[ satilik ] çok uygun fiyata oyun canavari !

• Konuyu başlatan SDN Anonim 1
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SDN Anonim 1

SDN Okuru
BİLGİSAYARIN ÖZELLİKLERİ

İNTEL CORE İ5 4.NESİL 4460 3,2 GHz İŞLEMCİ

GSKİLL 8GB (4*2) DDR3 1600 MHz 1,5 DUAL KİT RAM
WD 3,5 CAVİER BLUE 1 TB 7200 Rpm SATA HARDDİSK
ASUS R7 2GB 256BİT AMD RADEON DX11.2 EKRAN KARTI
KİNGSTON 120GB SSD (450MB OKUMA/450MB YAZMA)
MSI Z97 PC MATE 1150 DDR3 3000MHz (O.C) INTEL Z97 SOKET ANAKART 6 SATA GİRİŞİ VAR
COOLER MASTER RC-K380 600 WATT OYUNCU KASA
İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU COOLER MASTER HYPER 212X
WRİTE MASTER SUPER DVD-WRİTER

GENEL AÇIKLAMA

BÜTÜN KASANIN GARANTİ BELGESİ VARDIR. BEN OCAK AYINDA VATANDAN TOPLADIM 2.286 TL.KASA SADECE 1 AY KULLANDIM SIFIR GİBİ MÜKEMMEL KASA. SADECE 1 AY KULLANDIM İŞTEN DOLAYI KULLANAMIYORUM ZAMAN OLMUYOR ŞUAN EVDE BOŞ DURUYOR. BÜTÜN OYUNLARI RAHATÇA %30 CPU KULLANMADAN OYNAYABİLECEĞİNİZ BİR KASA. ŞUANDA DOLAR ÇIKTIGINDAN VATANDA ÇOK DAHA PAHALI PARÇALAR. KASAYI BİRLİKTE KARŞILIKLI KONTROL ETMEDEN VERMİYORUM O DERECE GÜVENİYORUM. GTA 5 KASASI UZUN BİR ZAMAN KULLANACAĞINIZ SIFIR DEGERİNDE BİR KASA GEL GÖR HAKKINI VERİYOR. O.Ç. OVERCLOCK YAPMADIM SİZE BIRAKIYORUM. HATTA BUNA GEREK BİLE YOK O KADAR İYİ OYUNLARDA :) ANAKARTTAN İŞLEMCİYE SOĞUTUCADAN SSD YE HEPSİ MÜKEMMEL PERFORMANS SAĞLIYOR. KASANIN TÜM PARÇALARININ İYİ OKUYUN ARAŞTIRIN ÖYLE ARAYIN LÜTFEN.
FİYAT GAYET UYGUNDUR UFAK BİRŞEY OLUR. İLK GELENE VERECEĞİM.BU FİYATA BU KASA KESİNLİKLE KAÇMAZ...

İlan Detayları ve Resimler İçin : http://www.sahibinden.com/ilan/alis...n-fiyata-oyun-canavari-kacmaz-210232128/detay

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Niye büyük yazdın
Niye kalın yazdın
Niye çizgi çektin bu kadar seni anlamaya çalışıyorum.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ne Başlık ne içerik düzgün, hepsi kalin renkli buyuk yazmiyoruz. Başlığın ise ilk harfi büyük olmalı. Forum kurallarini okuyup konuyu iceriklere uygun bir sekilde tekrar raporlayin o zamana kadar konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...