SDN Cevaplıyor #118

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 118. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,421
Nasılsınız umarım keyfiniz yerindedir İyi Yayınlar dilerim :)

Abdullah güler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar sizi çok seviyoruz eşimle izliyorum çok iyi disiplinli kamu kurumu gibi bir teknolaji kanalısınız
Hakkı abiyıde görmek isteriz yayında
Sorum:bana 3G şebeke ile görüntü konuşabilen bir tlf söyleyin en iyisi hangisi not8 dişinda... bayan için ve erkek için

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,244
Forumdan herkese selamlar :)

LG için ne düşünüyorsunuz? G7 ye dair bir fikriniz var mı ? Bence mobil sektöründe en çok düşüş yaşayan markalardan birisidir.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
merhaba iyi yayınlar güzel insanlar bi kalp alırım
sorularım
1- huawei p11 yada p20 ile tenıtılacak olan telefon 4k da 60 fps çekim özelliği olur mu
samsung s9 yada s9 plus telefonda 4k 60fps olur mu

2-bitcoin yada başka bir sanal para nasıl alınır? bir video hazırlayacak mısınız.hazırlarsanız iyi olur araştırıyoruz ama sizin kadar iyi anlatan birini bulamıyoruz.30-40 tl lik alsanız bilgilendirme açısında iyi olur

3-google pixel 2 de android 8.1 çok stabil diyordu Hakkı Alkan. note 8 e yada mate 10 a da gelirse o güncelleme sizce nasıl olur telefonlar

4-one plus cihazlarda veriler sızdırılıyor diye duymuştum blginiz var mı

5-android cihazlarda ios cihazlar gibi güncelleme alırsa sizce hangi cihaz daha fazla satılır(ben android cihazlar daha fazla satılır diye düşünüyorum)

darkbrayn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200 TL altında Bluetooth kulaklık önerebilir misiniz '' Plantronics BackBeat 105" kulaklık şu an da 159 TL bir fiyatla satılıyor. Alırsam memnun kalır mıyım? İyi çalışmalar

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Nokia nin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz eski günlerine dönebilir mi Nokia 2 ülkemize gelir mi giriş seviyesi için onerirmisiniz ülkemize gelirse fiyatı ne kadar olur

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Anker marka powerbank lar hakkında düşünceleriniz nelerdir Asus zenpower mı anker marka mı alayım

KeReM34_TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Abi artık şu mobil uygulamanıza bir el atsanız asla yorum yazılmıyor sürekli bir hata oluştu uyarısı çıkıyor ve sık sık servislerimizde bir sorun oluştu diyor ve haberleri okuyamıyoruz.

baran_97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.1800 tl ye kafa üstü kulaklık önerirmisiniz? Bang&Olufsen beoplay h8 nasıl?
2.15.000 tl bütçeye telefon alıcam ve bilgisayar topluycam ne önerirsiniz?

yakupcakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi 5
Mi max 2
Redmi 5 plus
Mı a1
Hangisini tercih edersiniz neden

osmanmmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
öncelikle iyi yayınlar 1500tl bütçe ile internette takılmalık ,ofis ve film için laptop önerebilir misiniz ?

DalekCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
--- Gönderi Güncellendi ---

asus vivobook x542UR GQ277T mi yoksa acer nx.geqey.002 mi

Emre.dersiniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Foruma konu açarak'ta sormuştum ama sizinde önerilerinizi almak istedim.

500-600 TL arası bluetooth'lu kulaklık üzerinden şarkıları ileri ve geri alabilme mikrofonlu özellikleri olan bir kulak üstü kulaklık arıyorum. Önerebileceğiniz kulaklık modelleri nelerdir acaba ? Teşekkürler.

ALİ_ÇELİK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iyi yayınlar diliyorum. Okulda arkadaşlarıma sürekli sizden ve teknolojiden bahsettiğim için artık benle dalga geçiyorlar sizin gibi telefonları yorumluyorum işinizi çok beğeniyorum
2000 lira bandında en iyi telefon sizce hangisi mate 10 lite iyimidir

KOZANLI HAKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 118. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

HOCAM İPAD WİFİ TAVSİYE EDER MISINIZ LÜTFEN YORUMLAYIN BIRDE BUTUN KULLANICILAR BENIMLE AYNI GÖRÜŞTELER SANIRIM ARTIK DSLR FOTOGRAF MAKINALARINIDA İNCELEYIN OZELLIKLE GIRISS İÇİN CANON 750D

DalekCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
300 tl ye kadar en iyi bluetooth kulaklık hangisi

Halilhan Yonka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200-250 TL KULAKLIK ÖNERİSİ ÇİNDEN DE ALINIR ALİEXPRESS BANGOOD AMAZON SIKINTI OLMAZ AKLIMDA HYPERX CLOUD CORE VAR ALİEXPRESSDEN

KOZANLI HAKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HOCAM İPAD WİFİ TAVSİYE EDER MISINIZ LÜTFEN YORUMLAYIN BIRDE BUTUN KULLANICILAR BENIMLE AYNI GÖRÜŞTELER SANIRIM ARTIK DSLR FOTOGRAF MAKINALARINIDA İNCELEYIN OZELLIKLE GIRISS İÇİN CANON 750D

ayazuslu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merabalar. iphone kullanıcısıyım telefonumu yenilemeyi düşünüyorum. iphone 7 plus almayı düşünürken mate 10 pro yu görünce ona yöneldim. benim aklıma takılan kamera anlamında cok övgü alıyor ama ben karsılastırma testlerinde cok fark görmedim ve vidyoda ois yönünden bayaa kötü. siz neyi önerirsiniz. tesekkürler

DalekCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
oneolus 6 da ekrana gömülü parmak izi kesin gelecek mi

Myeniyol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi Lenovo k6 note kullanıyorum Android oreo gelecekmi teşekkürler

Yunus Emre Altun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba İyi yayınlar xiaomi nin yeni telefonları alınırmı örneğin mi mix, mi mix 2 gibi ?

alpines

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cepteteb ya da Enpara.com kullandınız mı ya da ne düşünüyorsunuz?