[SATILIK] Monster Tulpar T7 V2.2 (Özelleştirilmiş)

Bu konuyu okuyanlar

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Notebook arkadaşımındır. Sahibinden.com'daki ilan uzerinden ona ulaşabilirsiniz.

Link: Monster Tulpar T7 V2.2 (Özelleştirilmiş) - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 242997417

İlan Açıklaması

Notebook Serisi TULPAR T7

İşlemci Mimarisi 4.Nesil Haswell
İşlemci Serisi Intel® Core? i7
İşlemci Kod Adı Intel® Core? i7-4710MQ 4-Cores; 6MB L3; 2.50GHz > 3.50GHz; 47W; 22nm
Chipset Intel® HM87 Express Chipset
VGA 8GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX880M 256-Bit DX11.2
Çözünürlük 1920 x 1080
Ekran Boyutu 17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran
Sabit Disk Türü 3x SSD(RAID0) + SATA
Sabit Disk Kapasitesi 120GB SSD + 120GB SSD + 120GB SSD + 1024 GB HDD = Total: 1384 GB
Bellek 16GB (2x8GB) DDR3L 1.35V 1600MHz SODIMM
mSATA Portu 3x mSATA SSD
1.Port mSATA SSD 120GB Mushkin Chronos G2 SSD SATA-3 9.5mm (Okuma: 555 MB/s - Yazma: 525 MB/s)
2.Port mSATA SSD 120GB Mushkin Chronos G2 SSD SATA-3 9.5mm (Okuma: 555 MB/s - Yazma: 525 MB/s)
3.Port mSATA SSD 120GB Mushkin Chronos G2 SSD SATA-3 9.5mm (Okuma: 555 MB/s - Yazma: 525 MB/s)
1.Port 2.5" HDD 1TB Hitachi Travelstar 7K1000 9.5mm 32MB 7200RPM HDD SATA-3
2.Port 2.5" HDD Mevcut Değil
Optik Sürücü 8x Super Multi DVD-RW / CD-RW Combo Sürücü
??letim Sistemi FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
Klavye Mavi Renkli Özelle?tirilebilir Arkadan Ayd?nlatmal? Klavye (Türkçe Q)
Klavye Ek Özellikleri Ayrık Numerik Tuşlu Klavye Yapısı

Touchpad Kaydırma ve Çoklu Hareket Algılama Özellikli Touchpad
Kamera (1080P) HD Kamera
Kablosuz Ağ Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 802.11ac, Dual Band 2x2 Wi-Fi + Bluetooth 4.0
Hoparlör Entegre 2+1 Adet Hoparlör
Hoparlör Sistemi High Definition (HD) Hoparlör ve Subwoofer
Ses Sistemi SOUND BLASTER? Cinema
Ses Özelli?i High Definition (HD) Ses, Realtek ALC888S
Subwoofer Var
RAID Deste?i Var
Dokunmatik Tuş Fonksiyonu Var
Numerik Tuş Takımı Var
Dahili Kart Okuyucu Var
Killer Ethernet RJ45 Portu Var
USB 2.0 Portu 2 Adet
USB 3.0 Portu 3 Adet
HDMI Portu Var
VGA Portu Var
Mini Display Portu Var
Kulakl?k / Speaker Çıkışı Var
Mikrofon Girişi Var
S/PDIF Dijital Çıkışı Var
Line In Giri?i Var
Dahili Bluetooth Var
Dahili Mikrofon Var
Aydınlatmalı Klavye Var
Uçuş Modu Var
Ekran Kartı Değiştirilebilir mi? Evet
Boyutlar 428 (W) x 288 (D) x 55 (H) mm
Ağırlık 3.9Kg (ODD ve 87WH Pil Dahil)
Adaptör Full Range AC Adapter 180W - 19.5V / 9.5A
Batarya Çıkarılabilir 9 Hücreli Lithium-Ion Pil (87WH)

Teknik özelliklerden sonra kullanıcı olarak bilgisini vermek istiyorum arkadaşlar, cihazı geçen eğitim öğretim yılı başında (yaz sonunda) aldım, ve o zamandan beri ilk sahibi olarak kullanıyorum. Oyun oynama ve diğer tüm işlerimi rahat karşılayacağı düşüncesiyle aldım ve son damlasına kadar da faydasını gördüm, şu anda ise oyuna ayıracak zamanım kalmadı, stream yayın işlerimi de aynı şekilde zaman sıkıntım yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Öte yandan iş ortamı gereğince daha hafif, taşınması kolay bir cihaza ihtiyaç duyuyorum. Bu sebeplerle cihazı değiştirme amacıyla satıyorum.

Satın almayı düşünenler için vermem gereken ve özellikle altını çizmem gereken konular mevcut, herhangi bir eziği, vuruğu veya kırığı yoktur, sürekli masa üzerinde kullanıldı. Parçalarında herhangi bir sorun bulunmamakta. Garantisi devam ettiği için yetkili servise gönderebileceğinizi ayrıca hatırlatmak isterim. Herhangi bir memnuniyetsizliğinizi yetkili servise çözdürebilirsiniz.

Cihaz tanıtımıyla ilgili birçok video bulunmakta fakat model olarak ve içerik olarak en yakın olanını aşağıda linkte paylaştım, izleyip bilgi alabilirsiniz. Ayrıca cihazın farklı modelleri olduğunu belirtmek isterim (880m 4gb ekran kartlı / sadece 1tb hdd bulunan modelleri gibi...) Karşılaştırma yaparken özellikleri teker teker göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Makul pazarlık tekliflerine açıktır.

zaza_yk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende1 ay önce tulpar t7 v. 2.3.1 sattım. 2650 ye senin kinin fiyati nedir merak ettim.

makine26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayırlı satışlar. Hazirana kadar beklemedyim. Bende monster almak istiyorum ama elinden çıkaranlar bu sıra çok ilanı çıkıyor. Yanlış bir beklenti içinde olup hayal kırıklığı mı yoksa gerçekten maddi ihtiyaç mı? 1 hafta önce aldığını iade etmeden satışa çıkaranlar var.Aklıma takılan soru ; almadan nelere dikkat etmeliyiz? Ne satıcıyı nede kendimi mağdur etmek istemem. Monster veya başka bir marka için soruyorum.
Bu arada tepe tepe kullanmışsın kolay gelsin.

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Mesajları yeni gördüm kusura bakmayın. Arkadaşım şu an satmıyor bilgisayarı. Satmak istediği zamanda fiyatı 4500 ya da daha fazlaydı yanlış hatırlamıyorsam. Bilgisayar çok kaba ve kütük gibi olduğundan, sürekli de her yere götüremediğinden satmak istiyordu.