SDN Anasayfa Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
İnternet geçmişinizi ve çerezleri temizlemeyi denediniz mi?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bende ablock vs kullanmama ragmen hic olmadi, garip. ama ben forumun performansından pek memnun degilim server degismesine ragmen.

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
İnternet geçmişinizi ve çerezleri temizlemeyi denediniz mi?

Herşeyi denedim. Bilgisayar ve internet teknolojileri konusunda sorunun kullanıcı veya sunucu kaynaklı olup olmadığını teşhis edecek kadar tecrübe ve bilgi sahibiyim. Bu yüzden tekrar ve son olarak söylüyorum. Sorun sunucu kaynaklıdır.

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Yazılımcıların bu sorundan haberi var
en geç yarın çözmüş olacağız

whiskers

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bende Birtek bende oluyor diye endişeleniyordum neyseki hepimizde varmış :D..

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
basımıza gelmedi dedik bize de mi oldu simdi?:)

ekranalntsdq.png

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
sen gene 4 gündür yaşamışın sorunu bende 1 haftadır var sorun.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
bendede birkaç kez oldu bu hata ve şuanda anasayfa görüntülenemiyor hatası aldım yani sadece forumdayım bunuda belirtiyim belki ilginizi çeker ???

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
forumdada kopmalar var bu durum böyle bir siteye hiç yakışmıyor..

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Akım derken b.kum oldu, anasayfayı toptan kaybettik :D

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Aylardır yazıyoruz çiziyoruz.Aymazlar çoğunlukta.Düzeltemediler düzeltemezler.Teknik kapasite bu.Hiçbir sitede bu yok.Bu ne vurdumduymazlık yaa.

Reaksiyon puanı
66

Bir haftadır Sorun vardı. Şimdide Anasayfa yok. + Sdn çok yavaş bir tık yapıyom 10-20 sn bekliyom. Yavaş yavaş soğudum ya.

Yöneticilerin Bilgisine...

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Aylardır yazıyoruz çiziyoruz.Aymazlar çoğunlukta.Düzeltemediler düzeltemezler.Teknik kapasite bu.Hiçbir sitede bu yok.Bu ne vurdumduymazlık yaa.

maalesef kardeşim 4-5 yıldır bu siteye üyeyim yönetime hangi konuda ikaz demeyeyim öneride yada tavsiyede bulunmuşsak ya umursanmadık yada kale alınmadık düşüncelerimiz hep hasır altı edildi yada es geçildi bizde normal bir seyirci olarak sadece siteyi ara sıra takip eder 2 göz gezdirir olduk.

kısacası uzun bir zaman geçmiş olsa da hiçbir şeyin değişmemiş olması üzücü demek ki sitenin politikası bu böyle gelir böyle gider ...

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bu durum sanırım şu server yenilemesi gibi bir olay olmuştu geçenlerde, 1-2 saat erişime kapanmıştı. Sanırım o olaydan sonra bu hale geldi.

Ama bu gerçekten SDN'ye hiç ama hiç yakışmadı. Ben hala bir yoğunluktan veya herhangi aksi bir sebepten ötürü ilgilenemediklerini düşünüyorum. Umarım yanılmıyorumdur.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Arkadaşlar, tepki dozajını abartıyoruz sanırım. Buraya üye olunurken kimseye dört dörtlük bir site garantisi verilmedi. Üstelik buradaki bilgilerden ücretsiz yararlanıyoruz.
Biraz daha sakin olmak lazım, destek olmak lazım hatta. Düzelir, düzeltilir. Geç olsun güç olmasın...

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
maalesef kardeşim 4-5 yıldır bu siteye üyeyim yönetime hangi konuda ikaz demeyeyim öneride yada tavsiyede bulunmuşsak ya umursanmadık yada kale alınmadık düşüncelerimiz hep hasır altı edildi yada es geçildi bizde normal bir seyirci olarak sadece siteyi ara sıra takip eder 2 göz gezdirir olduk.

kısacası uzun bir zaman geçmiş olsa da hiçbir şeyin değişmemiş olması üzücü demek ki sitenin politikası bu böyle gelir böyle gider ...
Aslında yönetim, forum kullanıcılarına değer veriyor ve onların dediklerine kulak asıyor. Üyelik tarihiniz bayağı eski benden önce yaşadığınız şeyler olabilir ama benim gördüğüm Sdn yönetimi foruma ve üyelerine çok önem veriyor. Bazı aksaklıklar oluyor ama düzeltmek için çok çalışıyorlar.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Çerezleri sildim, modemi restartladım farklı tarayıcı kullandım ama bende de anasayfa böyleydi, dnsleri değiştirdim sorun düzeldi:)

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
neden ana sayfaya girilemiyor bu8 yazı çıkıyor ana sayfa da

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:07 ----------

şimdi düzeldi ana sayfaya giriliebiliyor akşamdan beri anasayfa ulaşılamıyordu