SCP : Containment Breach Oyunu Sistem Gereksinimleri bulamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
SCP : Containment Breach oyununun sistem gereksinimlerini bir türlü bulamıyorum Allah için bilen varsa verir misiniz patates bilgisayarım var :(
bir şey olmasından korkuyorum :( internette de bulunmuyor lütfen biliyorsanız söyleyin . (ayrıca oyun için türkçe yama varsa verir misiniz ? :))

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Sistem özelliklerin ne? Minimum 4 GB RAM, i3 işlemci ve grafik kartın varsa oynarsın.

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Oynamadım ama ilginç bir oyun olduğu belli :) oynarsan yorumunu buraya yaz sen de :)

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
pek sistem istemiyor belki hafif kasar
aynen baktım internette bulamadım zaten oyun hakkında pek bir bilgide yok bu durumda sistem gereksinimlerini bulmakta zordur ondan yazdım, web de arama yapıyorum sistem gereksinimlerinin olması gereken yerde kimisinde hiç birşey yazmıyor kimisinde bilinmediği söyleniyor :( . Neyse yardımlarınız için teşekkür ederim :)

Reaksiyon puanı
0
aynen baktım internette bulamadım zaten oyun hakkında pek bir bilgide yok bu durumda sistem gereksinimlerini bulmakta zordur ondan yazdım, web de arama yapıyorum sistem gereksinimlerinin olması gereken yerde kimisinde hiç birşey yazmıyor kimisinde bilinmediği söyleniyor :( . Neyse yardımlarınız için teşekkür ederim :)
2-3 Gb ram (en düşük grafiklerle) rahatça oynaya bilirsin bende 1 Gb ram var en düşük grafiklerde orta derecede kasıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 Gb ram (en düşük grafiklerle) rahatça oynaya bilirsin bende 1 Gb ram var en düşük grafiklerde az kasıyor

-MTF

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
2-3 Gb ram (en düşük grafiklerle) rahatça oynaya bilirsin bende 1 Gb ram var en düşük grafiklerde orta derecede kasıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 Gb ram (en düşük grafiklerle) rahatça oynaya bilirsin bende 1 Gb ram var en düşük grafiklerde az kasıyor

-MTF
sağolun hocam ama çoktan oyunu oynadım bile :D