SDN Duy Sesimizi Temayı Değiştir Diyenler!!

hellbutcher000

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evet bencede bu tema cok yorucu ve bunaltıcı mavi tonları zaten windowslarda fazlasıyla kullanılıyo birde en cok girdiğimiz site SDN de kullanılmasın bence böyle canlı renkler özel tasarımlar yapabilirseniz ne mutlu bize :) teşekkürler.

ademaktekin

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bence burası ayrıcalıklı bi sayfa olduğu için (benim için..:D) farklı bişeyler yapılması gerekiyo

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhabalar;

Htworks Adı Altında hiçbir şekilde warez paylaşım göremezsiniz.Warez paylaşımdan kastınız tarafımızca yapılan ücretsiz tasarımların piyasada dolaşması ise bu warez değildir. Warez olarak bir ürünü nitelendirebilmek için o ürüne ait patentin ve lisans haklarının bir başkasına ait olması gerekmektedir. Umarım anlatabilmişimdir.

Diğer bir konu ise Tasarımın bu şekilde olması tamamen Shiftdelete.Net yönetiminin isteğidir. Tasarımın farklı olmamasının tek sebebi smf forum sistemindeki ile aynı olup siz kullanıcıları zorlamamasıdır. Dolayısıyla Önceki sistemdeki göz aşinalığınız Vbulletin sistemindede sizleri yormadan zorlamadan kullanabilmenizi sağlamak içindir.

http://forum.shiftdelete.net/sdne-o...zi-temayi-degistir-diyenler-5.html#post583647

Şu kısımda Yönetici arkadaşı kullandığı kelime ve kurduğu cümleyide açıkçası ben bir yöneticiye yakıştıramadım.
Hangi işiniz yarım kalmış yada kim neden kaçmış onuda bilemiyorum.İnsanları bu şekilde karalamanızı ben şahsen size yakıştıramadım. Kaldıki sizi söylediğiniz gibi bir davranışta bulunmuş olsaydık bu mesajı buraya yazıyor olmazdım. Biz ilk yada son kez sizinle çalışmadık bir sürü websitesiyle çalıştık ve hiçbirtaneside böyle bir davranış sergilemedi.

Saygılar

Htworks.Net

Burada yazışmalarımızın kopyasını verirsem sanırım rencide olursunuz. Sanırım bir kopyası da sizde vardır.

Şu anda sizin yapamadıklarınızı yapan bir ekibimiz var. O nedenle buralardan toz olup kandıracak başka birilerini bulsanız çok iyi olur.

NoNeTheLeSs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Tema çalışması yapmamı ister misiniz ?
Bir anket açacağım istek olursa ona göre Troy ve ekiple beraber bir çalışma yapmak istiyorum.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar Tema çalışması yapmamı ister misiniz ?
Bir anket açacağım istek olursa ona göre Troy ve ekiple beraber bir çalışma yapmak istiyorum.

Eğer kastettiğin birçok tema yapıp bunları oylamaya açmaksa böyle bir çalışma isterim.