Yardım Monster Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Oyun avcısı35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Monster almaya karar verdim Tulpar T7 20.5.2 almayı düşünüyorum Alınırmı ,klavye soyulur, kasa dandik, ısınır diyenler var kararsız kaldım. Bidahada bukadar para verip alamam bi yardımcı olurmusnuz?

ürün linki : Monster Tulpar T7 V20.5.2 Intel Core I7-12700h 16 Gb Ram 1tb Ssd 6gb Rtx3060 Freedos 17,3" Fhd 144hz Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Hocam ben abra A5 v17.2.3 kullandım. 7. Gün 98 derece gördü. İade ettim. Size kalmış birşey :)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Kursa çocuklarda Monster laptop olanlar vardı gelen sesten ders anlaşılmazdı o derece gerisini siz hesap edin.

1 yıllık 2 yıllık laptop helikopter kalkıyor gibi ses çıkarır mı ya açıldıktan 5 dk sonra ? Ben gerek malzeme kalitesi gerek genel olarak markayı beğenmiyorum...

Tek renk yeşil klavyeler yüksek fan sesi yüksek sıcaklıklar tasarım flan bana kötü geliyor ama genede siz bilirsiniz. Bu Tulpar serisi belki iyidir. ( İnceleme videolarını kullanıcı deneyimlerini ve şikayetvar gibi sitelerden şikayetlerini araştır bence. )

Son düzenleme:

Umut Hakan KAPLAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
monster alınmaz masaüstü pc topla kendine hem daha ucuz alur hem de daha iyi performans alırsınız monster parçaların performansını düşürüyo benim bi arkadaşımın monsterı var içinde RTX3060 takılı ama RTX 1080 ile aynı performansı veriyo bence şöyle bi sistem toplayın
i5 10.nesil işlemci
GTX 1650 TI 6GB / 8GB
16GB RAM
geri kalan parçalar size kalmış masaüstü toplamayacaksanız bile normal bir laptop alabilirsiniz benim laptopum bu isterseniz sizde alın GTA 5 VALO LOL falan rahatça oynatıyor fps dğerlerini isterseniz yazarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama attığım laptop orta bir laptop yüksek bir sistem istiyorsanız başka bir laptop bakabilirsiniz ama kesinlikle MONSTER EXCALİBOR MSI NITRO vs. almayın pişman olursunuz

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,002
Atılan modelin herhangi bir sorunu yok aslında.

Oyun avcısı35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
monster alınmaz masaüstü pc topla kendine hem daha ucuz alur hem de daha iyi performans alırsınız monster parçaların performansını düşürüyo benim bi arkadaşımın monsterı var içinde RTX3060 takılı ama RTX 1080 ile aynı performansı veriyo bence şöyle bi sistem toplayın
i5 10.nesil işlemci
GTX 1650 TI 6GB / 8GB
16GB RAM
geri kalan parçalar size kalmış masaüstü toplamayacaksanız bile normal bir laptop alabilirsiniz benim laptopum bu isterseniz sizde alın GTA 5 VALO LOL falan rahatça oynatıyor fps dğerlerini isterseniz yazarım

ama attığım laptop orta bir laptop yüksek bir sistem istiyorsanız başka bir laptop bakabilirsiniz ama kesinlikle MONSTER EXCALİBOR MSI NITRO vs. almayın pişman olursunuz
Bende Acer nitro mevcut sorun yaşamadım Max 75 derece görüyorum bilemedin 80 oluyor en fazla. Bence alınabilir nitro 5 serisi.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,002
i5 10.nesil işlemci
GTX 1650 TI 6GB / 8GB
16GB RAM

RTX 1080 diye bir model yok, GTX 1080 zaten 3060 ile aynı performansı veriyor hatta Ti modeli saf güçte önde ama ilerliyen yıllarda DLSS'den dolayı aradaki fark epey açılır.

senelson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Monster almaya karar verdim Tulpar T7 20.5.2 almayı düşünüyorum Alınırmı ,klavye soyulur, kasa dandik, ısınır diyenler var kararsız kaldım. Bidahada bukadar para verip alamam bi yardımcı olurmusnuz?

ürün linki : Monster Tulpar T7 V20.5.2 Intel Core I7-12700h 16 Gb Ram 1tb Ssd 6gb Rtx3060 Freedos 17,3" Fhd 144hz Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
dostum bu forumda ki insanların çoğu cahil. tulpar serisinde herhangi bir sorun yok fiyatı da bu zamana uygun gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. yok bütçeyi yükseltip msi alın falan diyenlerin max bilgisi dxdiag yazmak. zaten tulpar msi tonfang kasa kullanıyor.

Hocam ben abra A5 v17.2.3 kullandım. 7. Gün 98 derece gördü. İade ettim. Size kalmış birşey :)
kardeşim o senin asalaklığın gidipte kimsenin önermediği çöpten ibaret abra serisini almışsınız. ayrıca asusların tufları da ısınma sorunlu bu asusu kötü mü yapar? asusun rog modellerini kalitesiz mi yapar?

i5 10.nesil işlemci
GTX 1650 TI 6GB / 8GB
16GB RAM

1080 zaten 3060 düzeyinde bir kart bazı oyunlarda aynı fps yi verir AAA oyunlarda farkı görürsünüz. ayrıca 27k ya 3070 Tİ DDR5 sistem toplanır manyak mısınız 1650 önermişsiniz.

Oyun avcısı35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
dostum bu forumda ki insanların çoğu cahil. tulpar serisinde herhangi bir sorun yok fiyatı da bu zamana uygun gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. yok bütçeyi yükseltip msi alın falan diyenlerin max bilgisi dxdiag yazmak. zaten tulpar msi tonfang kasa kullanıyor.

kardeşim o senin asalaklığın gidipte kimsenin önermediği çöpten ibaret abra serisini almışsınız. ayrıca asusların tufları da ısınma sorunlu bu asusu kötü mü yapar? asusun rog modellerini kalitesiz mi yapar?
sözlerine dikkat edersen sevinirim. abra serisi haric tulparda aldım ikiside berbat. tulpar en basit gta 5 te bile takılma yapan bi model. bu arada bahsetiğim abra serisinde rtx3050ti vardı .d afedersin ama rtx3050ti lı bir modeli bile düzgün yapamayan markayı övme. tulparda da aynı sorunlar vardı zaten. kısaca monster excalibur vs alınmaz. he ama cehennem sıcaklığında 100 derece üstünde drop yiye 2-3 ayda bi garantiye verip mağdur olmak istiyorsan al. monsterin sıkayetlerini de oku bi.d tulparında ondan yanı kalır hali yok. toplama laptopa gidip 25-30k verende enayidir zaten .d hem asus ne alaka.d burda asustan bahseden bile olmadı. plastik laptopla gidip asusu kıyaslayanda ne bileyim .d

senelson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
sözlerine dikkat edersen sevinirim. abra serisi haric tulparda aldım ikiside berbat. tulpar en basit gta 5 te bile takılma yapan bi model. bu arada bahsetiğim abra serisinde rtx3050ti vardı .d afedersin ama rtx3050ti lı bir modeli bile düzgün yapamayan markayı övme. tulparda da aynı sorunlar vardı zaten. kısaca monster excalibur vs alınmaz. he ama cehennem sıcaklığında 100 derece üstünde drop yiye 2-3 ayda bi garantiye verip mağdur olmak istiyorsan al. monsterin sıkayetlerini de oku bi.d tulparında ondan yanı kalır hali yok. toplama laptopa gidip 25-30k verende enayidir zaten .d
3050 ti laptop olunca mühendisliği kolay mı oluyor anlayamadım :D tulpar msi kasa kullanıyor kardeşim adamlar parçaları 0'dan kendileri üretmiyorlar. ayrıca sizden kaynaklı olan sorunları genelleştirmeyin

Oyun avcısı35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
3050 ti laptop olunca mühendisliği kolay mı oluyor anlayamadım :D tulpar msi kasa kullanıyor kardeşim adamlar parçaları 0'dan kendileri üretmiyorlar. ayrıca sizden kaynaklı olan sorunları genelleştirmeyin
abra serisini küçümsüyorsun ya :d benden kaynaklı sorun felande deil. izmirde oturuyorum pc geldi windows kurulumundan sonra ekranda 4 adet ölü pixel vardı. ışık sızması da cabası. 29k ya aldığım laptopta böyle b*ktan sebeplerin olması sinir bozucu .d abra a5 aldım ondan sonra onda da ısınma bilmem ne. kısaca malzemesi vs kötü f/p ürünü. alan çoğu kişide şikayetçi zaten.

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119

Açıkçası bi laptopa 27 bin lira para baymak... ? Size önerim (kriterlerinizi bilmiyorum ama) 27 bin TL bütçeniz varsa 20 bin lirasını kasa ve türevi donanımlara ayırmanız 5 bin lirasını monitör geri kalanını da ekipman cart curt

volllkan.1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben de aynı bilgisayar var 3 defa değiştirmek zorunda kaldım bi durduk yere kapandı götürdüm değiştirdiler 2. bilgisayar sürekli mavi ekran veriyordu götürdüm tekrar değiştirdiler ( şikayet var a şikayet ettim öyle değiştirdiler özel ilgilendiler) 3. bilgisayar da sıkıntı yok ama bi ton dert çile ve bu yazdıklarımın hepsi 1 ay içinde gerçekleşti yani neden iade etmedin derseniz ucuz olma sebebi tabi takdir yine size kalmış ama kimseye asla tavsiye etmem.

Oyun avcısı35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ben de aynı bilgisayar var 3 defa değiştirmek zorunda kaldım bi durduk yere kapandı götürdüm değiştirdiler 2. bilgisayar sürekli mavi ekran veriyordu götürdüm tekrar değiştirdiler ( şikayet var a şikayet ettim öyle değiştirdiler özel ilgilendiler) 3. bilgisayar da sıkıntı yok ama bi ton dert çile ve bu yazdıklarımın hepsi 1 ay içinde gerçekleşti yani neden iade etmedin derseniz ucuz olma sebebi tabi takdir yine size kalmış ama kimseye asla tavsiye etmem.
bende aynı fikirdeyim. 3-5 kuruş az verip baş ağrıtmaya gerek yok hocam. En iyisi hiç bulaşmamak. İnşallah cihazınız düzelir.

Son mesajlar