Haber Savaş Cebeci ve Kaan Kazgan Kavga Etti.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Arkadaşlar Savaş Cebeci 70 kilo adamdan Dayak yemem isterse dünya şampiyonu olsun demişti, dövüş bu akşam gerçekleşti Savaş Cebeci adına üzüldüm, Mma şampiyonu birine meydan okumak hataydı bence, görüntüleri paylaşamam çok kanlı ve bence dehşet verici. Geçmiş olsun diyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
541
Eninde sonunda bu adamın dayak yiyeceği belliydi. Kendini bir şey sanmaya başlamıştı son birkaç yıldır. Herkese her konuda sallıyordu. Kendini rezil etmiş. En başta kabul etmemesi gerekiyordu. Fakat dediğim gibi bilmediği konularda bile attığından iş kavgaya gelince de aynı şeyi yapmış. Sonucunda patates etmiş bacak kadar herif.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Ne kadar sağa sola sallasada kim olursa olsun kanlar içinde görsem üzülürüm, kötü bir insan olduğunu düşünmüyorum savaş beyin.
Videoyu keyifle izledim. ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaan Kazgan Abi'de o durumda olsa ona da üzülürdüm, ikisininde fanı falan değilim, kavgaya büsbütün karşıyım.

Son düzenleyen moderatör:

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,407
Ne kadar sağa sola sallasada kim olursa olsun kanlar içinde görsem üzülürüm, kötü bir insan olduğunu düşünmüyorum savaş beyin.

Kaan Kazgan Abi'de o durumda olsa ona da üzülürdüm, ikisininde fanı falan değilim, kavgaya büsbütün karşıyım.
Kendi düşen ağlamaz demişler. Adam göz göre göre dayak yemek için çabaladı. :D

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Haklısın, Gereksiz cesaret iyi bir şey değildir, bilmediğin konularda susmasını bilmelisin 24 yaşındayım, hayatımda hiç kavga etmiş değilim, kavgadan anlamam, büyük ihtimalle ilk kavgamda dayak yerim, bunun farkındayım, dayak yemek ayıp'da değil, içimizden kimse Mike Tyson karşısında 5 saniye ayakta duramaz, kavgayla erkeklik adamlık falan olmaz.
Kendi düşen ağlamaz demişler. Adam göz göre göre dayak yemek için çabaladı. :D

Constantin87

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,956
Kazgan sonuçta profesyonel bir dövüşçü ve karşısında 50 yaşında vardır, yaşlı bir adam var. Bu şekilde liseli kavgası gibi saçma bir durum olmamalıydı. Umarım Kazgan bir yaptırıma uğrar.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Savaş Cebeci'nin tek bir şansı vardı, bir kroşe veya aparkat ile ayaktayken tekde işi bitirmek ben böyle düşünüyorum, bir MMA dövüşçüsü ile yerde boğuşmada hiç şansınız yok.

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
541
Yahu savaş cebeci 50 değil isterse 20 yaşında olsun yine dayak yerdi. Dövüş öncesi etmediği hakaret küfür kalmamış. Üstüne üstlük kabadayı gibi konuşuyor sürekli. Sonra dayak yiyip oturunca burada bile bazı kişiler yok kaan profesyonel dövüşçüymüşte yok savaş cebeci 50 yaşındaymışta bahaneler sıralamaya başlamışlar. Arkadaş adama dövüşü teklif eden ve çağıran kendisi üstüne dayak yemese ve dövseydi o zaman böyle mi bakacaktınız acaba olaya? İşinize mi gelmiyor yoksa olayı ve savaş cebeciyi mi tanımıyorsunuz anlamadım gitti. Zaten yıllardır oraya buraya salça olan biri. Bugün olmasa eninde sonunda dayak yiyecekti birinden.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Yahu savaş cebeci 50 değil isterse 20 yaşında olsun yine dayak yerdi. Dövüş öncesi etmediği hakaret küfür kalmamış. Üstüne üstlük kabadayı gibi konuşuyor sürekli. Sonra dayak yiyip oturunca burada bile bazı kişiler yok kaan profesyonel dövüşçüymüşte yok savaş cebeci 50 yaşındaymışta bahaneler sıralamaya başlamışlar. Arkadaş adama dövüşü teklif eden ve çağıran kendisi üstüne dayak yemese ve dövseydi o zaman böyle mi bakacaktınız acaba olaya? İşinize mi gelmiyor yoksa olayı ve savaş cebeciyi mi tanımıyorsunuz anlamadım gitti. Zaten yıllardır oraya buraya salça olan biri. Bugün olmasa eninde sonunda dayak yiyecekti birinden.
Savaş Cebeci'yi gayet iyi tanıyorum, özünde iyi bir insan, ama sosyal medya da sağa sola salça oldu, sosyal medya ve izlenme insanları çok değiştiriyor, Kaan'ın lisansıda iptal edilmeli, profesyonel bir dövüşçü sokakta kavga edemez.

Son düzenleyen moderatör:

pisiko_212

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Videonun kavgadan önceki halini de izledim. Savaş Cebeci , Kaan'a anasına kadar küfür ediyor . Cebeci adına üzülmüştüm ama ettiği küfürleri görünce üzülmüyorum. Ayrıca bir yayınında "Kaan Kazgan kim ya, Kaan Kazma'dır o" diyor. Yani Cebeci gerçekten çok kaşındı.Daha da korkuncu ise videoda Kaan'dan kendini kurtaramayan Cebeci "İlyas" diye sesleniyor. Kazgan ise İlyas isimli şahısın emaneti olan bir arkadaş olduğunu söylüyor yani Cebeci "İlyas" diyerek aslında Kaan'a sık demiş gibi bir durum ortaya çıkıyor. Yani neresinden tutarsanız tutun Savaş Cebeci'yi burada aklayamıyorsunuz.

Kişisel düşüncelerim bunlar.

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
541
Bu savas cebeciyi bu hale getiren en büyük şey küçük yaş fan kitlesidir. Adamı sen ayı gibisin hocam bilmemnesin hocam diye pohpohlayıp kendini bir şey sanmasına neden oldular. Bu kadar rezil olduktan sonra bile hala savunmaya çalışanlar var öz babaları gibi anlamak çok zor. Savaş cebeciyi anlarsın ama bu adamı takip eden kitleyi anlamak mümkün değil.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Videonun kavgadan önceki halini de izledim. Savaş Cebeci , Kaan'a anasına kadar küfür ediyor . Cebeci adına üzülmüştüm ama ettiği küfürleri görünce üzülmüyorum. Ayrıca bir yayınında "Kaan Kazgan kim ya, Kaan Kazma'dır o" diyor. Yani Cebeci gerçekten çok kaşındı.Daha da korkuncu ise videoda Kaan'dan kendini kurtaramayan Cebeci "İlyas" diye sesleniyor. Kazgan ise İlyas isimli şahısın emaneti olan bir arkadaş olduğunu söylüyor yani Cebeci "İlyas" diyerek aslında Kaan'a sık demiş gibi bir durum ortaya çıkıyor. Yani neresinden tutarsanız tutun Savaş Cebeci'yi burada aklayamıyorsunuz.

Kişisel düşüncelerim bunlar.
Hocam iki taraftada emanet varmış son bilgi bu yönde, bana göre kimse haklı değil, profesyonel bir dövüşçünün sıradan bir vücut geliştirmeciyi kaale alması bile bir hata bence.

Bu savas cebeciyi bu hale getiren en büyük şey küçük yaş fan kitlesidir. Adamı sen ayı gibisin hocam bilmemnesin hocam diye pohpohlayıp kendini bir şey sanmasına neden oldular. Bu kadar rezil olduktan sonra bile hala savunmaya çalışanlar var öz babaları gibi anlamak çok zor. Savaş cebeciyi anlarsın ama bu adamı takip eden kitleyi anlamak mümkün değil.
Fan kitlesi konusunda haklısın hocam, yok 50 cm kol bilmem ne, Filden büyük fil avcısı var diyorum son olarak.

Skellige

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,791
Ringe çıkıp kurallara göre dövüş gerçekleştirmelilerdi. Savaş cebeci kaç yaşında adam neden böyle işlere giriyor anlayamadım.

xYavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Liseli ergenlerin tartişmasina benziyor ama bir yandan küçük suriyeli çoçuk gruplarinin milletin içinde dolanirken birbirlerine girmesine benziyor

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Savaş hoca hâlâ video atıyor sıkıntı yok

Lord Erenify

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Cebeci çok kaslı ancak box ile kas aynı şey değil.