Satılık Xiaomi Mi 5 64 GB sıfır kutusunda

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Çin'den aldığım Xiaomi Mi5'i satıyorum arkadaşlar. Sıfır kutusunda olup, pasaport kaydı yapılmadı. 64 GB hafızaya sahip.

Telefonun özelliklerine burdan bakabilirsiniz; Xiaomi Mi 5 Özellikleri ve Fiyatı - ShiftDelete.Net

inceleme videosu da aşağıda;

Fiyatı: 1.500 TL'dir. Teslim konusunda 4.Levent'teki ofisimizden teslim yapabiliriz.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
526
Bir kaç sorum olacak. Ben yüksek ihtimalle bu hafta içi telefon alacağım. Bu telefonun rengi nedir? Siz hiç Xiaomi telefon kullandınız mı ? Nasıldır, kronik bir problemi varmıdır ? Telefonda bir sorun olsa garantisi ile kim ilgilenecek ? Son olarak da telefonu pasaporta kayıt ettirme ücreti ne kadar ?

bugraydogdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hakkı abi kaç paraya aldığını sorabilir miyim acaba? Çin'den almayı düşünüyorum da.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Ben alacak olsam siyahını alırdım beyazı fiyasko olmuş çerçeveleri çok rahatsız edici duruyor.Alana hayırlı olsun tabi :)

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Siyah almanızı öneririm. Bende mi 4 var cihaz f/p

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Beyazdan çok siyahı daha güzel gibi duruyor resimlerden. Fakat bu fiyata çok güzel bir telefon. Tek sıkıntısı telefon bozulsa nereye gidecekler ya :)? Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bir kaç sorum olacak. Ben yüksek ihtimalle bu hafta içi telefon alacağım. Bu telefonun rengi nedir? Siz hiç Xiaomi telefon kullandınız mı ? Nasıldır, kronik bir problemi varmıdır ? Telefonda bir sorun olsa garantisi ile kim ilgilenecek ? Son olarak da telefonu pasaporta kayıt ettirme ücreti ne kadar ?
Telefonun garantisi yok. Kayıt ettirme ücreti 138TL, tabi 2 yıl içinde herhangi bir cihaz işletilmemiş ve son 1 ay içinde yurtdışından Türkiye'ye giriş yapmış bir TC pasaportu gerekiyor.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
ben 32 gb olanını 960 tl ye aldım abi sağol :)

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Beyazdan çok siyahı daha güzel gibi duruyor resimlerden. Fakat bu fiyata çok güzel bir telefon. Tek sıkıntısı telefon bozulsa nereye gidecekler ya :)? Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
Bu cihaz kronik sorunları olan bir cihaz değil kullanıcı hatası bulunmadıkça bir sıkıntı olacağına inanmıyorum.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Sarı leke li ekranlar gördüm kronik varsa sadece bu

Son mesajlar