Sdn de siyasi haber yasaklansın mı?

sdn de siyasi haber yasaklanmalımı

• Kullanılan toplam oy
    141

Bu konuyu okuyanlar

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
yasaklanmamalı bence.yorum yapanlar dikkat etsn çok hassas konulara girmesn.girenler uyarılsn

must

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle siyaset olmamalı burda bazıları zıvanadan çakıyor tatsız durumlar oluyor yasaklanma ne olursa olsun karşıyım ama burda siyasete gerek yok bence.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
ama siyasi haber farklı bişey sonuçta ben gündemle alakalı çok şey öğreniyorum burdan siyasi haberler paylaşımazsa olurmu?ama zaten siyaset üzerinden birbirine hakaret etmek olmasın olmuyo da zaten.
siyasi haberle siyasi kavga tartışma farklı şeyler

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Elbette yasaklanmamalı. Sonuçta siyasette hayatımızın bir parçası. Fakat bir haber eklemek vardır, bir de insanları, xi yada zyi karalamak vardır. Bunlar birbirine karıştırılmamalı. Aynı şey yorum yazarkende geçerli. Sadece karalamak olsun diye de yorum yazılınca ortam geriliyor, nitekim çoğu önemli konu kilit yiyor.

Ben SDN'de haber okumaktan hoşnutum. Ama tarafsız, çarpıtılmayan sözlerle ve tabii ki kavga etmeden...

xeus10

Doçent
Reaksiyon puanı
0
must dedi ki:
Kesinlikle siyaset olmamalı burda bazıları zıvanadan çakıyor tatsız durumlar oluyor yasaklanma ne olursa olsun karşıyım ama burda siyasete gerek yok bence.
aynen katılıyorum burada siyaset olmamalı

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
desteklediğim tek bir yasak var oda sigara yasağı gerisi yalan; yorumlar dikkatli olduğu sürece bence serbest olmalı

xeus10

Doçent
Reaksiyon puanı
0
souris46 dedi ki:
desteklediğim tek bir yasak var oda sigara yasağı gerisi yalan yorumlar dikaktli olduğu sürece bence serbest olmalı
iyide nekadar dikkatli olunursa olunsun illaki art niyeti olan biri gelir bişey yazar ortalık karışır siyaset için bu siteye girmiyoruzki biz

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ortalık karışıacağına konuyu direkt olarak yönetime şikayet ederseniz polemiğe girmezseniz bence sorun olmaz tahriklere aldırmadan gezinmek lazım ;)

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xeus10 dedi ki:
souris46 dedi ki:
desteklediğim tek bir yasak var oda sigara yasağı gerisi yalan yorumlar dikaktli olduğu sürece bence serbest olmalı
iyide nekadar dikkatli olunursa olunsun illaki art niyeti olan biri gelir bişey yazar ortalık karışır siyaset için bu siteye girmiyoruzki biz

en ufak hatası olan atılsın siteden.

xeus10

Doçent
Reaksiyon puanı
0
neden hem yönetim hem biz buna maruz kalalımki olmasın hiç dertde olamsın

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
yahu yasaklayana kadar yorum yapmaz gözardı edersiniz olur biter
hoşunuza gitmeyebilir ama görüntülenme oranı en yüksek haberler
siyaset haberleri
ne kadar çok görüntülenme sayısı o kadar çok reklam o kadar çok insan o kadar yorum
sizce ticari ve akli olarak siyasi yazılar engellenirse bundan en çok sdn zarar görür
sonra da biz , çünkü o kadar çok mod a ihtiyaç olur ki
surekli şikayet gelir
dozunu kaçırmadan fikir telakki etmek bence yerinde olur

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
evet bide bazı arkadaşlar benm habere ilgili yaptığım yorumları kişisel algılayıp beni yargılamazlarsa süper olur...böle ce sdn de kavga gürültü olmaz

xeus10

Doçent
Reaksiyon puanı
0
benim şahsifikrim herşey yerinde olmalı sdn de siyaset yeri degil bence moderatörler falanda öyle düşünüyodur

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
xeus10 dedi ki:
benim şahsifikrim herşey yerinde olmalı sdn de siyaset yeri degil bence moderatörler falanda öyle düşünüyodur

ooooo öyle düşünürsek ne konular var silinecek

magazin --- spor --- diziler --- din kültürü ahlak bilgisi (sadece örnek yanlış anlaşılmasın ) --- müzik
madem sdn teknoloji sitesi bunlarda olmasın öyle değil mi ?? Neticede insanların hoşça vakit geçirebileceği bir site olarak giriyorsak buraya her telden bir şey konulmuş ki insanlar aradııkları hakkında en azından bir iki şey bulabilsin buda siteyi kalıcı kılar reklam gelirleri artar site, net aleminde yer edinir bizde rahatça girebilir yeni haberler görebilirz öyle değil mi ?

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Paylaşımda kısıtlamaya gidilmesini istemeyiz(Forum kuralları doğrultusunda). Ama burada dikkat edilmesi gereken durum o konulara yapılan yorumlar. Biz o konuları konu siyasi içerikli olduğu için değil o konudaki tartışmaların çok aşırıya kaçmasından dolayı sonlandırıyoruz. Yani sayın sdn sakinleri konulara yapılan yorumlarda daha dikkatli olursa hiçbir sorun olmayacak.. ;)

Bu arada konu forum hakkında başlığı altına taşınmıştır.

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
souris46 ya katılıyorum. dediği gibi o zaman teknoloji ile ilgisi olmayan herşey silinsin. yada şöyle diyeyim spor bölümü siyaset bölümünden daha gergin daha çok olay oluyor. o zaman önce orası kapansın bu düz mantığa göre... ama böyle yasaklamalarla bir yere varılmaz herkes ne yazdığına dikkat ederse, ne kavga olur ne de siyasi atışmalar... şu da var ki bence sdni diğerlerinden ayıranda bu. siteyi ilk kez birine gösterdiğimde hep aynı tepkiyi alıyorum aaa ne güzel herşey var sadece teknoloji değil diyorlar... tılsımı bozmayalım daha dikkatl davranalım derim ben...

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Yasak olması gerekenler zaten yasak küfür ,hakeret, taciz, darp, eter koklatmak, nuri alço daha ne yapılabilir soruyorum sizlere yarın bugun x partisinin millet vekili y partisinin millet vekilinin ensesine şaplak atarsa bu konuyu forumda başlık atmadan dayana bilecekmisiniz? bu da siyasete girermi veya siyaset olmayan ne var hayat siyasettir sadece müzikle il sporla gönül ilişkileriyle v.b ilgilenmek hepsi siyasetten ayrı şeyler değildir hatta ben bu konuların tartışılmasına karşıyım demkle bile bu siyasetin bir biçimini yapıyorsunuz.. yani olmayıcak demek kıstlamak olacak ama yine de olacak ...(.karnım acıktı)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Kesinlikle yasaklanmalı ... Ben Sdn'ye ilk girdiğimde heyşey güzeldi bir süre sonra Ülkemizde yaşanan tatsız olaylar Sdn'yide ekledi farklı fikirdeki insanlar birbirlerini karalamak adına konular açıyorlar Hala öle konular var .. Zaten başlıklara bakarak bunu anlayabiliyoruz ;) Bu sebepten dolayı Sdn 'de de üyelere uyarınının sınırının sağlanabileceğine inamıyorum mağlum üye sayımız 35.146 Üye :) Bence siyasi başlıklı konular açılmamalı ....

SoundOfLife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence yasaklanmalı siyasi konuda ağzı olan abuk sabuk konusuyor, rahatsız edecek seviyede bu tür vakaların olmaması ıcın yasaklansın

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
burada spor ve siyasette iki yada ikiden fazla farklı kutup olmak üzere ayrılıyoruz spor neyse o konuda duruluyor uzlaşabiliyoruz ama siyasette asla o yüzden fikir çarpışmalarını bırakalım başka potel ve boyutlara

siyasette malesef çok ard niyet oluyor

Tekin44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sitede siyasi haberler kesinlikle yasaklanmalı, ağzı olan konuşuyor ileride kutuplaşmaya neden olur

Tekin44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üstelik burası bir teknoloji sitesi, siyasi site değil !!!!!!!

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Yasaklanmasın ama herkes yorumlarda ve haberlerde aşırıya kaçmasın.

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Eğer siyasi haberler yasaklanacaksa, din kültürü ve spor bölümü de kapatılması gerekir. Ama bence yasaklanmamalı.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
yuureii dedi ki:
Eğer siyasi haberler yasaklanacaksa, din kültürü ve spor bölümü de kapatılması gerekir. Ama bence yasaklanmamalı.

adam haklı ;) bencede yasaklanmamalı!