[SATILIK] İphone 5s Gold 16GB

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

İphone 6 plus almayı düşünüyorum o yüzden 5s'i satmaya karar verdim.

Telefonu aldığım günden bu güne kadar arka ve ön tarafını jelatinli + kılıflı bir şekilde kullanıyorum.

Cihazın üzerinde kılcal çizik ve vuruk yoktur, cihazı 1 kere düşürdüm onada düşmekmi dersiniz? koltuktan yumuşak halıya düştü yarım metre var yok arası.

Cihazın fotoğrafını merak edenle Apple'ın sitesine girip 5s'e bakabilirler gold versiyonuna orda ki hangisiyse yada yeni aldığınızda kutudan nasıl çıkmışsa aynısını veriyorum size, en ufak çizik vuruk bulursanız geri iade alırım o kadar eminim.

Cihaz 7-8 aylık, 12 ay taksit ile Turkcell'den alındı, 2 yılda garantisi var yani apple ürünlerine kaç yıl veriyorsa o kadar var.

İos 8.2 Sürümü yüklü imzalar kapalı olduğu için eski sürümlere dönemiyorsunuz '' jailbreak yapmak isteyenler için geçerli bu sözüm ''.

Telefon hakkında söyleyecek bir şeyim yok sapa sağlam sıfırı neyse buda aynısı gözüm gibi baktım şimdi kadar.

Çoğu kişi 5slerde parmak izlerinin falan düzgün çalışmadığını söylemişler valla çatır çatır çalışıyor, parmağınızı tuşa koyup ekran kilitliyken home tuşuna bir kez basınca daha ekran gelmeden kilit açılıyor o kadar hızlı ve düzgün okuyor.

Aksesuar olarak kulaklığı, şarjı kutusu vs hasar görmedi yırtılma soyulma kopma vs olmadı gayet temizler yada kararma falanda olmadı.

Zaten telefonu elden satma taraftarıyım ama arada ki mesafeler yüzünden gelemeyenler olursa ilk parayı alırım sonra kargo ile telefonu gönderirim.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91

Fiyat aklımda yok sizlerin öneride bulunmanızı istiyorum, fakat cihazı sıfır aldığınızda kutudan nasıl çıkıyorsa aynı şekilde yolluyorum aralarında bir fark göremeyeceksiniz yani o derece eminim.

Hatta büyütecim var onunla bile inceledim 3 5 dakika bişi bulamadım.

Bir kaç kişi 5s satıyor ama her tarafı vuruk çizik içinde bunun fiyata etkisinin çok olduğunu düşünüyorum, telefonu aldınız yenimi aldın diye sorduklarında evet sıfır deyin verin soran kişinin eline telefonu arada ki farkı anlasın diyecem anlayamaz o kadar temiz :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Fiyat aklımda yok sizlerin öneride bulunmanızı istiyorum, fakat cihazı sıfır aldığınızda kutudan nasıl çıkıyorsa aynı şekilde yolluyorum aralarında bir fark göremeyeceksiniz yani o derece eminim.

Hatta büyütecim var onunla bile inceledim 3 5 dakika bişi bulamadım.

Bir kaç kişi 5s satıyor ama her tarafı vuruk çizik içinde bunun fiyata etkisinin çok olduğunu düşünüyorum, telefonu aldınız yenimi aldın diye sorduklarında evet sıfır deyin verin soran kişinin eline telefonu arada ki farkı anlasın diyecem anlayamaz o kadar temiz :D

Sen bi fiyat belirle sonra bunları yine anlatırsın. :) Anladık malın kıymetli. :D

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Sen bi fiyat belirle sonra bunları yine anlatırsın. :) Anladık malın kıymetli. :D

Hayır abi anlatmamın sebebi kendimi insanların yerine koyduğum için. Ben ikinci el telefon alıcak olsam o kişinin o telefonla neler yaptığını neler yaşadığını merak ederim yani haklı olarak. Düşürdümü çizik varmı vs yalan yapmadan her şeyi detayına kadar anlatmaya çalıştım :D malım kıymetlimi tabi kıymetli abi 12 ay taksitle 3500tl'ye geldi +500'de faturama gidiyor 4000tl :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

1.200

1.200 Tl

Çok az, 7-8 aylık cihaz sıfırdan farksız ben 3500'e aldım 1200'e verilmez hakaret resmen cihaza karşı :p :D

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
1.200

1.200 Tl

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Ben kasasında çizik olan pasaport kayıtlıya o kadar istiyorum. Bence arkadaşın telefonu hiç öldürme. :)

Aynen senin telefonuda gördüm çizik vuruk vardı yanlış hatırlamıyorsam. Sıfırdan farksız diyorum işte sonra malım kıymetli oluyor :mrgreen:

Sanada iyi satışlar umarım dilediğin fiyata satarsın :)

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Telefonun Resimlerini Atta Ona Göre Fiyat Belli Olsun

Phalearos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kac gb bu ? 1500 ariyodu arkadas gecen gun bi sorarim 1500 birakirsan ?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Telefonun Resimlerini Atta Ona Göre Fiyat Belli Olsun

Buyur telefonun resmi:
240917127712801.jpg

Diyorum ki sıfır alındığında nasılsa şu anda aynı şekilde.

Telefonu çekicek kameram yok zaten elimde var ama oda 2mi 4mp'mi ne lens desen çöp çeksem bişi anlamayacaksınız yinede kamera bulmaya çalışıyım çekip atmaya çalışıcam şimdi komşunun fotoğraf makinasını rıca ediyim.

[MENTION=446701]Phalearos[/MENTION] Siz kaç gb arıyorsunuz? bu 16GB teklifiniz 1500'mü anlamadım tam olarak.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Aynen senin telefonuda gördüm çizik vuruk vardı yanlış hatırlamıyorsam. Sıfırdan farksız diyorum işte sonra malım kıymetli oluyor :mrgreen:

Sanada iyi satışlar umarım dilediğin fiyata satarsın :)

1100 desem direk alıcılar var da satmıyorum. Kardeşimin telefonu ve z2 ya da g3 ile takas arıyor, bi zaman sonra onların fiyatı düşünce takas ederim onlarla rahat. Şimdi de takas istiyorlar ama cihazlar sıkıntılıydı getirdikleri. :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
1100 desem direk alıcılar var da satmıyorum. Kardeşimin telefonu ve z2 ya da g3 ile takas arıyor, bi zaman sonra onların fiyatı düşünce takas ederim onlarla rahat. Şimdi de takas istiyorlar ama cihazlar sıkıntılıydı getirdikleri. :)

Hayırlı satışlar size o zaman ne diyim :) 5s'e neden g3 falan vermiyorlar yada z2 anlamış değilim satsalar g3'ü z2yi ne kadar edicek acaba hiç düşünmüşler mi :D

G3'ün sıfırını 1399tlye falan satıyorlar sahibinden de :D sonyde 1200 1300tl arası hemde sıfırı.

Sen ne yap biliyomusun? sen bize ne yap biliyormusun? bunlar kardeştir :D telefonu sat 1100 1200'e azıcık para koy sıfır g3 yada z2 al :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar telefonun fotoğraflarını çektim fakat kamera kötü olduğu için pek bişi anlaşılmıyor, flashsız çekince hiç bişi anlaşılmıyor zaten, altına siyah bişi koydumda daha rahat anlaşılsın diye kısaca sıfırdan farkı yok yani.

Yanında şarjlı kılıf ve normal kılıf hediye ediyorum, normal kılıf biraz tozlanmış lekelenmiş 2 saniye suyun altına tutun düzelir.

Şarjlı kılıfı Turkcell'den aldım 140TL'di o zamanlar indirim ile 120tl'ye aldım şu anda 99tl fiyatı var.

%10 yada %20'ye inince %100'e şarj edebiliyor hatta biraz kalıyor bile sağlam kılıftır arkasında ayaklığı var film izlemek için falan. Şarjlı kılıf telefondan daha yeni bir kaç ay sonra almıştım.

Telefonu tek satmıyorum şarjlı kılıfla beraber satıyorum onuda fiyata ekleyip öneride bulunursunuz, şarjlı kılıftada çizik vuruk kırık vs yoktur.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] hayırlı satışlar, ancak bence iphone 6 plus degil bu sene çıkacak iphone'u bekle derim ben surada az bir sure kaldi gene de sen bilirsin tabi :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@Vikings hayırlı satışlar, ancak bence iphone 6 plus degil bu sene çıkacak iphone'u bekle derim ben surada az bir sure kaldi gene de sen bilirsin tabi :)

Aynen bende öyle düşünüyorum ama çıkıcak iphone'a 6s diyorlar ve küçük ekran sevenler isyan etmiş o yüzden çıkartıyorlarmış mış.

Küçük olucaksa 6+ alıcam.

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Aynen bende öyle düşünüyorum ama çıkıcak iphone'a 6s diyorlar ve küçük ekran sevenler isyan etmiş o yüzden çıkartıyorlarmış mış.

Küçük olucaksa 6+ alıcam.
Ben İphone 6 yı satmış adamım beni dinle ve yeni İphone u bekle !!! :devil:

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bu sene 3 model çıkacak deniyor. 4 inç minik model cikacakmis. Ona bi 3000 mah pil koysalar tadından yenmez

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] Bir fiyat ver istersen Alıcıya bırakırsan 900-1000 :D

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@Vikings Bir fiyat ver istersen Alıcıya bırakırsan 900-1000 :D

900-1000 ve 1200'e satmayı düşünmüyorum. En fazla 1200 geldi oda çok kötü bir teklif. 1200TL'ye 6-7 aylık sıfır çizik sıfır vuruksuz 5s bulan banada alsın parasını vericem :)

wolkman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yani Şimdi Olayda Şu Noktada Var Sen O Malı Alıp Kutudan Çıkardığın Anda 2. el Olur Ne Kadar Sıfır Olursa Olsun Bunu Bildiğinden Eminim Şahsen Ben Olsam Etraftaki Çevreme Haber Verrim. Arkadaşlar Akrabalar vs vs Daha İyi Fiyata Satarsın. :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=122937]What The Hell[/MENTION] Özel mesaj ile telefonun fotoğraflarda silver '' gümüş '' renk gözüktüğünü bildirdi hayır arkadaşlar flashdan dolayı öyle çıkıyor telefonun rengi gold yani altın rengi.

Yani Şimdi Olayda Şu Noktada Var Sen O Malı Alıp Kutudan Çıkardığın Anda 2. el Olur Ne Kadar Sıfır Olursa Olsun Bunu Bildiğinden Eminim Şahsen Ben Olsam Etraftaki Çevreme Haber Verrim. Arkadaşlar Akrabalar vs vs Daha İyi Fiyata Satarsın. :)

Dostum ben diyorum ki sıfırdan farksız gibi görünüş olarak, telefon kutudan çıkmış 6 7 ay kullanılmış. Kutusu açılmış bir ürün kullanılamsa bile 2 ci ele girer otomatik fiyat düşer zaten bunları ben biliyorum 2 bine satmıyorum yani uygun bir fiyata satmayı düşünüyorum ne 1000 tlye nede 2000tl ye ortasına iyi bir fiyata yani.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
telefonun sıfırı 2000 tl. bu kadar temizini 1500 tl den aşağı verme :) ki kaldı ki şarjlı kılıf filanda cabası :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
telefonun sıfırı 2000 tl. bu kadar temizini 1500 tl den aşağı verme :) ki kaldı ki şarjlı kılıf filanda cabası :)

Yani bende öyle düşünüyorum zaten sıfırı 2 bin yapıyor ama taksitle cartla curtla fiyat uçuyor benim tel şu anda 2049TL Turkcellde taksitle 3500TL'ye geliyor.

Ne ucuza ne pahalıya uygun bir fiyata satıcam zaten aksesuar veriyorum ter temiz tel.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Telefonun sıfırı 1875 TL beyler :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Telefonun sıfırı 1875 TL beyler :)

Fakat o telefonların garantileri KVK Genpa falan filandır. Apple'ın servisi ile diğer servisler birmi? :D bişi olduğunda al yeni telefon diyorlar, yan servisler yani genpa vs tamir etmekle uğraşıyorlar tamir edemeseler bile geri falan yolluyorlar kısaca işkence.

Hem telefonu ben 1800'e satmayı düşünmüyorum zaten o fiyata satamam imkansız :)

Uygun bir fiyata satıcam ama 1200 değil herkes kafasında ki rakamı vericek hangisi uygun gelirse satıcam tabi pazarlıkda yapıcaz elbette.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
İlan güncel, uygun fiyata satmak istiyorum en kısa sürede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...