SDN Fenerbahçe Kulübü

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
19 Kişilik Maç Kadromuz
Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında, deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemizin 19 kişilik maç kadrosunda şu oyuncularımız yer alıyor:

Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Egemen Korkmaz, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Hasan Ali Kaldırım, Cristian Baroni, Sezer Öztürk, Salih Uçan, Özgür Çek, Miroslav Stoch, Milos Krasic, Selçuk Şahin, Caner Erkin, Dirk Kuyt, Semih Şentürk, Moussa Sow ve Recep Niyaz.

Takımımız, saat 14.45’te karayoluyla Bursa’ya hareket etti.

Kaynak

Reaksiyon puanı
10,327
Ya dün yoğunluktan aradan kaçtı. Unuttum sonrada yazmayı. :D

Dünya 3.sü Bronz madalya ile bitirdik şampiyonayı.

ya ayıp etmiş bizim kızlar, ne yani o kadar güçlü takımlara kök söktürecen, gidip dünyada esamisi bile okunmayan bir azeri takımına yenilecen... yok böyle bişey ya!

bu olsa olsa ancak kibir yüzünden olmuştur diye düşünüyorum.

Umarım Salih, Özgür, Recep ve Sezer oynar.

hazır olmuş adamlarla maç kazanmak hocalık değil, asıl adamlık böyle gençleri parlatıp piyasaya kabul ettirmekle oluyor.
bu da aykutun işi değil, maalesef!

ben o çocukların yerinde olsaydım, aykut olduğu sürece fenerbahçeye gelmezdim.

kadir kıymet bilen, risk almasını bilen, cesur yürekli bir babacan geldiği zaman gelirdim ben de.

ya lucescu gibi bir futbol bilgesi, yahut morinho gibi dahi bir deli geldiği zaman!

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
ya ayıp etmiş bizim kızlar, ne yani o kadar güçlü takımlara kök söktürecen, gidip dünyada esamisi bile okunmayan bir azeri takımına yenilecen... yok böyle bişey ya!

bu olsa olsa ancak kibir yüzünden olmuştur diye düşünüyorum.

Bu sene güç kaybettik. Para göz Naz Vakıf'ı seçti. Çoğu oyuncumuz gitti. Yeniler geldi. Sezon öncesi normal takım daha hazır değil. Rabita Bakü'de yeni oluşum içinde ama bizim takımdan kuvvetliydi. Bekleniyordu Azeri takım ile Brezilyalı takım final oynanması.

Reaksiyon puanı
10,327
Bu sene güç kaybettik. Para göz Naz Vakıf'ı seçti. Çoğu oyuncumuz gitti. Yeniler geldi. Sezon öncesi normal takım daha hazır değil. Rabita Bakü'de yeni oluşum içinde ama bizim takımdan kuvvetliydi. Bekleniyordu Azeri takım ile Brezilyalı takım final oynanması.

yahu tamam da yeni gelenler gidenlerden daha az önemli oyuncu değiller ki!
bildiğim ve okuduğumuz kadarıyla dünya çapında yıldızlar değil miydi bunlar?
hangi avrupa, dünya şampiyonlukları yaşamış cinsinden falan...

aziz ağa futbolun içine etti, bari bu konuda biraz daha bonkör davransa olmuyor mu yani!

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
gunaydin 12 Numaram... ne kadar guzel birgun degil mi?

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16

[TD="width: 304"] [h=1]Fener'de neler olacak?[/h]
20 Ekim 2012 Cumartesi * 11:39

Fenerbahçe'de herkes şimdiden 2015 yazında yaşanacakları konuşmaya başladı. Kulislerde dönen iddialara göre yeni Fenerbahçe başkanının kongrede en büyük sözü Alex de Souza ve Arthur Zico...

[/TD]
[TD="width: 330"]
alex-zico_640.jpg
superfb_v2.png

[/TD]
haber_alt_image.gif

Fenerbahçe'de Alex de Souza ile 8 yıllık birlikteliğin ardından yaşanan ayrılığın yankıları devam ediyor.

Alex eski takımı Coritiba'ya imza atarken Türkiye ile de temasını geçmiyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "Brezilya'da Türkiye'nin yüzü olacak" dediği tecrübeli oyuncunun ise geri dönüşü ve bununla birlikte yaşanabilecekler şimdiden konuşulmaya başlandı.

Coritiba'ya iki yıllık imza atan Alex'in yakın çevresine yaptığı açıklamala iki yıl sonra şartların oluşması durumunda Türkiye'ye dönmeye sıcak baktığı öğrenildi. Futbolculuk kariyerinden sonra bu sporun içinde kalması beklenen Alex'in Fenerbahçe'ye dönüş tarihi ise 2015 yazı olarak olarak tahmin ediliyor.

Şike soruşturması kapsamında sıkıntılı günler yaşayan ve 6 yıl 3 ay hapis cezasına Aziz Yıldırım'ın ise görev süresi sonunda bir dönem daha aday olmayacağı belirtiliyor. Şike Davası kapsamındaki kararları Aziz Yıldırım'ın avukatları Eylül ayında temyize götürürken Yargıtay'ın son söz söyleyeceği davada son noktanın önümüzdeki Mayıs 2013'te konulması bekleniyor.

Fenerbahçe'de kulislerde konuşulanlar ise önümüzdeki 2 yıllık sürecin ardından takımın tamamen kimliğini değiştireceği ve yeni yönetim ile yeni isimlerle yoluna devam edeceği yolunda. Aziz Yıldırım ve yönetimin görev süresi Mayıs 2015'te sona eriyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da en büyük arzularından birinin Alex'in geri dönüşü olduğu ve Fenerbahçe yönetimine aday olacak isimlere bu yönde telkinde bulunabileceği ifade ediliyor. İşte gerçekleşmesi beklenen senaryolar;

1- ALEX DE SOUZA GERİ DÖNECEK

Fenerbahçe tarihinin en iyi performans gösteren yabancı oyuncusu olan ve taraftarların gönlünde taht kuran Alex de Souza iki yıllık Brezilya macerasından sonra bir yıl da Coritiba'da yardımcı antrenörlük yaptıktan sonra Fenerbahçe'de yeni başkan adaylarının vaadlerinden biri olacak ve İstanbul'a geri dönecek.

2- AZİZ YILDIRIM 2016'DA YOK

14 yılı aşan bir süredir başkanlık görevine devam eden Aziz Yıldırım, 16 yıl ile şu anda Fenerbahçe tarihinin en uzun süre görev yapan başkanı unvanına sahip Şükrü Saracoğlu'nu geride bırakırken görev süresi tamamlandıktan sonra yeni dönemde yer almayacak. Aziz Yıldırım'ın Şike Davası kapsamında alınan kararları Yargıtay'ın onaylamasıyla başkanlığı düşmesi durumunda Ali Yıldırım aday olacak.

3- BAŞKAN DEĞİŞECEK

Mayıs 2015'de görev süresi sona erecek mevcut yönetim yola devam etmeyecek. Mehmet Ali Aydınlar, Ali Yıldırım ve Ferit Şahenk başkanlık için şimdiden ismi anılan kişiler. Aydınlar'ın TFF başkanlığı sırasında aldığı yara yüzünden ise kongreye güçlü girmesine olanak verilmiyor. Sadettin Saran ve Hakan Bilal Kutlualp de bu dönemde yeniden Fenerbahçe'ye dönme hazırlığı yapacak. Hakan Bilal Kutlualp'in üyeliği Ekim 2013'de kazandığı dava sonucu geri verilmişti.

4- ALİ KOÇ DÖNECEK

Fenerbahçe'de şike soruşturmasının ardından yeni yönetimde yer almayan ve kenarı çekilen Ali Koç 2015 yazında sarı-lacivertli kulübe geri dönecek. Fenerbahçe taraftarlarının başkanlık için düşündüğü Koç konjektüre göre davranacak. Ali Koç yeni isimlerle yeni bir yönetim oluşturabilir. Taraftarın hayali ise Ali Koç'un başkanlık yaptığı bir Fenerbahçe'de Alex de Souza'yı yedek kulübesinde teknik ekibin içinde görebilmek.

5- ALEX DÖNERKEN ZICO'YU DA ALACAK

Daha önce yaptığı röportajlarda her anlamda hayranlığını sunduğu Arthur Zico'nun dönüşünü Alex de Souza sağlayacak. Fenerbahçe'ye yardımcı antrenör olarak dönecek Alex de Souza stajyerlik dönemini Zico'nun yanında tamamlayacak. Fenerbahçe'de yeni teknik direktör Arthur Zico olurken, yardımcı antrenör Alex de Souza yapacak ve takımın geçmişte Zico ile Avrupa'da yaşadığı ivme yeniden hedeflenecek.

6- 10 NUMARA RECEP NİYAZ

Alex'in her fırsatta yeteneğinden bahsettiği 1995 doğumlu Recep Niyaz Fenerbahçe'nin yeni 10 numarası olacak. A Milli Futbol Takımı'nın yeni jenarasyonunda yer alması beklenen Recep Fenerbahçe'de daha fazla forma şansı bulurken 10 numaralı formayı da 2014 yılından itibaren giymeye başlayacak. Recep'in Fenerbahçe'ye montesinde Aykut Kocaman'ın hamlesi büyük olacak.

Kaynak

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Fenerbahçe, Yüksek Divan Kurulu'nda banka kuracağını açıkladı.

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
fenerbahçenin yönetenlere taktiklere hatta oyunculara kızıyoruz ama onsuzda olmuyor bağlanmışız bir kere düştüğümüzde ayağa taraftarıyla kalkan kanaryamı görmek çok güzel

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
MAÇ SONUCU | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş (U 15)

Alex twitter dan “bu akşam FB çok başarılar!! demiş :)

MAÇ SONUCU | Maliye Milli Piyango 3-1 Fenerbahçe Grundig

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bu akşamki maçta özgür sezer recep maça çıksa patlama yapsa şöyle aykut hoca vay be dese ben bunları niye oynatmamışım ben bu işi bırakıyorum diye söylese ne olur ki sanki:D:devil2:

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Eczacıbaşı 3-1 Fenerbahçe (Küçük Bayan Voleybol)

bu akşamki maçta özgür sezer recep maça çıksa patlama yapsa şöyle aykut hoca vay be dese ben bunları niye oynatmamışım ben bu işi bırakıyorum diye söylese ne olur ki sanki:D:devil2:

:)) keşke..

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Al-Sadd 8-1 Troyes | MAÇ SONUCU ve Niang 6 gol attı. !

Reaksiyon puanı
10,327
bursa maçı yaklaşıyor, bakalım küçük a nasıl bir taktik uygulayacak!

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
lk 11'imiz: Volkan, Bekir, Serdar Kesimal, Egemen, Hasan Ali, Caner, Selçuk, Cristian, Milos Krasic, Dirk Kuyt, Moussa Sow

Spor Toto Süper Lig'in 8. hafta karşılaşmasında Orduspor ile Elazığspor 2-2 berabere kaldı. Böylece Yılmaz Vural ilk maçında Elazığspor'a puan kazandırmış oldu.

mila12

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Selçuk varsa kesin kazanırız :)

mila12

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Bu arada hakemde maç bitsede gitsek dercesine bir hava var :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Panpa şu guruba bir eklemediniz gitti :(
[MENTION=84327]deatmania[/MENTION]

maci izlemedim ama izleyen eden arkadaslar volkan olmasa farklı olurdu diyorlar, sedar okadar oynamadi adam forma girdi sonra kendı kalesine atti :) receple salihi bu sezon goremicez heral artık o bu değilde aykutun acıklamasi ne durumda merak ettim iyi mi :)
[MENTION=250890]aquess1999[/MENTION] welkam :)

mila12

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
255
@deatmania

maci izlemedim ama izleyen eden arkadaslar volkan olmasa farklı olurdu diyorlar, sedar okadar oynamadi adam forma girdi sonra kendı kalesine atti :) receple salihi bu sezon goremicez heral artık o bu değilde aykutun acıklamasi ne durumda merak ettim iyi mi :)
@aquess1999 welkam :)

Aykut Kocaman maç sonunda yaptığı açıklamada, "İlk yarı biz ikinci yarı Bursa galibiyete yakındı. İlk yarıda bütün oyunu kontrol ederken, çok basit top kayıpları yaptık. Bunlardan birisinde golü buldular. Verimli olamadık. İkinci yarının ilk 20 dakikasında savunduk. Öne de geçebilirlerdi. Arka arkaya öne geçme fırsatları yakaladık. Her iki de takım için puanlar da, oyun da paylaşıldı. Tribünler Bursa'yı öne çıkardı. Puan kaybı varsa, Puan kaybıdır" diyere maçı anlattı.

Kocaman, Rum kesiminde oynanacak AEL maçı için de, Topal, Gönül ihtimalleri yüksek. Diğer sakatların durumu henüz net değil. Meireles daha uzun süre olmayacak. Sert bir ortam olacak. İçerideki galibiyetin yanına koyacağımız her puan bizim üst tura geçmemizi garantileyecek belki de. Bu maçın ilk yarısındaki gibi oynamaya devam edeceğiz. Zor bir dönemdeyiz. Kendi içimizdeki sıkıntılar ve maç trafiği açısından zor bir dönemdeyiz. Beraberlik ve galibiyetlerle bu dönemi yenilmeden geçmek istiyoruz" diye konuştu.

Kaynak

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
@deatmania

@aquess1999 welkam :)

recep? salih? onlar kim hocam yaaa :( bu adamı anlamıyorum ben okan deniz girdi kaç pozisyon yaptı salih 1 maçta oynadı heralde ne diye aldın o zaman alt yapıda oynasın diye mi? izleyeniniz vardır salih çok iyi oynuyor hadi recebi anlarım fiziksel yetkinliği yok yaşı daha genç ama salih oynamalıydı kesinlikle cristian ön libero olmuş orta boş ne anladım ben bu işten

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Aykut Kocaman maç sonunda yaptığı açıklamada, "İlk yarı biz ikinci yarı Bursa galibiyete yakındı. İlk yarıda bütün oyunu kontrol ederken, çok basit top kayıpları yaptık. Bunlardan birisinde golü buldular. Verimli olamadık. İkinci yarının ilk 20 dakikasında savunduk. Öne de geçebilirlerdi. Arka arkaya öne geçme fırsatları yakaladık. Her iki de takım için puanlar da, oyun da paylaşıldı. Tribünler Bursa'yı öne çıkardı. Puan kaybı varsa, Puan kaybıdır" diyere maçı anlattı.

Kocaman, Rum kesiminde oynanacak AEL maçı için de, Topal, Gönül ihtimalleri yüksek. Diğer sakatların durumu henüz net değil. Meireles daha uzun süre olmayacak. Sert bir ortam olacak. İçerideki galibiyetin yanına koyacağımız her puan bizim üst tura geçmemizi garantileyecek belki de. Bu maçın ilk yarısındaki gibi oynamaya devam edeceğiz. Zor bir dönemdeyiz. Kendi içimizdeki sıkıntılar ve maç trafiği açısından zor bir dönemdeyiz. Beraberlik ve galibiyetlerle bu dönemi yenilmeden geçmek istiyoruz" diye konuştu.

Kaynak

cevir gazi yanmasın :)

recep? salih? onlar kim hocam yaaa :( bu adamı anlamıyorum ben okan deniz girdi kaç pozisyon yaptı salih 1 maçta oynadı heralde ne diye aldın o zaman alt yapıda oynasın diye mi? izleyeniniz vardır salih çok iyi oynuyor hadi recebi anlarım fiziksel yetkinliği yok yaşı daha genç ama salih oynamalıydı kesinlikle cristian ön libero olmuş orta boş ne anladım ben bu işten

olurmu ya o işi biliyor masallah tam istedigi yolda gidiyor hocamız..