SDN Counter Strike: Global Offensive Oynayanlar Kulübü

Sogeking

Öğrenci
9 Eylül 2015
52
0
6
Rank: Nova 4
Overwatch müfettişliğim var. ( yani oyun hakkında biraz bilgi sahibiyim :) )

Oyunu eğlence amaçlı oynamak isteyenler lütfen ekleyin. Saygılı ve anlayışlı biriyim. Agresif ve kazanma hırsıyla kalp kıracak olanlar eklemesin. Ben keyifli vakit geçirmek adına profilimi paylaşıyorum. Yaş takıntım kesinlikle yoktur.

Steam Community :: SogeKing

Son düzenleme:

rawkid

Dekan
9 Ocak 2014
7,252
1,316
293
Benim ban yarın akşam veya c.tesi akşamı bitecek. Ondan sonra girebiliriz. Benim yukarıda attigim hesap engelli olduğu için arkadaş ekleyemiyorum. (Gaben oyun al fakir diyor ) o yüzden ekleyebilen eklesin ekleyemeyenlerle de artık ortak arkadaşın üzerinden oynariz. Çözüm çok yeterki isteyelim :)

Meridian

Dekan
8 Nisan 2012
6,591
765
293
Benim ban yarın akşam veya c.tesi akşamı bitecek. Ondan sonra girebiliriz. Benim yukarıda attigim hesap engelli olduğu için arkadaş ekleyemiyorum. (Gaben oyun al fakir diyor ) o yüzden ekleyebilen eklesin ekleyemeyenlerle de artık ortak arkadaşın üzerinden oynariz. Çözüm çok yeterki isteyelim :)

Ne çektik senin şu banlarından :D

pesimist

Rektör
Emektar
30 Eylül 2005
18,602
2,049
3,358
40
Benim hesap da kısıtlı. Neden kısıtlı oluyor peki? Ne alaka? Ne yaptım da kısıtlandı?

Meridian

Dekan
8 Nisan 2012
6,591
765
293
Ben kısıtlama nedenini merak ediyorum arkadaşlar.

Yukarıda yazdığım gibi hesabı açtığınızda kısıtlı oluyor.
15 TL değerinde oyun almanı gerekiyor ki kısıtlı olmaktan çıksın.
Sizin bir tek CS:GO'nuz var. Sanırım onu da 12 TL'ye aldınız.
3 TL daha harcamanız gerekiyor.
Yani kısıtlama sizden kaynaklı değil.

pesimist

Rektör
Emektar
30 Eylül 2005
18,602
2,049
3,358
40
Evet 12TL'ye almıştım. Ben sanıyorum ki 15TL'lik bir şey daha almalıyım. 3TL'lik alışveriş yapayım o halde..

İyi iyi sevindim. Çok teşekkür ederim bilgilendirme için.

Bepob

Profesör
11 Ağustos 2014
3,655
302
263
Beyler bana yardım edebilirmisiniz bugün arkadaşla 3 maç attık 2 sini kaznadık 1 ini kaybettik ama o anda hiç nova 3 düşmemiştim yani ama son maçı galibiyet aldıktan sonra orda maç bitiminde gördüm nova 3 gözüktü hani düşmedim yani biliyorum sonra ana sayfada su mesaj geldi parti üyesi yasaklandı diye mesaj geldi içeriğide şu ''Son zamanlarda rekabetçi partilerinde bulunan bir yada birden fazla üye hile yaptığı için suçlu bulundu ve resmi cs go sunucularından kalıcı olarak yasaklandı.Tüm arkadaşları sen de dahil cezalandırıldı.Csgo profil rütben rekabetçi galibiyetlerin ve yetenek grubun düzeltildi dedi halbuki ne hile kullandım ne başka bir şey neden böyle bir şey oldu haksız yere ?

Meridian

Dekan
8 Nisan 2012
6,591
765
293
Beyler bana yardım edebilirmisiniz bugün arkadaşla 3 maç attık 2 sini kaznadık 1 ini kaybettik ama o anda hiç nova 3 düşmemiştim yani ama son maçı galibiyet aldıktan sonra orda maç bitiminde gördüm nova 3 gözüktü hani düşmedim yani biliyorum sonra ana sayfada su mesaj geldi parti üyesi yasaklandı diye mesaj geldi içeriğide şu ''Son zamanlarda rekabetçi partilerinde bulunan bir yada birden fazla üye hile yaptığı için suçlu bulundu ve resmi cs go sunucularından kalıcı olarak yasaklandı.Tüm arkadaşları sen de dahil cezalandırıldı.Csgo profil rütben rekabetçi galibiyetlerin ve yetenek grubun düzeltildi dedi halbuki ne hile kullandım ne başka bir şey neden böyle bir şey oldu haksız yere ?

Takım arkadaşlarından biri hile kullanmış ve overwatchta yasaklanmış.
Yani senden kaynaklı değil.