SDN deki Gıcık Konular

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
RTX 3060 Ti veya RTX 3070 alacağım diye, anakartı düşürüp H410M veya B460 almaya çalışanlar. Bunu yapan kişiler ekran kartı çok güçlü diye, diğer parçalardan kısıyorlar. Sonra da sistem dengesiz oluyor. Her şeyin eşit olması lazım. Tabii ki ne için sistem topladığına bağlı bir durum.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
RTX 3060 Ti veya RTX 3070 alacağım diye, anakartı düşürüp H410M veya B460 almaya çalışanlar. Bunu yapan kişiler ekran kartı çok güçlü diye, diğer parçalardan kısıyorlar. Sonra da sistem dengesiz oluyor. Her şeyin eşit olması lazım. Tabii ki ne için sistem topladığına bağlı bir durum.
Böyle yapıldıkça da darboğaz yaşanır mı ? Konularına cevap vermek zorunda kalıyoruz maalesef.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Böyle yapıldıkça da darboğaz yaşanır mı konularına cevap vermek zorunda kalıyoruz maalesef.
Evet öyle oluyor maalesef. İşte bazıları ekran kartı güçlü olunca, herhalde benim güçlü ekran kartım var ve her oyunu oynayabilirim diye hava atmak istiyorlar. Ama darboğaz gibi sorunlarla rahatça oynayamazlar. Sonra havayı görürler. ?

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Kaldırır mı konuları, aynı şey için 1000 defa konu açılıyor. Git internetten sistem gereksinimlerine bak yani. Hani diyelim anlamıyorsun. CS go kaldırır mı diye acaba forumda kaç adet konu açılmıştır yani git onlara bak ben gerçekten bu tür popüler oyunları kaldırır mı konularından nefret ediyorum.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Kaldırır mı konuları, aynı şey için 1000 defa konu açılıyor. Git internetten sistem gereksinimlerine bak yani. Hani diyelim anlamıyorsun. CS go kaldırır mı diye acaba forumda kaç adet konu açılmıştır yani git onlara bak ben gerçekten bu tür popüler oyunları kaldırır mı konularından nefret ediyorum.
Çok iyi dediniz. Minecraft da kaç FPS verir, Yok GTA 5 açar mı ve de CS GO açar mı diye aynı konular. Tamam burası forum soru soracaklar ve bilenler cevap verecek ama bazı şeyleri de araştırsınlar bulurlar. Buraya açmaya gerek yok. Gereksiz bence.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Başlığa gel ? ?

"bilgisayarıma bişeyler oluyor?"​

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Ahahhahsjsjsjs, adamdaki mantığa bak ya. Diski başka PC'ye taksam aynı şifreyi mi ister diye soruyor ? ?

"bilgisayarıma bişeyler oluyor?"​

Ab ama bunları soruyor neyi saçma bea?

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
Kim ? ??

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Dengeli diyorda anakartın performansa bir katkısı yok. Anakarttan kısmak en mantıklı yol.

Eğer işlemci çok güç çeken model olacaksa anakartta İşlemci güç kablo yeri 8pin olmasına dikkat edilmeli.
4 pinli Cpu güç girişli anakart seçilecekse işlemci drop yicek güç yetersizliğinden.

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
Kim olur bilemem. Bir sürü çıkabilir ya da denk gelebilir.
Ben miyim diyorum yani ??????
Mesaj otomatik birleştirildi: