın pasında sol çaprazda topu kontrol eden Necati, ortasını ön direğe doğru gönderdi. Gelen topa savunma ile beraber yükselen Erkan Zengin'in kafa vuruşunda Eskişehirspor üstünlüğü yakaladı.

Skorda geriye düşen Fenerbahçe, rakip yarı alanda daha çok pozisyon aradı. Dakikalar 20'yi gösterdiğinde ise Fenerbahçe, skoru Mehmet Topal'la eşitledi. Sağ kanattan kullanılan korner vuruşunda Caner Erkin ortasını ön direğe doğru gönderdi. Savunmadan seken topu altıpas alanı içerisinde Mehmet Topal kontrol etti. Mehmet'in vuruşunda top kalecinin müdahalesine rağmen filelerle buluştu.

Golden sonra baskasını artıran Fenerbahçe Krasic ile etkili geldi. Sağ çaprazdan ceza sahasına sokulan Milos Krasic, şutunu gönderdi ancak kaleci Ruud Boffin iyi pozisyon tuttu ve gole izin vermedi.

38. dakikada Eskişehirspor önemli bir gol pozisyonundan yararlanamadı. Sol kanattan ceza sahasına sokulan Dede, ortasını altıpas alanına doğru gönderdi. Savunmadan seken top Alper'de kaldı. Alper rakibini geçerek topu filelerle buluşturmak istedi ancak topu ayağından açınca savunma araya girerek tehlikeyi uzaklaştırdı.

Karşılaşmanın ilk 45 dakikası 1-1 sona erdi.
İkinci yarıya etkili başlayan Eskişehirspor ilk dakikalarda gole çok yaklaştı. Sağ kanattan gelişen atakta Erkan Zengin ortasını ceza sahasına gönderdi. Savunmadan seken top Veysel Sarı'da kaldı. Müsait pozisyonda Veysel'in vuruşunda kaleci Serkan Kırıntılı son anda uzanarak golü önledi.

Fenerbahçe'nin ilk yarıdaki topla oynama üstünlüğünü ikinci yarının ilk dakikaları ve ortalarında Eskişehirspor lehine çevirmeyi başarırken, son 10 dakikaya girilirken ev sahibi takım baskısını artırdı. Kontra ataklarla pozisyon arayan Fenerbahçe, 81'de Baroni'yle etkili oldu. Brezilyalı oyuncunun sert vuruşunda kaleci gole izin vermezken, pozisyonun devamındaki Selçuk'un vuruşunda meşin yuvarlak auta gitti.

Ntvspor

532194_465721310174681_395511604_n.jpg

602219_465721300174682_884052869_n.jpg

17430_465721353508010_1135971584_n.jpg

552981_465721373508008_366085950_n.jpg

66850_465721496841329_282058122_n.jpg

528317_465721546841324_2055663013_n.jpg

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
BİLGİLENDİRME | Fenerbahçemiz, üç kulvarda oynadığı son 10 resmi maçta 7 galibiyet 3 beraberlik aldı ve hiç yenilmedi... Maaşaallah.

537969_521224511272549_922597513_n.jpg

11592_465728830173929_778313521_n.jpg

Eskişehir taraftarından Güzel ve anlamalı Pankart... Allah razı olsun.

Spor Toto Süper Lig 30. Hafta

Gençlerbirliği - Fenerbahçe | 21.04.2013 Pazar | 20:00 | Lig TV

Allah'a emanet olun, iyi geceler.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Aykut Kocaman: "Küçükte olsa bir avantaj"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, deplasmanda Eskişehirspor ile 1-1 berabere kalmalarını küçükte olsa bir avantaj olarak değerlendirdi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman ilk olarak karşılaşmayı değerlendirdi.

Gollü beraberliği küçükte olsa bir avantaj olarak gören Kocaman, "Gollü beraberlikle dönmek küçük avantaj sayılabilir. Küçük de olsa bire avantaj aldık gözüküyor. İlk gole kadar oyunun içine fazla giremedik gözüküyordu. Golden sonra eşitliği sağlama ve sonrasında da öne geçmek için ataklar yaptık. İkinci yarı rakip daha fazla bizim kalemize yakın oynadı, hızlı çıkışlar yapamadık. Oyun olarak Eskişehirspor bizden bir adım önde gibi gözüktü ama küçük de olsa bir avantajla evimize döneceğiz" dedi.

Gençlerbirliği maçında rotasyon olup olmayacağı ile ilgili soru üzerine Aykut Kocaman, "Kafamızda bir şeyler var ama son ana kadar bekleyeceğiz. Son 2 Eskişehir maçı Benfica maçı için güzel veriler verecek diye düşünüyorum" diye konuştu.

Sow ve Emre’nin sakatlıkları ile ilgili de bilgi veren Aykut hoca, "Sow’un gidişatında olumsuz bir şey yok. Bu maçta da olabilirdi ama riske etmek istemedik. Sakatlık olarak bir şey yok ama form durumu nasıl olacak bilemiyoruz. Emre normal antrenman programına devam ediyor. Gençlerbirliği maçı için Emre’nin soru işareti daha fazla" ifadelerini kullandı.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=34364

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
2013-04-18_serkanacar538.jpg

Eski Milli Futbolcularımızdan ve Kulüp Genel Müdürümüz Serkan Acar’ı, bugün sabaha karşı kaybettik....! Derin bir üzüntü yaşıyoruz...!

Serkan Ağabeyimize Allah’tan rahmet; Acar Ailesi, sevenleri ve tüm Fenerbahçe Camiasına başsağlığı dileriz...

Fenerbahçe Spor Kulübü

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Benfica Deplasmanına Travelpark Tur Düzenliyor
bos.gif
UEFA`nın Türkiye`deki resmi acentası olan Travelpark 1 Mayıs`ta Fenerbahçemizin Benfica ile deplasmanda oynayacağı yarı final rövanş maçına 2 uçak kaldırıyor. Şu anda birinci uçakta yer yok. İkinci uçak satışa açılmış durumdal. 1 gece 2 gün olarak düzenlenen organizasyonda katılımcılar, Lizbon şehir merkezinde 4 yıldızlı otellerde konaklama yapacaklar. Tura katılmak isteyenler maç bileti haric 799 euro ödeyecekler. Biletler kulbümüzden temin edilecek olup fiyata yansiıtılacaktır. Detayli bilgi ve iletişim için

www.travelpark.com.tr
444 1329
Vize Bilgi: 0530 656 21 10

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
2013-04-18_baskanacar538.jpg

Dostum, arkadaşım, kardeşim Serkan Acar’ı kaybetmenin tarifsiz üzüntüsünü yaşıyorum.

Bizi bir araya getiren Fenerbahçe çatısı altında; Kulübümüze uzun yıllar boyunca yan yana hizmet ettik, mesai arkadaşı olduk.

Hayatını Fenerbahçe’ye adamış, Fenerbahçe sevgisi ile yaşamış, yarım asra yakın süredir bu renklere hizmet etmiş kardeşim Serkan Acar’a Allah’tan rahmet; kederli ailesine ve tüm camiamıza başsağlığı diliyorum.
Mekanın Cennet Olsun.

AZİZ YILDIRIM
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ BAŞKANI

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Günaydın dostlar .. günaydın shiftdelete.net üyeleri ...
işlerin yoğunluğundan bu aralar pek buralara gelemiyorum
ama Tebrikler Fenerbahçe diyeyim ve gideyim...
Tükkan emin ellerde....

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Portekiz basını, Fenerbahçe'nin genç yıldızı Salih Uçan'a Manchester City, PSG, Rubin Kazan ve Villarreal'in talip olduğunu öne sürdü.

Pazar günü oynanacak Gençlerbirliği - Fenerbahçe maçını, Mustafa Kamil Abitoğlu yönetecek.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Spor Toto Süper Lig’in 30. haftasında Fenerbahçemiz ile Gençlerbirliği arasında Ankara 19 Mayıs Stadı’nda oynanacak maçı Mustafa Kamil Abitoğlu yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Spor Toto Süper Lig’in 30. haftasında maçları yönetecek hakemleri açıkladı. Buna göre 21 Nisan Pazar günü Ankara 19 Mayıs Stadı’nda oynanacak ve saat 20.00’de başlayacak Gençlerbirliği-Fenerbahçe maçında Mustafa Kamil Abitoğlu düdük çalacak. Abitoğlu’nun yardımcılığını Selçuk Kaya ile Ali Saygın Ögel yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Hakan Ceylan.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=34373

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
sizce nasıl bir oyuncu akşam nasıl oynadı bir de stoch hakkında yorum alalım

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Selamün aleyküm dostlarım.

aleyküm selam abi..

Tahkim Kurulu'nun, Fatih Terim'in cezasında indirime gitmesi bekleniyor.
Fatih Terim, cezasına ilişkin Tahkim Kurulu'na savunma yapmadı. Terim'i yönetici Abdurrahim Albayrak savundu. hemide indirim :)))
Tahkim Kurulu, Caner'in başının yarıldığı maçtan dolayı ceza alan Orduspor'un 1 maçlık seyircisiz oynama cezasını kaldırdı. :))) gülermisin ağlarmısın
Tahkim Kurulu, Fatih Terim'in 9 maçlık cezasını onadı.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Tahkim Kurulu, Orduspor'un 1 maçlık seyircisiz oynama cezasını kaldırdı. Orduspor-Kasımpaşa maçı seyircili oynanacak.

Tahkim Kurulu, Kasımpaşa'nın 1 maçlık cezasını kaldırarak, 100 bin TL para cezasına çevirdi.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
aleyküm selam abi..

Tahkim Kurulu'nun, Fatih Terim'in cezasında indirime gitmesi bekleniyor.
Fatih Terim, cezasına ilişkin Tahkim Kurulu'na savunma yapmadı. Terim'i yönetici Abdurrahim Albayrak savundu. hemide indirim :)))
Tahkim Kurulu, Caner'in başının yarıldığı maçtan dolayı ceza alan Orduspor'un 1 maçlık seyircisiz oynama cezasını kaldırdı. :))) gülermisin ağlarmısın
Tahkim Kurulu, Fatih Terim'in 9 maçlık cezasını onadı.

Eksik olma Kardeşim. :)

Aleykumselam hoşgeldin @aagkn abi :)

Hoş bulduk Abi, nasıl gidiyor. :)

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tahkim Kurulu, Orduspor'un 1 maçlık seyircisiz oynama cezasını kaldırdı. Orduspor-Kasımpaşa maçı seyircili oynanacak.

Tahkim Kurulu, Kasımpaşa'nın 1 maçlık cezasını kaldırarak, 100 bin TL para cezasına çevirdi.

Farklı bir şey olmasını beklemek hata olurdu zaten.