[SATILIK] İphone 5s Gold 16GB

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Ben bile heyecanlandım o teklifi görünce :hammer::mrgreen:

lionhill10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonun fotoğraf nı koymalısın bence öle apple com dan bakmak yani olmaz. Fiyat olarakta okadar dedğin gibiyse gerçekten 1900 e sıfır bulunuyoken 1500 tl iyidir fazlası aaçma kimse almaz gider 300 daha koyar sıfır alır

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
telefonun fotoğraf nı koymalısın bence öle apple com dan bakmak yani olmaz. Fiyat olarakta okadar dedğin gibiyse gerçekten 1900 e sıfır bulunuyoken 1500 tl iyidir fazlası aaçma kimse almaz gider 300 daha koyar sıfır alır

Telefonun görsellerini zaten yorum olarak daha sonradan ekledim '' appledan '' aldığım görseli değil kendi çektiklerimi. 1500'e satmayı düşünüyorum. 1500 veren olursa direk vericem.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar nereye ilan verebilirim? sahibinden'e koyucam ayriyetten nereye koyabilirim?

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Sanalpazar sitesini de kullanabilirsin, Facede yüksek takipçili olan 2. el ilan siteleri var onları kullanabilirsin. Ama Sahibinden sitesinde satarsın kısa zamanda.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Sanalpazar sitesini de kullanabilirsin, Facede yüksek takipçili olan 2. el ilan siteleri var onları kullanabilirsin. Ama Sahibinden sitesinde satarsın kısa zamanda.

İlanı verdim, onay bekliyorum şimdi. Fiyatını 1,500 olarak yaptım çünkü sıfır vuruk çizik ve şarjlı kılıf hediye ediyorum. Zamanında 140tl civarına almıştım şimdi 99 olmuş.

Biraz ilanlara baktımda herkesin vuruk çizik cart curt soyulmuş eskimiş vs. Nasıl kullanıyorlar bu insanlar anlamış değilim yav? ha telefonun parasınıda ben vermedim, babamdan hediye geldi ona rağmen en ufak çizik olmaması için kendim için göz zevkim için dikkat ederek kullanıyorum, millet yerden yere vurmuşlar :D acıdım vallaha :) insan o her tarafı içine göçmüş 5slere 1200 1300 verip alırsa böyle bakınca insanın canı acır ya :)

Önerilerin içinde teşekkürler abi şimdi açıcam ilan.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Nacizane ufak tavsiyem; açıklama bölümünde cihazla ilgili detaylıca her şeyi ve düşüncelerini yaz, o tip açıklamalar ilana olan rağbeti çok arttırıyor, ürünün 4-5 adet detaylı resmini mutlaka koy, ayrıca takas düşünmüyorsan mutlaka belirt ki bir sürü gereksiz takas teklifi mesajını önlemiş olursun, ya da düşünüyorsan neyle takas olabileceğini belirtirsen iyi olur. Bi de sürekli telefonum olur olmadık zamanda çalmasın dersen numaranı ilanda açık tutma, sana mesajla ulaşsınlar, ama sorun olmaz dersen numaranı görünür yaparsın sana direkt ulaşırlar.

Sitenin kendi doping bölümleri var paralı, ilanım öne çıksın ve daha çok fark edilsin diyorsan onları da kullanabilirsin ama ilk aşamada gerek yok senin cihaz popüler olduğu için bi şekilde satarsın.

Sahibindene ilan veripte satamadığım ürünüm olmadı şimdiye kadar.. :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Nacizane ufak tavsiyem; açıklama bölümünde cihazla ilgili detaylıca her şeyi ve düşüncelerini yaz, o tip açıklamalar ilana olan rağbeti çok arttırıyor, ürünün 4-5 adet detaylı resmini mutlaka koy, ayrıca takas düşünmüyorsan mutlaka belirt ki bir sürü gereksiz takas teklifi mesajını önlemiş olursun, ya da düşünüyorsan neyle takas olabileceğini belirtirsen iyi olur. Bi de sürekli telefonum olur olmadık zamanda çalmasın dersen numaranı ilanda açık tutma, sana mesajla ulaşsınlar, ama sorun olmaz dersen numaranı görünür yaparsın sana direkt ulaşırlar.

Sitenin kendi doping bölümleri var paralı, ilanım öne çıksın ve daha çok fark edilsin diyorsan onları da kullanabilirsin ama ilk aşamada gerek yok senin cihaz popüler olduğu için bi şekilde satarsın.

Sahibindene ilan veripte satamadığım ürünüm olmadı şimdiye kadar.. :)

Çok teşekkürler. Telefon numaram gözükmesini işaretledim, takas yoktur diyede belirttim onayı bekliyorum.

Sanal pazara koyucaktım ama orda satılıyormuş yani siteden satın alabiliyorlarmış böylece kendilerine kargoya carta curta kdv koyuyorlar telefon 1500'se 1350ye geliyor :D o yüzden orayı bıraktım sahibinden gibi yer lazım. Zaten hemen satılır diye düşünüyorum ama bakalım.

Bu konunun linkinide ekledim daha detaylı bilgi için.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Başka site linki koymana izin vermeyebilirler, o konuda sert bir politikası vardı en son Sahibinden sitesinin, gene dene bakalım şansını olmazsa ilanı düzenlersin. :)

Phalearos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bizim hoca 1100e aldi ayni bu altin 16 gb 2.el.sadece ekranda alt kisimda kucuk bi cizik var.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Satmaktan vazgeçtim, konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar