SDN Fenerbahçe Kulübü

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Müdür Carlos bir kere oynamadı ne saçma Photoshop :D

Gorkem

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hakem sayesinde gs kazandı sıfır futbol ile

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
burhan altıntop dedi ki:
bizde 7 kişi kalmıştık hatırlasanız
abi o zaman biz 1-0 öndeydik :) biz 10 kişi iken durum 1-1 idi yenme şansımız vardı moraliniz bozulmuştu ama Hakem Gökhan'ı neden attı anlamadım :) ne maçlar oldu be ne günler gördük :)

burhan altıntop

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben onu bunu bilmem
mazeret de kabul etmem
hakem hakem diyorsunuzda
sanki çok gol pozisyonuna giriyorsunuz :)

SerSeri1i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
JuLiuSiuS dedi ki:
Müdür Carlos bir kere oynamadı ne saçma Photoshop :D
uyuz ona kalırsa Al Pacinonunda galatasarylı olduğu yok alla alla :D:D alakaya bak bu maçta carlos oynamamışmışşşşş
biz zamanında çok öptürdük ona realdeyken fenerde dünden razıdır öpmeye.....
çirkin olmuş diyende alsın eline kendisi yapsın da görelim. iyi yada güzel sizin zorunuza gidiyorya oyeter bize yoksa benim bi beklentim yok

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
ne oluyor burada !!!

Link burada kurallara aykırı mesajlar var

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Adaletli bir yönetim olduğunda Avrupada örneklerini görüyoruz, Fenerbahçe son 2 yılın uefa kupası şampiyonunu yeniyor, Galatasaray ise uefa kupasında 5 gol yiyerek dönüyor, gerçekler balçıkla sıvanmaz :)

SerSeri1i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Link dedi ki:
Adaletli bir yönetim olduğunda Avrupada örneklerini görüyoruz, Fenerbahçe son 2 yılın uefa kupası şampiyonunu yeniyor, Galatasaray ise uefa kupasında 5 gol yiyerek dönüyor, gerçekler balçıkla sıvanmaz :)
peki o gerçekleri neden 2001 yılında ve sonraki yılında görmezden geliyordunuz???
siz ki galatasarayın o avruıpadaki zaferlerinden sonra bile tuttunuz hakemlere olmadı uefa tarafından özellikle kolay rakiplerle eşleştirildiğini dahada olmadı final maçına bile kulp taktınız. madem avrupada oynanlar adaletli oynanıyor neden o zaman galatasaraya gelince bi bahane bulabiliyorsunuz??

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
SerSeri1i dedi ki:
Link dedi ki:
peki o gerçekleri neden 2001 yılında ve sonraki yılında görmezden geliyordunuz???
siz ki galatasarayın o avruıpadaki zaferlerinden sonra bile tuttunuz hakemlere olmadı uefa tarafından özellikle kolay rakiplerle eşleştirildiğini dahada olmadı final maçına bile kulp taktınız. madem avrupada oynanlar adaletli oynanıyor neden o zaman galatasaraya gelince bi bahane bulabiliyorsunuz??

Kimlerden bahsediyorsun bilmiyorum ama şu Galatasaray'ın uefa kupasını almasının tesadüf olması konusunu ima etmek istiyorsan, hakemlerin yanlı kararları ile kazandığını kimse söylemiyor, ama o dönemde tesadüf iyi takımlar elenmişti ve şanslı kuralar çekmişti, olay bundan ibaret.

SerSeri1i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Link dedi ki:
SerSeri1i dedi ki:
Link dedi ki:

Kimlerden bahsediyorsun bilmiyorum ama şu Galatasaray'ın uefa kupasını almasının tesadüf olması konusunu ima etmek istiyorsan, hakemlerin yanlı kararları ile kazandığını kimse söylemiyor, ama o dönemde tesadüf iyi takımlar elenmişti ve şanslı kuralar çekmişti, olay bundan ibaret.
hep öyle dersiniz zaten iyi takımlar elenmişmiş..
peki o zamansa bana hangi takımların iyi takımlar olupta elenenlerin hangisinin olduğunu söyle bakalım??
hani finalde arsenal, hertha berlin, borussia dortmund, mayyorca, atalanta, leeds united, bu takımlardan hangileri zayıftı veya hangi takımlardı güçlü olanlar yazda bizde bilelim
evet bekliyorummm....
senin cevap yazabileceğin yok ben bide buraya süper kupayı aldığımız takım olan size göre güçsüzde olsa real madrit de yazayımda....

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
SerSeri1i dedi ki:
Link dedi ki:
SerSeri1i dedi ki:
Link dedi ki:

hep öyle dersiniz zaten iyi takımlar elenmişmiş..
peki o zamansa bana hangi takımların iyi takımlar olupta elenenlerin hangisinin olduğunu söyle bakalım??
hani arsenal, hertha berlin, borussia dortmund, mayyıorca, atalanta, leed united, bu takımlardan hangileri zayıgtı veya hangi takımlardı güçlü olanlar yazdfa bizde bilelim
evet bekliyorummm....

Bahsettiğin konu, bu konu başlığı ile ilgili değildir, yeni bir konu hakkında bir tartışma açmak istiyorsan yeni bir konu başlığı açmalısın.

emir1907

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Eveet bu mesaj forumdaki 100. mesajım ve bu anlamlı sayıyı Fenerbahçemize ithaf etmek istediğim için buraya yazıyorum. (her ne kadar bursa ve gs yenilgileriyle ankaragücü beraberliğinden dolayı sinirli olsam da sevillayı geçiçeğimizden kuşkum yok) - herşeye rağmen - NİCE YÜZYILLARA HEP BERABER KANARYAM

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Oh be en büyük maçı atlattık

burhan altıntop

Profesör
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar hepinizi tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum

emir1907

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İşte bu be işte bu
daniel alvesli poulsenli kanouteli luis fabianolu ve jimenez denen ne idüğü belirsiz adamın takımı sevillayı dize getirdik. çok şükür yaa..
Fener bir kez daha kalitesinin ve azmini kanıtladı.
her Türk vatandaşını (özelllikle Fenerlileri)tebrik ediyorum.

Avrupaa avrupaa duy sesimizii bu gelen Türkleriiiin ayak sesleriiiii

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Tüm fbliler buraya !

emir1907

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar Fenerbahçemizin şampiyonlar ligi çeyrek finaldeki rakibi chelsea oldu. ilk maç 1-2 nisan da İstanbul'da; ikinci maç ise 8-9 nisanda Londra'da oynanacak. Bildiğiniz gibi gs'nin ve elediğimiz sevilla'nın kuruluş tarihi 1905. ilginçtir chelsea'nin de kuruluş tarihi 1905. yani biz bunları da yine diğer 1905 liler gibi yeneriz ve turu geçeriz diyorum ben. Eğer bu turu da geçersek rakibimiz Liverpool-Arsenal galibi olacak (allahım nolur babam beni istanbuldaki maça götürsün ;()

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
İlk maçın İstanbul'da olması bence avantaj, hayırlı olsun.

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Malesef ilk maç 2 Nisanda.

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
benide ekleyin

[glow=red,2,300]FENERBAHÇE[/glow]