Sd Karttaki dosyaları göremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

msamci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sd kartı kameraya takınca resim-videolar görünüyor ama bilgisayara takınca hiçbir dosya görünmüyor yardımcı olurmusunuz lütfen...

thetech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herhangi bir winrar dosyasını aç ... ile sd kartın içine gir ve gördüğün tanımsız exeleri sil.
Ayrıca SD kartın E: sürücüsü olduğunu varsayıyorum.
Başlat > Çalıştır > cmd => Enter
E: => Enter
attrib -s -h /s /d => Enter
exit

Bu komutlarla da gözükmeyen dosyaları gözükür hale getirebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim e olark gözüküyor dediğinizi yaptıma ama olmadı nedeni nedir acaba bana yardımcı olurmusunuz

msamci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim e olark gözüküyor dediğinizi yaptıma ama olmadı nedeni nedir acaba bana yardımcı olurmusunuz
klasör seçeneklerinden "korunan işletim sistemi dosyaları gizle" seçeneğinin başındaki tik işaretini kaldırınca gizli dosyalar görünüyor

angryman

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Maidens
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ; Eğer kartı takıyorsunuz ve sürücü boş uyarısı veriyorsa kartınızı çıkartın ve adaptöre takın ve adaptöründe kilit yani ''Lock'' tuşunu aşşağı kaydırın birde böyle deneyin benim makinedede aynı sorunu yaşıyorum ben böyle çözmüştüm..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende kayıt programıyla kayıt yapıyorum ama kaydettiğim yerde dosya var ama ben göremiyorum kayıt düğmesine bastığımda gözüküyor ama normalde gözükmüyor sorun ney olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben facebook'a giriyorum ama mesajlar ana sayfa profil yazıyorum hiç bir şeye girmiyo sadece başlıklar çıkıyo tıklıyorum olmuyo çok mutsuzum lütfen bir çözüm bulurmusunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sd kartımdaki dosyalarımı göremeyince biçimlendire bastım dosyalar silindi geri yükleyemezmiyim ne olur yardımcı olun:(

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar şimdide aynı sorun bende de var ama gizli dosyaları gösterincede göremiyorum başka ne yapabilirim acaba :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap:thetech
verdiğin bilgiler ile işlem tamamlandı.
senin gibi adamlara hep ihtiyaç var bu alemde.

sagol varol.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bilgisyar arama motoruna dcmi yazin çikan yerdeki dosya içerigine tiklatin işlem tamam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben internetten bi video indirdim ama dosya olarak gözüküyor cift tıklıyorum video player seciyorum izliyorum bunu direk playere cevirme şansımız yokmu ? flas a atıp televizyonda izlemek isdiyorumda acıl cevaplarsanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herhangi bir winrar dosyasını aç ... ile sd kartın içine gir ve gördüğün tanımsız exeleri sil.
Ayrıca SD kartın E: sürücüsü olduğunu varsayıyorum.
Başlat > Çalıştır > cmd => Enter
E: => Enter
attrib -s -h /s /d => Enter
exit

Bu komutlarla da gözükmeyen dosyaları gözükür hale getirebilirsin.

Sağol :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım hafıza kartımda cok önemli videolar var telefonda hafıza kartına giriyor fakat telefonun kamerasıyla cektiğim seyler gozukmuyor. bilgisayara takıyorum bıcımlendır dıyo lütfen bana yardımcı olun o videoları kurtarmam lazııım :crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ARKADAŞLAR masaüstüne sağtıklayıp yeni sonra winrarı seçin oluşturun daha sona açın ve adres kısımına sd kart hangi sürücüdeyse örneğin j sürücüsünde olsun J:/ yazınca hepsi çıkar oradan kopyalayarak "ctrl c" bilgisayarınıza yapıştırabilirsiniz bu şekilde kurtarmış olacaksınız sonra sd kartınızı biçimlendirerek bu sorunu daha sonra oluşmasını önlemiş olacaksınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nasıl anlamadım karışık oldu bu bşraz benim hem telefon hafızasındaki hem sd karttaki dosyakar görünmüyor pc ye bağladığımda yardım edin lütfen :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yukleyebılırsın tabıkıde programlar var ama pahalı bence bır fotografcıya ver fıyatını uygunsa tabıı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba ;
telefonumdaki resimlerimi sd karta aktaruyorum resimleri görüntülemiyor.içinde bulunan eski resimleri görebiliyorum ama yeni attiğim resimleri göstermiyor.
Bunu nasil düzeltebilirim ve görüntülemeyen resimlerimi kurtara bilirmiyim.
Yardimci olursaniz çok sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa meraba ben hafıza kartımı bilmeden bitlocker ile kitledim sonra açmayı denedim fakat sürücü kilidi açılamıyor diyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz?