Sdn.com.tr e-posta adresi ister miydiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba arkadaşlar,

sdn.com.tr uzantılı e-posta hizmetiniz olsun ister miydiniz?

Eğer bu konuda olumlu talepler fazla olursa, bir internet devi ile (Google, Microsoft, Yandex, gibi) anlaşarak bu hizmetten sizleri ücretsiz faydalandırmak isterim.

Ne dersiniz, görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sdn yerine shiftdelete yapsak olmaz mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gmail gibi bi dev varken çok amaçsız geldi bu fikir.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
shiftdelete uzantılı olması, kurumsal olarak bizi zor duruma sokabilir diye düşünüyoruz arkadaşlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
shiftdelete uzun olur sdn çokta iyi olur çokta gzel olur bence :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gerçekten Çok iyi olur hem sizin reklamınızı yapmamız açısından hemde kendi açımızdan :)) Bide bu e-posta adresini neye karşılık veya bir yarışma yaparakmı vericeksiniz acaba?.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gereksiz, onlarca farkli ve ucretsiz e-mail hizmeti var zaten.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bu e-postaya sahip olan kişilere bazı ayrıcalıklar tanımak gerekir değil mi? aklınıza neler geliyor mesela. Alışveriş sitelerinde indirim, haberlere herkesten önce ulaşmak, özel etkinliklere katılmak gibi şeyler geliyor benim aklıma.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yıl olmuş 2013 hala bu tür düşünceler mi var :) hotmail kullanmak istemeyen gidiyor 20 liraya host domain alıp kendi ismiyle hem mail hem sitesini açıyor :)

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bi aralar Gmail altyapısında mail adresleri vermiştiniz.Şifresini falan unuttuk gitti o.

erkinkaratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel olur ama bence Yandex ile işbirliği yapmalısınız Hakkı Abi, hem Türkiye pazarında büyümek isteyen (her türlü yeniliği ve teknolojiyi esirgemeyecek bir şirket) hem sağlam bir şirket. Tavsiyem ise arayüz hem basit hem de şık olmalı. Hotmail gibi karmaşık değil, Gmail ile Mail.Yandex arasında bir şey olmalı.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Eğer olursa alır ve aktif olarak kullanırım.

gmail,hotmail,yandex olmasındansa sdn (aslında bana görede shiftdelete olsa daha iyi ama yine son karar sizin ) olmasını tercih ederim. :)

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu e-postaya sahip olan kişilere bazı ayrıcalıklar tanımak gerekir değil mi? aklınıza neler geliyor mesela. Alışveriş sitelerinde indirim, haberlere herkesten önce ulaşmak, özel etkinliklere katılmak gibi şeyler geliyor benim aklıma.
oyun oynuyorsa promosyon kodlar olabilir düzenli olarak her ay bir veya birkaç oyun için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Efendim Öncelikle bazıları saçma diyor bakın bu e-mail Adminin dediği gibi bazı ayrıcalıklar tanınır örneğin; Shift Delete. net ekibine gelen bazı haberlerin yada türkiyeye gelen bir ürünü sayfaya koymadan önce bizede bir tanıtım demiyimde onun gibi bir şey yapmamıza izin verebilirler, arkadaşlar madem saçma yorumlarınızı kendinize saklayın lütfen...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle süper olur ! Özellikle etkinliklere katılma avantajı süper olur!

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yandex'e sıcak bakmıyorum malum bazı sorunlar oluyor.
En basit örnek:
5yFAK.png

eminyildiz74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sdn.com olsa daha iyi olur bence diğer türlü çok uzun olur.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Yandex alt yapısı ile süper olur gerçekten :)

rainblackk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi takım ayrıcalıklar iyi olur fakat haberlere daha önceden ulaşma olayı habercilik anlaşına ters. Alışveriş sitelerinde indirim iyi olur sanırım hepimiz için :) hatta anlaşabilirmisiniz bilmiyorum ama aral ms gibi oyun ve yazılım firmalarından indirim veya beta kodları falan olabilir. Lol'da her ay bir kişiye hediye kartı falan olabilir :)

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
şahsen bana gmail yetiyor... fakat olacaksa da shiftdelete olmasını tercih ederdim.. ayrıca herkesin bu uzantılı mail adresine sahip olmasındansa belli bir mesaj sayısının üzeirne çıkmış, ceza almamış vs.. üyelere verilebilir...

erkinkaratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mail.Yandex'i , Yandex'in Türkiye pazarına girdiğinden beri kullanıyorum; tüm ayarları talan ettim böyle bir sorunla karşılaşmadım doğrusu. Ancak unutulmamalıdır ki Yandex pazarda büyümeyi bekleyen bir şirket; pazar payını biraz daha arttırmak için elindenn gelen tüm teknoloji ve harcalamarı tüketiciye sunacaktır. Google ise zaten pazar payına sahip olduğu için pek fazla ilgi göstermemektedir. Bunu her şekilde görebilirsiniz

Son mesajlar