Sdn.com.tr e-posta adresi ister miydiniz?

Bu konuyu okuyanlar

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Ne gerek olduğunu çözemedim ben :)

Fanboyluktan farkı yok gözümde.

Sdn uzantılı mail adresi alacaksın, 2-3 yıl aktif olarak her üyeliğini bunla gerçekleştireceksin. Sonra birgün sdn ile aran bozulacak, tartışacak, banlanacaksın. Uğraş dur sonra :)

Mail adresi değiştirmek cep telefonu numaranı değiştirmek kadar lanet bir iş .

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Çok güzel bir fikir.

erkinkaratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayrıcalık olarak Turkcell Müzik'ten hediye şarkı verilebilir, ya da iTunes'dan şarkı veya film hediye edilebilir.Ayrıca bazı popüler oyunlarda, oyuniçi okdlar hediye edilebilir.

ekinoksI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yandex e destek verelim arkadaşlar, google artık herşeyimizi inceliyor. hangi sitede ne kadar kaldık, bişey değil yanda olur olmaz reklamlar çıkıyor artık :D kimin neyle ilgilendiği için önceden geçmişe bakılırdı şimdi reklamlara bakmak yeterli oluyor :)

x.o.x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu e-postaya sahip olan kişilere bazı ayrıcalıklar tanımak gerekir değil mi? aklınıza neler geliyor mesela. Alışveriş sitelerinde indirim, haberlere herkesten önce ulaşmak, özel etkinliklere katılmak gibi şeyler geliyor benim aklıma.
Mükemmel olur. Takipteyiz!

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Yandex'ten olursa süper olur.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Tüm eleştiriler ve öneriler geldiğinde bir anket ile seçimi beraber yaparız o zaman arkadaşlar.

Şu ana kadar gelen yanıtlar şahane. Devamını ilgiyle bekliyorum.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Başlık Niye Küçük :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
konu yıkılıyor abi :D

Şu an 432 kullanıcı var. (33 üye ve 399 konuk)

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Siz verirsiniz, millet alır sonuç olarak kimse şifresini bile hatırlamaz. 1 sene sonra rafa kaldırılması gereken projeyi 3 kişi kullanıyor diye dokunamazsınız :)

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Herkes Gmail, Hotmail gibi servisleri kullanmıştır. Bir de Yandex denenmeli. Çok kullanışlı ve özelleştirilebilir bir arayüzü var ama son karar üyelerin tabi.

erkinkaratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zamanında Hotmail, Yahoo, Gmail, Aol. gibi ünlü servisleri kullanmış ve şu anda Mail.Yandex kullanan bir kişi olarak şunu öğrendim ki bir mail hesabındaki öncelik güvenlik, gizlilik, arayüz, veri depolama gibi özelliklerdir. Hotmail ve Aol. spam mesajları ile sınıfta kalıyor. Gmail ve Yahoo arayüz bakımından günümüzün en iyilerinden ancak yakın zamanda orataya çıkan gerçek ile güvenlik ve gizlilik kısmında kalıyorlar. Amerikan hükümeti 11 Eylül'den sonra "Ülke Güvenliği" adı altında mailleri okumaya başladı. Bu zamanlarda Google ve Yahoo ile Pentagon'un iş birliği biliniyor. Şahsen benim için bir sorun yok yani Amerika benim maillerimi bilse ne olacak, bilmese ne olacak ama aramızda güvenliğe ve gizliliğe önem veren arkadaşlar için bahsediyorum. Ancak Mail.Yandex objektif bir Rus şirket ayrıca arayüzü gayet kullanışlı ve basit. Şu an için en iyi mail servisi Yandex diyebilirim.

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Güzel bir haber bence üyelerin kaçırmaması gereken bir fırsat, sdn yaparsa güzel yapar ;) ellerinize sağlık.

Technologic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SDN için boşuna sunucu masrafı. Küçük bir kitle haricinde kullanan olacağını da sanmıyorum

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
İsteriz abiler. :)

SerdarGokcen

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kendi düşüncelerim:

Özellikle Google ve Yandex e hiç bir şekilde vermem. Microsoft en azından reklam olarak kullanmıyor. Google kullanıyor! Ne dersek diyelim kullanıyor. Yandex'i sırf ruslar olduklarından dolayı kullanmıyorum.

Microsoft olsa olur. Neden mi?

3 senedir kendi mail adresim(serdargokcen.com ve com.tr nin) Microsoftta barınıyor mail olarak.

Bu sayede: XBox Live, Windows Live geçen her yerde mailimi kullanabiliyorum. Skype a da geçti otomatik geçen günlerde. Maillerimde reklam olmuyor. Outlook arayüzünü kullanabiliyorum rahatlıkla. Spam yönetimi çok başarılı.(Edit = Microsoft'un bütün siteler ve live alt yapısı diyeyim buna)

Gmail kullandım geçici olarak sırf ücretsiz diye maillerimi tarayıp uygun reklam gösterdi(adwords e veri gidiyor - adsense sitede gösteriyor... analistik de işin içinde yoksa şaşırırım)

-----------------

Gelelim SDN'e Bir kafanızı ağrıtacaklar çıkacaktır. Uğraştıracaktır. Artı reklamlarda ve istatistiklerde kullanmayacağınızı nereden bileceğiz. Her şirket der mailleriniz güvenli eller altında diye. Microsoft kullanmıyor dedim ama microsoft windows live messenger ile reklam basıyordu sabit. Gitmediğini bilemem ama maile uygun reklam hiç görmedim.

Bu işe girişecekseniz bunların hepsini göze alın derim. Çünkü bunlar yaşanacak: Sırf biri çamur atar. Saygın bir adınız var. Birileri kötüler ve sürü psikolojisi ile herkes kötülemeye başlar.

Ben bir ara güzel bir domain aldım microsoft'un alt yapısını kullandım. Pislik çıkarttı biri kıllığına kafam ağrıdı... İnsanlara yaranılmıyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu e-postaya sahip olan kişilere bazı ayrıcalıklar tanımak gerekir değil mi? aklınıza neler geliyor mesela. Alışveriş sitelerinde indirim, haberlere herkesten önce ulaşmak, özel etkinliklere katılmak gibi şeyler geliyor benim aklıma.

Alışveriş indirimi güzel fikir. Fakat haberlere herkesten önce ulaşmak üyeleri sıkabilir. Şöyle olabilir mesela bu maili alanların hesabına haberler gidebilir.
Özel etkinliklerde güzel olur adminim.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Olursa kullanmaktan gurur duyarım...

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Zamanında Hotmail, Yahoo, Gmail, Aol. gibi ünlü servisleri kullanmış ve şu anda Mail.Yandex kullanan bir kişi olarak şunu öğrendim ki bir mail hesabındaki öncelik güvenlik, gizlilik, arayüz, veri depolama gibi özelliklerdir. Hotmail ve Aol. spam mesajları ile sınıfta kalıyor. Gmail ve Yahoo arayüz bakımından günümüzün en iyilerinden ancak yakın zamanda orataya çıkan gerçek ile güvenlik ve gizlilik kısmında kalıyorlar. Amerikan hükümeti 11 Eylül'den sonra "Ülke Güvenliği" adı altında mailleri okumaya başladı. Bu zamanlarda Google ve Yahoo ile Pentagon'un iş birliği biliniyor. Şahsen benim için bir sorun yok yani Amerika benim maillerimi bilse ne olacak, bilmese ne olacak ama aramızda güvenliğe ve gizliliğe önem veren arkadaşlar için bahsediyorum. Ancak Mail.Yandex objektif bir Rus şirket ayrıca arayüzü gayet kullanışlı ve basit. Şu an için en iyi mail servisi Yandex diyebilirim.
Microsoft un mail servisi eskisi gibi değil özelikle outlooka geçtikten sonra spam mailleri görmüyorum..