SDN Cevaplıyor #110 başlıyor!

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 110. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı Facebook ShiftDeleteNet sayfamız üzerimizden yapacağız.

SDN Cevaplıyor 110. bölüm ile karşınızdayız!
SDN Cevaplıyor canlı yayınımızda sizlerden sosyal medya ve forum üzerinden gelen soruları yanıtlıyoruz. Okurlarları ile etkileşim konusunda sınır tanımayan ShiftDeleteNet ekibine Twitter üzerinden #sdncevaplıyor etiketi ile sorularınızı sorun bizler de canlı yayında sorularınızı yanıtlayalım.Bu haftaki yayınımızı Facebook ShiftDeleteNet sayfamız üzerinden gerçekleştireceğiz.

youtube-soru-cevap-2.jpg

Canlı yayınları kaçıranlar ne yapacak?
Canlı yayınlarımızı kaçıranlar ise YouTube'da ShiftDeleteNet kanalımızdan yayınımızı tekrar izleyebilecekler. Her Salı günü sorularınıza yanıt veren ekibimiz, Perşembe günü ise 5 Çayı programında haftanın dikkat çeken teknoloji gelişmelerini yorumluyor.

Bir önceki bölüm için tıklayın

ShiftDeleteNet'in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00'da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

Son düzenleme:

Çiçek Misket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi yayınlar SDN ailesi.rica etsem benim için Cep Telefonları dan peşin fiyatı 3600-2000 tl arası autofocus olan, kamerasına güvenebileceğim, şık bir telefon tavsiye edebilir misiniz?Turkcell cihaz alımında tarifeyi kısıtlıyor 60 tlden aşağı konuşamıyoruz.Türk Telekom'da çok fazla vade farkı ekliyor.Taksitli olarak alacağım bu nedenle evkur dedim.Eğer evkurdan alınacak iyi bi telefon yok derseniz o zaman turkcellden yine sizin tavsiye ettiğinizi alabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
Dün akşamki canlı yayınla şaşırttınız bizi güzel oldu..

Son düzenleme:

KeReM34_TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Abi 1200 civarına alınabilecek en iyi telefon hangisidir. Aklımda Nokia 6 ve vestel venüs z10 var sizce hangisi olabilir.

caseyryback

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
merhaba lg g4 kullanıcısıyım cok ta menunum-2099 lg g6 ithaatcı garantili almak mantıklımıdır .hayır ise biraz bekleyip lg v30 beklmek yada s8 plus 2700 tl dubaiden mi almalıyız?

Çiçek Misket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi yayınlar SDN ailesi. rica etsem benim için Cep Telefonları dan peşin fiyatı 3600-2000 tl arası autofocus olan, kamerasına güvenebileceğim, şık bir telefon tavsiye edebilir misiniz?Turkcell cihaz alımında tarifeyi kısıtlıyor 60 tlden aşağı konuşamıyoruz.Türk Telekom'da çok fazla vade farkı ekliyor.Taksitli olarak alacağım bu nedenle evkur dedim.Eğer evkurdan alınacak iyi bi telefon yok derseniz o zaman turkcellden yine sizin tavsiye ettiğinizi alabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
Dün akşamki canlı yayınla şaşırttınız bizi güzel oldu.

Son düzenleme:

serhat5560

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptop alacagim. Oyunlari tamamen tv ye baglayip oynamayi dusunuyorum.
Playstation 4 teki gibi kaliteli goruntu ve 60 fps oynayabilirmiyim? Bilgisayari yorarmi surekli tv ye bagli kullanmak.
Not: alacagim 4-4.5 bin lira civari laptoplar

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
lg ve htc TR piyasasından çekildi mi?Pek bulunmuyor.

idris abra-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ıphone 7 samsung not 8 huawei p10 hangi tlefonu önerirsiniz hangisi daha kullanışlı