SDN emektarı Berkin Bozdoğan vefat etti

Bu konuyu okuyanlar

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
1627895869794.png

SDN Forum eski moderatörü ve SDN eski editörü Berkin Bozdoğan, bu sabaha karşı vefat etti. Ülkemizdeki kaliteli ve bilgili bir teknoloji editörünü daha kaybetmiş olduk. Ölmeden önce de ülkesinin durumuna hayıflanan ince ruhlu bir kişilik, ayrıca ölmesinin sebebinin de herkesten gizlediği diyaliz hastalığı olduğu öğrenildi. Sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum.

Konu bazı nedenlerden dolayı ancak açılabildi.

Son düzenleme:

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Çok üzüldüm, kendisi Türkiye'de teknoloji yayıncılığına büyük katkıları olan birisiydi. Sektörde çalıştığım çoğu insanın ağzından en az bir kere duyduğum bir isimdi. Huzur içinde yatsın ?
Evet, bu sektörde olan herkesin duyduğu bir isimdir. İçerikleri güzel ve bilgisi de yüksek bir kişiydi.

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Ekli dosyayı görüntüle 160539

SDN Forum eski moderatörü ve SDN eski editörü Berkin Bozdoğan, bu sabaha karşı vefat etti. Ülkemizdeki kaliteli ve bilgili bir teknoloji editörünü daha kaybetmiş olduk. Ölmeden önce de ülkesinin durumuna hayıflanan ince ruhlu bir kişilik, ayrıca ölmesinin sebebinin de herkesten gizlediği diyaliz hastalığı olduğu öğrenildi. Sevdiklerine sabır ve baş sağlığı diliyorum.

Konu bazı nedenlerden dolayı ancak açılabildi.
Ailesine sabır diliyorum Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Sevgili dostum Berkin bugün okuduğum satırlara inanamadım. Güzel insan. Nereden başlasam bilemiyorum. 4. Levent’teki home ofisteki sohbetlerimiz dün gibi aklımda. Shiftdelete e emeklerin çok ama çokkk gece gündüz kendi işin gibi emek verirdin. Allah gani gani rahmet eylesin mekanın cennet olsun. Ailesine, bilişim camiasına ve shiftdelete.net ailesine sabırlar diliyorum. Seni hep, her zaman gülen yüzünle hatırlayacağım…

Reaksiyon puanı
10,324
Allah rahmet eylesin. Biz yaşıyoruz ama her yıl ülke gittikçe kötüleşiyor. Bundan dolayı birçok insanda sıkıntılar meydana geliyor. Umarım huzur içindedir.

Bir zamanlar SDN'de görev yapmış, içeriklerini beğendiğim kıymetli bir insandı. Allahtan rahmetler diliyorum, mekanı cennet, makamı al-i olsun. Cümle sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

Özel not: Yukarıda alıntı yaptığım zat!
Allahtan kork yahu, hiç mi utanma da yok sende.
Sevgili Berkin diyalizden, yani böbrek yetmezliğinden vefat etmiş.
Bunun ülkenin durumuyla, insanların sıkıntısıyla ne alakası var?

Rahmetli olmuş bir arkadaşın vefatını bile çarpık, karanlık düşüncelerinize alet edip kullandın ya, pes diyorum ve sizi Allaha havale ediyorum.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Bir zamanlar SDN'de görev yapmış, içeriklerini beğendiğim kıymetli bir insandı. Allahtan rahmetler diliyorum, mekanı cennet, makamı al-i olsun. Cümle sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
Sadece SDN ana sayfası üzerinde de değil. SDN Forum üzerinde de moderatörlük yapıyordu.

Reaksiyon puanı
10,324
Sadece SDN ana sayfası üzerinde de değil. SDN Forum üzerinde de moderatörlük yapıyordu.
Yahu ölümün yaşı yok elbette ama, -Allah beni affetsin- bu kadar genç ve hayat dolu, toplum için fayda üretmekten başka amacı olmayan güzel insanlara ölümü yakıştıramam bir türlü. Çok derinden etkiler beni.

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun güzel insan. Berkin abinin yeri bende ayrıdır. Neden diye sorarsanız SDN’yi onun çektiği bu video sayesinde tanımıştım. Hardware Plus izlemeyen biri olarak belki de SDN’yi daha sonradan görseydim Berkin abiyi hiç tanımayabilirdim??. Ruhun şad olsun.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839

Özel not: Yukarıda alıntı yaptığım zat!
Allahtan kork yahu, hiç mi utanma da yok sende.
Sevgili Berkin diyalizden, yani böbrek yetmezliğinden vefat etmiş.
Bunun ülkenin durumuyla, insanların sıkıntısıyla ne alakası var?

Rahmetli olmuş bir arkadaşın vefatını bile çarpık, karanlık düşüncelerinize alet edip kullandın ya, pes diyorum ve sizi Allaha havale ediyorum.
Kendi fikirlerimi yazdım katılırsın veya katılmazsın. Burada bütün dünya olarak genel anlamda geçmişe göre kötü olaylar yaşanıyor. Ülkemizde de aynı durumlar yaşanıyor. Benim yorumum niye başkasını rahatsız ediyor ? Kardeşimiz vefat etmiş bende sıkıntı üzüntü dolu durumları yazdım. Hakaret etmeyi huy edinmişsin.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Allah rahmet eylesin ve ailesine sabır versin. Tanımıyordum ama yazılanlardan belli ki iyi, bilgili ve çalışkan bir insanmış. Zaten tanımam pek önemli değil. Sonuçta kötü bir insan değilmiş. Birisinin ölmesi kötü bir şey. Asıl ölmesi gereken kötü olan insanlar, iyi olan insanlar değil. Ama maalesef ki her şeyin bir zamanı var.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Bizden huzurludur bence.
Biraz konu dışı olacak ama yangına çok üzüldüm. Hayvanların yanması falan birde bu arkadaşı görünce dayanamadım o şekilde yorum yaptım. Ama bir kişinin hoşuna gitmemiş anlaşılan hemen bana saldırdı. Arkadaş dini ilmi almış alim gibi konuşuyor. Ama müslümanlığı tam kavrayamamış. Beni tanımadan atıp tutuyor. Çok uzun tutmayacağım konuşmamı. Müslümanlık için konuşuyorum. O kişi Allah sevgisini anlaması için önce en küçük parçadan en büyüğüne kadar yaratılanı sevmesi lazım. İnsanlar da dahil. Bakın din ayrımı yok. Anlatılanlara göre peygamberimiz bir yahudi cenazesinde bile saygı gösterip ayağa kalkmış biri. Daha birçok anlatılanlar var. Ki gelmiş bana müslüman kardeşine bela okuyor. Dini konuda çok bilgili değilim. Ama bu cahil gibi dini yanlış yönlendirenlere kendini alim gibi gösterenlere de hiçbir şey söylemeyecek de değilim. Bana bela okuyanlar hakkımda kötü düşünen insanların her yaptıkları kendilerine döndü. Çünkü ben insan çekiştirmem.