Satmadan Önce Videosunu Çek

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Türkiye'nin en büyük ilan sitesi olan Sahibinden.com, bir ilki gerçekleştirdi. Sitede ilanları videolu olarak görebilecek ve satın almak için daha iyi kararlar verebileceksiniz.

350.000 aktif ilanın yer aldığı ve her gün 4000 yeni ilan girişinin yapıldığı Sahibinden.com'un bu yeniliği sayesinde ilanını vermek istediğiniz ürünü, ister arabanızı ister evinizi, videoya kaydedip, portal üzerinden satıcılara rahatlıkla sunabilecek ve ürününüzü daha detaylı tanıtarak satışını çok daha kolay hale getirebileceksiniz. Sahibinden.com'a üye olmak ve ilan vermek ücretsiz.

sahibinden_genis.gif

Sitede ilan vereceğiniz ekranda video yüklemenizi
sağlayan bölümün kullanımı son derece kolay.

:: Daha önce internete ilan verenler, tecrüblerini bu başlıkta tartışabilirler.

Bilgi için: www.sahibinden.com
Yazan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Sahibinden.com gerçek anlamda işini çok iyi yapıyor.
Ki internet kullanıcıları artıkça daha da gelişir. Hele de bu yeniliklerden sonra.
Ama ben kendime yanarım bizim gazetenin seri ilanlarını batırıcak bu site :I :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Gazete seri ilanları ile internetteki seri ilanları takip edenler arasında fark var. Bu, bilgisayar dergilerini okuyanlar ve SDN'i takip edenler arasındaki farka bensiyor. Her iki kitlenin de kültürü ve alışkanlıkları farklı.

Sahibinden.com, kendi alanında 1 numara olmasının rehavetine kapılmadan yenilikler üretmesi Türkiye'deki internet kullanıcıları için bulunmaz bir nimet.

Bu arada merak ettim, aranızda hiç ilan veren var mı site üzerinden?

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Tabi ki benim söylediğim kısım işin mizahi yönü (batmak gibi birşey söz konusu olamaz) İnternet ve gazetede ki ilanların + ve - yönlerini ele alıcak olursak; Görsellik açısından tabi ki internet ön planda olur. Ses, görüntü... ama kaç kişi internette bu tip işlemleri yapabiliyor!? (Kullanıcılar artıyor lafım yok)Gazete kesinlikle daha çok kitleye hitap ediyor. Bugün en uç noktalarda, en küçük köy bakkallarında bile gazeteler mevcut.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ilan siteleri konusunda sanırım ilanı veren kişilerin güvenilirliği daha da ön planda. ben kendim fazla ilan vermediğim için bu işi uzun zamandır yapan arkadaşlardan yardım aldım hep. adamların sitedeki hesaplarına bir bakıyorsun, yüzlerce ürün satmışlar. diğer kullanıcılar da bu tür hesap sahiplerine daha fazla güveniyorlar.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
video olayı gerçekten güzel olmuş, yanlız aklıma takılan bir soru var... yaramaz cocukların önüne nasıl geçecek site yöneticileri.. her video yu tek tek inceleyecek degiller ya?

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Troy dedi ki:
Gazete seri ilanları ile internetteki seri ilanları takip edenler arasında fark var. Bu, bilgisayar dergilerini okuyanlar ve SDN'i takip edenler arasındaki farka bensiyor. Her iki kitlenin de kültürü ve alışkanlıkları farklı.

Sahibinden.com, kendi alanında 1 numara olmasının rehavetine kapılmadan yenilikler üretmesi Türkiye'deki internet kullanıcıları için bulunmaz bir nimet.

Gecen sene bir ev ve iki araba sattik. 10 gunde satildi. Hem de ucretsiz ilan vererek. Yani "vitrin, ana sayfa" falan degil. Cok eskiden beri kullandigim bir site. Bir gun ucretli ilan verecegim artik bu kadar somurdum yillardir;)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
afterdinner dedi ki:
Troy dedi ki:

Gecen sene bir ev ve iki araba sattik. 10 gunde satildi. Hem de ucretsiz ilan vererek. Yani "vitrin, ana sayfa" falan degil. Cok eskiden beri kullandigim bir site. Bir gun ucretli ilan verecegim artik bu kadar somurdum yillardir;)
ev ve araba sattın demek :S

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
emubaltaci dedi ki:
afterdinner dedi ki:
Troy dedi ki:

ev ve araba sattın demek :S

Evet de niye sasirdin:S Hatta su an oturdugumuz evi de satiyoruz. Ilgilenen varsa ilan kodunu vereyim. Beylerbeyinde:)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
emubaltaci dedi ki:
video olayı gerçekten güzel olmuş, yanlız aklıma takılan bir soru var... yaramaz cocukların önüne nasıl geçecek site yöneticileri.. her video yu tek tek inceleyecek degiller ya?

Kendilerinin ofislerini ziyaret etmiştik. Hatta bir de röportajımız oldu. Orda da söyledikleri gibi her ilanı teker teker inceliyorlar.

Ahan da burda o video

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Troy dedi ki:
emubaltaci dedi ki:

Kendilerinin ofislerini ziyaret etmiştik. Hatta bir de röportajımız oldu. Orda da söyledikleri gibi her ilanı teker teker inceliyorlar.

Ahan da burda o video

Evet ozellikle fotograf eklerken titiz davraniyorlar. Aktif ilaninizda kucuk bir degisiklik yapsaniz bile yeniden aktif olmasi icin bir gunu askin bekleyebiliyorsunuz (ki bu cok iyi bir zaman aslinda:p).