Sd Karttaki dosyaları göremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim sd kartım daha önce biçimlendir diyordum biçimlendirmiyor ama şimdi de hiç gözükmüyor fikir sahibi olanlar nyardımcı olabilir misiniz?:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sizin yaptiğınız gibi girdim, eşlen öğe yok diyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar ben telime hafıza kartı aldım resim çekiyorum o resimlerin çoğuna sonradan ulaşamıyorum sarı bir ünlem işareti oluyor resim yerine lütfen yardımcı olun :( biçimlendirmeyi denedim ama hangi seçeneği seçmem lazım yardım lütfen:scared:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Flashımdaki videolar bilgisayarda fotograf olarak gorunuyor Media Player la birlikte açsam da fotografı video şeklinde 3 saniye gösteriyo Yardımcı olur musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(:(:(:(ya sizden acil yardım istiyorum sd kartı telefonuma takıyorum okumuyor bilgisayara takıyorum okumuyor.o kadar fotoğraflarım vardı ne olur yardım edin dediklerinizi yani yazdıklarınızı yaptım olmadı ne olur yardım edin

Behiye turan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sd kartimda bir sorun var. Telefonda dolu gozukuyor. Ama fotograflar gozukmuyor. Telefonu bilgisayara taktim,gizliligi actim yine dosyalari goremiyorum. Karti adaptorle taktim f surucusune aygiti takiniz gibi bir uyari cikiyo. Dosya otomatik olarak acilinca f deki dosyalari gormek icin once bicimlendirin yazisi cikiyo. Fotograflarim gitti. Ne yapacagimi bilen var mi?

Son mesajlar