Satılık MacBook Air 128gb i5 13'' (Baz Model)

Bu konuyu okuyanlar

ahmeetgungor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar herkese merhabalar. MacBook Air cihazımı 1 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum, cihaz sorunsuz ve çiziksizdir. Garantisi devam etmektedir, full kutulu ve faturalıdır. Aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacak derecede temiz kullanılmış ve hiçbir şekilde darbe-çizik barındırmayan bir cihazdır. Zaten aldığım günden bu yana Aliexpress'den aldığım gövde kaplamalarıyla cihazın her yanını kaplamıştım, alıcılar görebilsin diye onları söktüm. Adaptöründe, şarj girişinde veya herhangi başka bir yerinde yazılım-donanım açısından hiçbir sorun/hata yoktur. Hafifliği ve pil ömrü sebebiyle ürünümden çok çok memnunum ancak satmak durumundayım, biraz birikmişim vardı ve bu cihazımı da satıp üzerine ekleyerek motosiklet almayı planlıyorum. Cihazın herhangi bir kullanıcı kusuru yoktur ve dediğim gibi 4 Eylül 2018'e kadar garantisi de hala devam etmektedir. Belki bilmeyenler vardır diye söyleyeyim, MacBook ailesinin Air modellerinde Retina ekran yok. Soran olur diye önceden belirteyim dedim. İstanbul Kartal'da oturuyorum, cihazı görmek-incelemek isteyenlere adres ve iletişim bilgilerimi de özelden verebilirim. Fiyat 3500 lira'dır, pazarlık yapabilmek gibi bir durumum yok eğer bu fiyattan verirsem param ucu ucuna çıkışacak. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun, herkese iyi forumlar.
*Şuan işte olduğum için cihaz görsellerini atamıyorum, eve geçince konuyu güncelleyip cihaz görsellerini de paylaşacağım.