Satanizm ve New Age

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
fight cluba dini bir imaj eklemis. oysa bence filmi tasarlayan adam sadece insanlarin nekadar iki yuzlu ilkel saf olabileceklerini ve genelde oyle olduklarini vurgulamak istemis benim anladigim. ve filmde asil ilginc olan ve tasarimcinin vurguladigi konu hayatta bildiginiz gerceklerin aslinda sadece sizin pencerenizden gordukleriniz oldugunu , size ogretilen gercek oldugunu gercegin cok farkli olabilecegi gibi bi mesaj gordum ben filmde.
yani ordaki blogcu arkadas bence turkiyeden bazi inanlarin penceresinden onlarin gercekliginden gormus film konusunu filmin felsefesiyle anlatirsak :D

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
o konuya ben de katılıyorum.
fight club'da islami bir mesaj yok tabiki :D
islam mesajı ile benzerliklerini anlatıyor sadece.
tabi kendi görüşünü de normalden fazla eklemiş bu sefer.
nedeni de yazının aslında klasman dışı olarak başlayıp sonradan illuminati etiketine eklenmesi.

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
http://michaelsikkofield.blogspot.com/2011/06/3-dunya-savas-akp-ve-said-nursi.html

Bu yazanları beğendim..

Taraflı da olsanız olaylara tarafsız bakın.

Kemalistler dincilere, dinciler kemalistlere önyargılı yaklaşmayın. Dolduruşa gelmeyin, salak olmayın, Sezar'ın hakkını Sezar'a vermekten çekinmeyin..

İster ateist olun, ister katolik, ister müslüman, zerre umrumda değil. İster Che Guevera'yı idol alın, ister Türkeş'çi olun, ister Hümeyni'yi savunun, zerre skimde değil.

Karşı olduğumuz şey aynı olduğu sürece birlik de oluruz, beraber de hareket ederiz.

Yeter ki 1 lira eksik veren bakkalı dövecem diye eve giren tüpçüyü gözardı etmeyin.

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
92 çocuğu öldüren Anders Behring Breivik isimli şahsın Oslo locasına bağlı 33. derece üstad mason olduğu ortaya çıktı.
Facebook profilindeki şu resim ise saldırıdan hemen sonra kaldırıldı
article-2017709-0D1F33FB00000578-704_306x512.jpg

Saldırıdan bir gün önce adadaki çocukların Filistin için pankart açtıkları gelen başka bir bilgi.

Reaksiyon puanı
10,325
92 çocuğu öldüren Anders Behring Breivik isimli şahsın Oslo locasına bağlı 33. derece üstad mason olduğu ortaya çıktı.

yarışçı kardeş, inanırım, bu aşağılık heriften katil olur, mason olur, her b.k olur... da, yalnız 33. derece mason olması resmine baktığında biraz zor görülüyor. çünki bu derece ulaşmış bir mason'un asgari 60 yaşlarında falan olması gerekiyor. hani şuna benzer bu olay, biz de bir subay orgeneral olduğunda takriben 60 yaşlarında falan oluyor ya aynen onun gibi...

bu adamın yaşıysa 45'e yakın gözüküyor. ama ille de kesin bi iddiam yok. haklı da olabilirsiniz.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
yakında michael gene yazar öyle birşey var ise

Reaksiyon puanı
10,325
işte bu blogun amacı insanları dinden çıkarmak dediğin adamın yazdıkları.
zamanında kafirler ve münafıklar da peygamberimizin söylediklerinin tamamını dinlemez aradan iki cümle cımbızlar kendi aralarında işte bu adamı mı dinliyorsunuz derlerdi.

yarışçı kardeş keşki bu arkadaşı peygamber efendimizin durumuyla irtibatlandırmasaydın. pek şık durmadı çünki.
ikincisi, ben onu kafir, din düşmanı falan filan gibi tanımlarla yaftalamadım. hatta samimi olarak söyleyim, söylediği birçok şey hoşuma da gitti. katıldığım bi dünya dolusu görüşleri var adamın. alıntıladığınız cümlelerin hepsi de doğru.

benim karşı olduğum nokta şuydu: anlattığı şeylerin hepsinin doğru olduğunu farzedelim... ki zaten çoğunluğunun doğru olduğuna da inanıyorum. anlattığı bu illumunati türü karanlık yapılanmalar falan vardır elbet. bütün dünyayı ahtapot gibi kuşatan karanlık ve esrarengiz yahudi örgütlenmeleri konusunda bilgilendiriyor, uyarıyordur belki de... buna da amenna...

fakat ben diyorum ki, eğer biz bunlara kafayı takar da her yerde bir yahudi parmağı aramaya başlarsak umutlarımız söner, her şeyi onların idare ettiği zannına kapılırız... ve bu bizde aşağılık kompleksi oluşturur. bu bizim milli manevi oluşumumuza zarar verir. halbu ki Allah Teala Al-i imran Suresi 54. ayetinde "''Onlar tuzak kurdular. Allah da tuzak kurdu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır" diye buyurur.

muhterem abim bi düşün ki, Allah Teala şeytan'a bile ilanihaye bir güç ve yetki vermemiş, onun fitnesini, fesadını sınırlandırmıştır.

bu arkadaş güzel bilgiler veriyor, ne ki sonunu "yahudinin, onun karanlık örgütlerinin bu kadar gücü var, etki alanı var... Ama bizim de Allahımız var, kitabımız kur'anımız var... ona sarıldıkça bütün bu tuzaklardan kurtulacağız" diyen bir umut sözü ile bağlayabilseydi onu bütün küfürlerine rağmen hararetle alkışlayacaktım.

siz de bu konuda kötü bir niyet taşımıyorsunuz, bunu biliyorum. ama müsaade edin, biz de inandığımız gibi yazabilelim. umuyorum ki sizi bi daha rahatsız etmek zorunda kalmam.

bizi mod arkadaşlara şikayet etme sözünüzü ise sizin gibi müspet gördüğüm birinin nezaketine doğrusu pek yakıştıramadım.

sürç-i lisan ettikse affola, Allaha emanet olun...

özel not: merakımı mazur görün, bu konu dışı olarak kabul edin ama, bişey daha sormak istiyorum. bu vasıflarda birinin ismi neden maykıl? maykıl bilmem ne... yani tamamen yabancı bir isim? yo, yanlış anlamayın, bunu kınamak, sorgulamak yahut herhangi bişeyler ima etmek sormuyorum. sadece merak ettim, o kadar!

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Norveç'te yayın yapan 'www.vg.no' adlı internet sitesinde yer alan habere göre, Breivik'in sorgusu sırasında 'The Knights Templar' (Tapınak Şovalyeleri) adlı örgüte bağlı olduğunu söylediği iddia edildi. kaynak Bu konular üzerine az da olsa bilgisi olan arkadaşlar "tapınak şovalyelerinin" de onlardan olduğunu hatırlayacaklardır.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Norveç'te yayın yapan 'www.vg.no' adlı internet sitesinde yer alan habere göre, Breivik'in sorgusu sırasında 'The Knights Templar' (Tapınak Şovalyeleri) adlı örgüte bağlı olduğunu söylediği iddia edildi. kaynak Bu konular üzerine az da olsa bilgisi olan arkadaşlar "tapınak şovalyelerinin" de onlardan olduğunu hatırlayacaklardır.

Tapınak şovalyelerinin olayını şöyle hatırlıyorum: bunlar Haçlı seferleriyle kutsal toprakları gidiyor sonrasında büyüyüp bir örgüt haline geliyorlar yüz yıl sonra iyice büyüyorlar hatta sayıları binleri geçiyor ve bir çok hazineyi ele geçiriyorlar; sonraki yüz yılda sayıları iki elin parmakları kadar kalınca geri Avrupa'ya dönüyorlar. Bu sefer zenginliklerinden dolayı bunları yok etmek istiyorlar ve önceden onayladıkları mezheplerini bu sefer suçlayarak öne sürüp ardından bunların çoğunu yakalayıp öldürüyorlar. Kaçabilenler ise sonrasında Illuminati'yi kuruyorlar.

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Masonlar.org'da Michael sikkofield için başlık açılmış.
Satanist "michael sikkofield"in Milliyetci Sitesi
Gerçi konuyu açan üye hemşire mi bilmiyorum ama ben de bunları akıllı zannederdim :D
Tabi masonlar.org'a üye olmak gerektiği için konuyu göremezsiniz.
Üyelik için de davetiye gerekiyor.
Ancak google cache yardımıyla bunu aşabilirsiniz.
Link
Ehttp://webcache.googleusercontent.c...&hl=tr&ct=clnk&gl=tr&source=www.google.com.trğer o link çalışmazsa aşağıdaki linkin ilk sonucunun önbelleğine girin.
Link

WolfeXtreme

Asistan
Reaksiyon puanı
1
masonlar.org sitesine bir baktım resmen dini kullanıyorlar. masonluk dinsiz bir örgüt olmasına rağmen dinlerle uğraşabiliyorlar ama inançlı gözükmüyorlar. asıl din istismarcıları bunlardır. sorsanız müslümanım der. yaptığı işlere, fikirlerine gelince din aleyhine bir çok şey görürsünüz. resmen İslam'a savaş açıyorlar. münafıklık böyle bir şey.

inanmıyorsanız uğraşmayın lan dinimizle! deccalın müritleri. münafıklar deccaliyete tabi olacaklar. Mehdi'ye çok şiddetli düşmanlık besleyeceklerdir. hatta onu öldürmek bile isteyecekler. müminler aleyhinde konuşacaklar. gerçek müslüman gibi iman edin dediğimizde onlar, o aptallar gibi mi iman edelim derler. münafıklar müminleri bırakıp inkarcıları dost edinir. masonluk gibi tağuta itaat ederler.

ozkann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1) hemşire olan üyenin avatarının altında hemşire yazar. Üye hemşire değildir.
2) Üye olmadan konu görülebilir.
3) Üye değilseniz siz nasıl konuyu görebiliyorsunuz?
4) E madem üyesiniz oradan yazsanıza düşüncelerinizi.

Masonlar.org'da Michael sikkofield için başlık açılmış.

Gerçi konuyu açan üye hemşire mi bilmiyorum ama ben de bunları akıllı zannederdim :D
Tabi masonlar.org'a üye olmak gerektiği için konuyu göremezsiniz.
Üyelik için de davetiye gerekiyor.
Ancak google cache yardımıyla bunu aşabilirsiniz.
Link
Eğer o link çalışmazsa aşağıdaki linkin ilk sonucunun önbelleğine girin.
Link

---------- Post added at 06:39 ---------- Previous post was at 06:29 ----------

1) Baktınız, keşke görseydiniz. Hatta uç örnek olarak okusaydınız bir de.
Dini nasıl resmen kullanıyorlar? Bir tane örnek?
2) Dinsiz masonluk, bu eldeki kaşeyi versace kravatlı adnan oktar öğretiyor size. sizde papağan gibi tekrar ediyorsunuz. HKMBL inançsız kişileri aralarına almazlar.
3) İnançlı gözükmüyorlar. Ha sakal cübbe giymiyorlar mı. İnançlı gözükmek ne demek?
Şeyhülislam var mason, padişah var. Laf ola beri gele. İnançlı gözükmekten ne anlıyorsun acaba.
4) Yaptığı işleri say? Dedikodu değil belgeli... Bana adnan oktar saçmalıkları sıralama.
mesele çocuk esirgeme kurumu, mesela Türkiye Cumhuriyeti. Vay münafık vay.
5) İslama nerede savaş açılmış? Saçmalık. Geyik.!

Gelin, davetiye isteyin düşüncelerinizi ispatlayın. Arkadan dedikodu tat veriyor olabilir. Papağan gibi söylenenleri tekrar ederek birşey bildiğini de zannediyor olabilirsin. Ama dikkat et ki bilmiyorsun. Bu cümleler bir tornadan çıkmış gibi.
Sanki kaç tane mason gördün? Kaç tane eylemine tanık oldun? Kaç tanesini islama karşı çıkarken gördün, kaç tanesini deccale(!) iman ederken gördün? Ben söyleyeyim koca bir sıfır.

Eğer müslümansan iftiranın da günah olduğunu hatırla.

masonlar.org sitesine bir baktım resmen dini kullanıyorlar. masonluk dinsiz bir örgüt olmasına rağmen dinlerle uğraşabiliyorlar ama inançlı gözükmüyorlar. asıl din istismarcıları bunlardır. sorsanız müslümanım der. yaptığı işlere, fikirlerine gelince din aleyhine bir çok şey görürsünüz. resmen İslam'a savaş açıyorlar. münafıklık böyle bir şey.

inanmıyorsanız uğraşmayın lan dinimizle! deccalın müritleri. münafıklar deccaliyete tabi olacaklar. Mehdi'ye çok şiddetli düşmanlık besleyeceklerdir. hatta onu öldürmek bile isteyecekler. müminler aleyhinde konuşacaklar. gerçek müslüman gibi iman edin dediğimizde onlar, o aptallar gibi mi iman edelim derler. münafıklar müminleri bırakıp inkarcıları dost edinir. masonluk gibi tağuta itaat ederler.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
tuhaf bi site olmus ya. basliklar ayni bildigin standart haci hoca yandas felan basligi konuya giriyosa aha one hocalara noldu ya kafasina gokten tugla mi dustu dedirtiyo adama :Dbu masonlarda/yahudilerde para cok diyolar ya. da nedense para babalari hep dinci takiliyo anladamadim . bu acidan bakarsak turkiyede nerdeyse hic mason yok ? :D gerci dinci takilanlari bicou sadece lafta dinci. bicou mason olmasin bunlarin :p bi bakmisin huzeyin uzmez bilmen ney haci felan bile mason cikiyo :D da ben boyle dusununce yere dusunce fena olucak gibi bi hisse kapiliyorum. yani ucuyomus gibi hissediyo insan . pek mantikli gelmiyo bu teoriler :D

Mta

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Eğer sadece inandıklarınıza göre yorum yaparsanız kendinize yeni bir görüş değil yeni bir örümcek ağı eklersiniz. Unutmayın ki bütün buluşlar varolanı değil varolmayanı aradıkları için gerçekleşti. "Av Mevsimi" filminde ki gibi bakış açınızı değiştirin.
Ve benim düşüncemce av değil avcı olun.

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
1) hemşire olan üyenin avatarının altında hemşire yazar. Üye hemşire değildir.
2) Üye olmadan konu görülebilir.
3) Üye değilseniz siz nasıl konuyu görebiliyorsunuz?
4) E madem üyesiniz oradan yazsanıza düşüncelerinizi.

---------- Post added at 06:39 ---------- Previous post was at 06:29 ----------

1) Baktınız, keşke görseydiniz. Hatta uç örnek olarak okusaydınız bir de.
Dini nasıl resmen kullanıyorlar? Bir tane örnek?
2) Dinsiz masonluk, bu eldeki kaşeyi versace kravatlı adnan oktar öğretiyor size. sizde papağan gibi tekrar ediyorsunuz. HKMBL inançsız kişileri aralarına almazlar.
3) İnançlı gözükmüyorlar. Ha sakal cübbe giymiyorlar mı. İnançlı gözükmek ne demek?
Şeyhülislam var mason, padişah var. Laf ola beri gele. İnançlı gözükmekten ne anlıyorsun acaba.
4) Yaptığı işleri say? Dedikodu değil belgeli... Bana adnan oktar saçmalıkları sıralama.
mesele çocuk esirgeme kurumu, mesela Türkiye Cumhuriyeti. Vay münafık vay.
5) İslama nerede savaş açılmış? Saçmalık. Geyik.!

Gelin, davetiye isteyin düşüncelerinizi ispatlayın. Arkadan dedikodu tat veriyor olabilir. Papağan gibi söylenenleri tekrar ederek birşey bildiğini de zannediyor olabilirsin. Ama dikkat et ki bilmiyorsun. Bu cümleler bir tornadan çıkmış gibi.
Sanki kaç tane mason gördün? Kaç tane eylemine tanık oldun? Kaç tanesini islama karşı çıkarken gördün, kaç tanesini deccale(!) iman ederken gördün? Ben söyleyeyim koca bir sıfır.

Eğer müslümansan iftiranın da günah olduğunu hatırla.

kardeşim herkesin tarafı belli.
sen buraya gelip de sırf bu konu için üye olduğuna göre senin de yerin bellidir.
ayrıca saçmalığın lüzumu yok, üye olmadan konu görülemiyor
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=12844.0
s
en istersen masonluğun dine hizmet ettiğine bile inanabilirsin ama herşeyi örtemezsin.
hele hele sadece Türkiye'de olmayan uluslarası bir kurumun
O blogun sahibi satanist değildir, müslümandır. Bunu diyebilmek için ancak gözünüze perde kalbinize mühür yemeniz lazım.
Milliyetçilik Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkelerinden biridir, bunu kötü birşey gibi göstermenizin amacını da biliyoruz.
Sana sadece şunu diyebilirim ki içinizden çoğunun sonu hayırlı olmayacaktır.

Mta

Profesör
Reaksiyon puanı
6
kardeşim herkesin tarafı belli.
sen buraya gelip de sırf bu konu için üye olduğuna göre senin de yerin bellidir.
ayrıca saçmalığın lüzumu yok, üye olmadan konu görülemiyor
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=12844.0
s
en istersen masonluğun dine hizmet ettiğine bile inanabilirsin ama herşeyi örtemezsin.
hele hele sadece Türkiye'de olmayan uluslarası bir kurumun
O blogun sahibi satanist değildir, müslümandır. Bunu diyebilmek için ancak gözünüze perde kalbinize mühür yemeniz lazım.
Milliyetçilik Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkelerinden biridir, bunu kötü birşey gibi göstermenizin amacını da biliyoruz.
Sana sadece şunu diyebilirim ki içinizden çoğunun sonu hayırlı olmayacaktır.

Kendi inancınızı katarak yaptığınız her yorumda eğer bir yanlışınız var ise onu daha çok sabitlemiş olursunuz. Mustafa Kemal'in ilki felan değildir milleyetçilik. Orta asyadan müslümanlığı kabul edişimize kadar zaten vardı. Ve aslında Osmanlıda bile yönetimin sadece Türklerden oluşması bunun hiç bitmediğini gösteriyor. Bu kişiyi neden dine bağlı biri olarak gösterme ihtiyacı duyduğunuzuda anlamıyorum.
Bu vatanı kurtarmamızda önderlik eden dinsiz olsaydı saygı göstermeyecekmiydiniz ?

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
@Mta
Ben müslümanım.
Hayatımı islamın gerektirdiği şekilde yaşamaya çalışırım.(Bazen yanlışlar yapsam da benim kişisel suçumdur)
Düşüncelerimi de bu doğrultuda şekillendiririm, yorumlarımı da.
Bunda yanlış yoktur, hayat bir seçimdir insanlar inandığı şekilde yaşar.
Sen de ne şekilde inanıyorsan o şekilde yaşayıp düşünebilirsin.
Mustafa Kemal Atatürk dinsiz olsaydı da elbette saygı gösterecektim.(ki değildir.)
Dediğim gibi herkesin dini kendini ilgilendirir.
Milliyetçilik Atatürk'ün ilkelerinden biridir, Türklerde daha önce mevcut olması durumu değiştirmez.

Şimdi gelelim asıl konuya.
Size saygısızlık olmasın diye üstteki cevabı verdim ama,
Lütfen bir daha konu ile alakasız yorum yapmayın.
Aksi takdirde moderatore başvurup alakasız yorumları sildireceğim.
Sizin kişisel yorumlarınız ne konu sahibi olan beni ne o blog yazarını ne de burayı okuyan hiçkimseyi bağlamaz.
Öncelikle okumayı öğrenin, okuyun bakalım 20 sayfa boyunca neler yazmışız, tartışmışız.
Sonuçta burası tavsiye edilen siteler bölümü, daha fazlası değil.
Karşıt görüşte iseniz açın siz de bir konu dile getirin.
Aksi takdirde konuyu baltalamış olursunuz ve ben de bunu iyi niyet çerçevesinde değerlendirmem.
İyi forumlar...

Mta

Profesör
Reaksiyon puanı
6
[MENTION=40483]yarışçı[/MENTION]

İstediğini istediğin şekilde değerlendire bilip istediğin yere şikayetlerini getirebilirsin. Bölüm tavsiye edilen sitelerse ise sen niye Atatürk'ten misal vermişsin ?
Okuma-yazma öğreneli çok oldu ya. Hatta mantık kavramını bile öğrendim. Ama şunu hala çözemedim ; Birisi tavsiye edilen siteler kısmında birisi hakkında kişisel yorum yapıyor. Ama benim yorum gereksiz oluyor. Konuyu baltalamak :D
Buyur abicim tutmayayım seni. Sildir yorumları hadi bakim.

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yazı tarzından dahi kaç yaşında olduğun anlaşılıyor.
fiziksel yaş veya zeka yaşı farketmez.
ben kişisel olarak vazgeçtim.
egosunu tatmin etmek isteyen ergen liselilerle uğraşacak değilim.

Mta

Profesör
Reaksiyon puanı
6
yazı tarzından dahi kaç yaşında olduğun anlaşılıyor.
fiziksel yaş veya zeka yaşı farketmez.
ben kişisel olarak vazgeçtim.
egosunu tatmin etmek isteyen ergen liselilerle uğraşacak değilim.

Tabi canım hep öyledir zaten.
"İnsanlara nerde saçmalıdıklarını göster ki sana daha ne kadar saçmayabileceklerini göstersinler."

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Sahura kadar okudum bir kısmını geri kalanını şimdi okuyacağım. :)

noname82

Asistan
Reaksiyon puanı
8
konu dışı olacak ama aşağıdaki ifade gerçekten komik.. ya da tarih bilgisi yok.. gugıla soralım DEVŞİRME diye.. bakalım neymiş.. hatta bilimum paşanın kökeni neymiş araştıralım..

kulaktan dolma, sırf milliyetçi düş(ünce) ile olmaz ki.. şimdi bilmeyen osmanlının tüm yönetiminin türk milliyetçiliği üzerine kurulu olduğunu, fetih aşkının sırf orta asya kültürünü dünyaya yaymak olduğu gibi absürd (başka adlar da verebilirsiniz) düşüncelere sevk olacaklar..

Osmanlıda bile yönetimin sadece Türklerden oluşması

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hehe . amerikanin devlet bankasi ozellestirilmis. meclisi de ozellestirirler yakinda.
biz amerika kadar olamamsiiz daha ama yakinda oluruz bu gidisle :p
Ekonomik (Federal Rezerv: ABD dolarını basma yetkisine sahip ÖZEL bir kuruluştur. Yani ABD merkez bankası devlete değil, KİŞİLERE aittir. ABD dolarını basanlar yahudi bankerlerdir.)
ilginc :p

---------- Post added at 15:43 ---------- Previous post was at 15:42 ----------

neyse buseferki blogda ucbes cidden ilginc seyler gorduk :D

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
hehe . amerikanin devlet bankasi ozellestirilmis. meclisi de ozellestirirler yakinda.
biz amerika kadar olamamsiiz daha ama yakinda oluruz bu gidisle :p
Ekonomik (Federal Rezerv: ABD dolarını basma yetkisine sahip ÖZEL bir kuruluştur. Yani ABD merkez bankası devlete değil, KİŞİLERE aittir. ABD dolarını basanlar yahudi bankerlerdir.)
ilginc :p

---------- Post added at 15:43 ---------- Previous post was at 15:42 ----------

neyse buseferki blogda ucbes cidden ilginc seyler gorduk :D

Aksini düşünüyorsan niye delil sunmuyorsun? Adam araştırmış böyle böyle demiş. Sende bul bir şey sende iddia et.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
bir söz vardır

inanmayan ne kadar delil olsa yine inanmaz,inanan için hiç bir delile gerek yoktur

yabancı bir herifin sözünün türkçe meali

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
[h=3]Rothschild, Illuminati, Satanizm ve Yeni Çağ +18[/h]
başlıkta bahsi geçen bu bölüm

"Dünya Kardeşlik Birliği" ya da nam-ı diğer "Mevlana Yüce Vakfı"nı duymuş muydunuz? Internet'te şu adreste ikamet ediyorlar:
http://www.dkb-mevlana.org.tr/ana.html

sitesine 2009 yılında uzunca bir mail attım ayrıntılara dikkat çektim, sorguladım, anlamaya çalıştım, sordum ve cevaplarını bekledim.
Yaptıkları tek şey ''Bizimle irtibata geçmek istiyorsanız ..... mail adresini ekleyerek bilgi sahibi olarbilirsiniz ve üye olmak için bilmem ne, neler, nasıllar.

Kısacası cevap atmamışlardı sorduklarıma karşı. Sanki otomatiğe aktarılmış cevap atma kısmından gönderilmişti. Sonrasında geri dönmedim. İlgilenilip geri dönüş yapmadılarsa aynı şekilde aynı düşüncelerden böyle adam çekiyorlar diye düşünüp bir daha sorgulama yapmadım...

''Düşüncemde'' haklı çıktım.