Satanizm ve New Age

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Bundan önce de bayağı bilgim vardı burayı da okudum adam iyi yazıyor fakat manyak derecede paranoya olma yolunda ilerliyor.

Korku hüdümdarlığı diye bir şey var. Güçlü olmasan bile kendini çok güçlüymüşsün gibi göstrerk ilk önce psikolojik baskıyı gönderceksin sonra yenilmez olduğunu hissettireceksin ve en sonuna geldin mi saldırdığın zaman karşındakiler zaten o korkuyla karşı gelemeyecekler. Örnek olarak Cengiz Hanı verebilirim. Köylere kentlere adamlarını gönderiyordu halkın arasına katıp Cengiz böyle güçlü nasıl silahları var biliyor musunuz bilmem kaç kişi ile geliyorlar. Bu onlara yeterdi cengiz han ordusu geldiği zaman zaten geldiği yer p yenik durumda olurdu. Sonrasında güçlü olduğunda kendini korkulan ilan etmişti bile.

Bu İllumanitu arka planda korkuyu salıp yenilemezmiş hissi vermektedir. Nedeni Halktan çok korkuyorlar kendilerine karşı çıkmasınlar. Çünkü onları yönlerdirme stratejisi üzerinen sistem ilerliyor.

Öyle herkese Filozoflara, Bilim Adamlarına, Tanınmış Devrimci Kişiliklere Mason damgası vurmak korkunun içerisindeki herşeyi savunma psikolojisidir.

Oradaki küfürbaz kardeşimiz Korku Hükümdarlığı adı altında bir konu açsın, çoğu insan izleyip korkmaktansa izleyip kendine gelsin...

Bu kadar korkulacak bir şey yok, az halkın değil çok halkın bilinçli olması onların yüzyıllardır getirmeye çalıştıkları sistemi çökertebilecek güçdedir...

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ben o bloğu çok az okudum. Senarist ile konuştum daha fazla. Anladığım kadarı ile güçlüler. Medya ellerinde. Ve onlardan korkmamızı istiyorlar. Ben hiç birinden korkmuyorum. Deccal'den de, Şeytandan da. Kalpden dua edersem hepsini yenerim Allah'ın izni ile.

Bende değişik bir istek uyandı. Ne kadar doğrudur bilmiyorum. Ama eğer bu mısırlılar zamanından olagelen bir sistem ise. Kur'anda bu oluşuma dair bir ipucu, bir bilgi vardır sanki. Ben meal alıp detaylıca okuyacağm. Meal +tefsif.

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Neutral sana kısmen katılıyorum.
Ama bazı yerlerde açıklıyor zaten onları ifşa edenlerin çoğunun yine onlar olduğunu.
Bunun iki nedeni var.
İlki senin dediğin gibi
İkincisi de 1 yanlışa 99 doğru(tamamını okuduysan ne demek istediğimi anlarsın)
Yazıları tamamı birbiriyle bağlantılı, bütün yazıları okursan daha netlik kazanır birçok şey.

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Bundan önce de bayağı bilgim vardı burayı da okudum adam iyi yazıyor fakat manyak derecede paranoya olma yolunda ilerliyor.

Korku hüdümdarlığı diye bir şey var. Güçlü olmasan bile kendini çok güçlüymüşsün gibi göstrerk ilk önce psikolojik baskıyı gönderceksin sonra yenilmez olduğunu hissettireceksin ve en sonuna geldin mi saldırdığın zaman karşındakiler zaten o korkuyla karşı gelemeyecekler. Örnek olarak Cengiz Hanı verebilirim. Köylere kentlere adamlarını gönderiyordu halkın arasına katıp Cengiz böyle güçlü nasıl silahları var biliyor musunuz bilmem kaç kişi ile geliyorlar. Bu onlara yeterdi cengiz han ordusu geldiği zaman zaten geldiği yer p yenik durumda olurdu. Sonrasında güçlü olduğunda kendini korkulan ilan etmişti bile.

Bu İllumanitu arka planda korkuyu salıp yenilemezmiş hissi vermektedir. Nedeni Halktan çok korkuyorlar kendilerine karşı çıkmasınlar. Çünkü onları yönlerdirme stratejisi üzerinen sistem ilerliyor.

Öyle herkese Filozoflara, Bilim Adamlarına, Tanınmış Devrimci Kişiliklere Mason damgası vurmak korkunun içerisindeki herşeyi savunma psikolojisidir.

Oradaki küfürbaz kardeşimiz Korku Hükümdarlığı adı altında bir konu açsın, çoğu insan izleyip korkmaktansa izleyip kendine gelsin...

Bu kadar korkulacak bir şey yok, az halkın değil çok halkın bilinçli olması onların yüzyıllardır getirmeye çalıştıkları sistemi çökertebilecek güçdedir...

Altına imzamı atarım!

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bulabildiğim en kaliteli görüntü bu.
6. saniye ile 12. saniye arasına dikkat et

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle çok saçma bir şey,benim tesbitim;kendi dinini yeterince anladın mı ki başka şeyleri anlamaya çalışıyorsun,bu güçsüzlüğü gösterir,bunun gerekliliğini söyleyen kişiler kendi dinlerini anlamış olsalardı zaten bunları gerekli bilgi olarak görmezlerdi

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hehe ya tuhaf seylerle ilgilenenler icin gercek bisey
http://lighthead.wordpress.com/2008/09/30/baba-vanga-predictions-2010-5079/
bu nine bikac defa gelecegi gormus hatta bushtan sonra siyah adam gelicek amerika ondan sonra b**ktan kurtulamiycak da demis 96'da :p
kendisi bu haberleri uzaylilardan aldigini iddia ediyo.
http://www.sabah.com.tr/Dunya/2010/01/02/vanga_nineden_urkuten_kehanetler

sonra soyle devam ediyo..
"2010 yılında aralarında Hindistan'ın da bulunduğu 4 Asya ülkesinin liderlerine suikast düzenlenecek. Bu suikastlar büyük yankı uyandıracak ve 3. dünya savaşının çıkmasına neden olacak. Kasım ayında başlayacak olan 3.dünya savaşı 2014 yılına kadar devam edecek."
hindistan baskani butto. nooldu suikatte oldu. sonra misir irak felan tum liderler suikast benzeri bisekilde yollandi :p ...
tuhaf ama nine cidden biliyomus bence :D

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Al işte.
Biri fırladı yine yok geleceği görmüş de.
Gelecek de onu görmüş mü?

Enisor kardeş biz kimseye dininizi öğrenmeyin bunu öğrenin dediğimiz yok, saçmalamışsın.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bu tür araştırmaların paranoyaya kadar gideceğini düşünüyorum ,her şeye şüpheci bi şekilde bakılıyor, bu da Septisizme zemin hazırlar, bir tür felsefi akım içinde olduğunuzu belirteyim, güzel bir şey aslında ama fazla abartmamak gerektiğini tekrarlamak istiyorum.

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Peki birisi çıkıp desin böyle bir şey yok. Peki dinde bahsedilen şeytanın kandırmaları , kıyamete kadar izin almaları , kıyametin yaklaşma belirtileri , deccal ve dünyayı egemenliği altına almaya çalışması o zaman bunlar da yalan demelisiniz. İşte o vakit de dini yönden sakata girmiş olursunuz. Zannediyor musunuz ki şeytan sadece "kulağımıza fısıldıyor" ya da sadece "nefs" ile mücadele ediyoruz. Dini kaynaklarda haber verilen "kıyamete kadar ademoğullarını (insanları) yoldan çıkartmaya çalışmak" nasıl oluyor zannediyorsunuz? Basit bir örnek ; para verip satın aldığımız propaganda araçlarından biri "televizyon"dur. Toplumları bununla dönüştürüyorlar.Hiçbir zorlama olmadan para verip alıyoruz.Ailemizi de karşısına oturtuyoruz.Oturun dönüşün diyoruz.Tv programlarının %10'u bile yararlı değil bana göre. Ancak yine de çok geç değil.Sayısal çoğunluk her zaman stratejik bir üstünlüktür. Bu konudaki amacımız da bence sayısal çoğunluğu kazanmak olmalıdır.

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Yeni bir yazısı daha çıkmış.
Bu sefer ezber bozmuş, çok farklı konulara değinmiş, okuması kolay ve zevkli bir yazı olmuş her zamanki gibi.
Okumanızı tavsiye ederim.
Okursanız eğer kesinlikle sonuna kadar okuyun.
Link

İki bomba bölüm
Peki dinci olmasına rağmen hem Fethullah'ı hem Tayyip'i sevmeyen bir isim geliyor mu aklınıza? O da size unutturuldu, üstü karalandı. Hatta bazen "hain" diye tanıtıldı.
Necmettin Erbakan

Al bak, bu risale ve bundan sonraki birkaç risalede şunlar yazıyor: http://www.risaleara.com/oku.asp?id=3938&a

"Ve yazmasını ve intişarını men etmek zamanlarında dört defa zelzelelerin başlaması ve intişarıyla durmaları ve Anadolu da ekser okunması İkinci Harb-i Umuminin Anadolu ya girmemesine bir vesile olduğu..."

Meali: Risale-i Nur yasaklandığı zamanlar depremler olurmuş, yasak kalkınca depremler dururmuş. İkinci Dünya Savaşı'na katılmamızı da Risale-i Nur engellemiş.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Yeni bir yazısı daha çıkmış.
Bu sefer ezber bozmuş, çok farklı konulara değinmiş, okuması kolay ve zevkli bir yazı olmuş her zamanki gibi.
Okumanızı tavsiye ederim.
Okursanız eğer kesinlikle sonuna kadar okuyun.
Link

İki bomba bölüm

@yarışçı naptın sen bee bi başladım okumaya merak ettiğim şeyler, hep kendi kendime düşündüğüm ve cevaplarını aradığım bir çok şeyin cevabını verdi bu yazı, gerçekten takip edilesi bir siteymiş de bi de yazarın uslubu temiz olsa tadından yenmez dicem ama o zaman da çok sıkıcı olur.

Neyse bundan sonra ben de takip edeceğim inşallah bu siteyi, cahillik aslında güzel birşeymiş hiç dert tasa etmiyosun dünya dertleriyle yoğuruyosn kendini :blink: :D .Boş insanları sevmediğim gibi boş bi insan da olmak istemiyorum, böyle bi siteyi önerdiğin için de ayrıca teşekkür ediyorum, tamamen bütün yazılarını okuyup taraftarlığını yapmayacağım, kimsenin bu güne kadar taraftarlığını yapmadım yapmam da, sadece ilgimi çeken konuları ve daha sonra araştırmak kaydıyla okuyacağım inşallah.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bana ilginc gelen erbakan ve ibramin buyuk oynadigi bir donemde karsilastiklari dogaustu denilebilecek ugursuzluklar :rolleyes:
illimunati/ veya vudu buyusu felan yaptilar bence, yada satanist bir lanet buyusu yapmislardir :lol: sandalyeden dusmekten beter oldular .:unsure:

WolfeXtreme

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Peki birisi çıkıp desin böyle bir şey yok. Peki dinde bahsedilen şeytanın kandırmaları , kıyamete kadar izin almaları , kıyametin yaklaşma belirtileri , deccal ve dünyayı egemenliği altına almaya çalışması o zaman bunlar da yalan demelisiniz. İşte o vakit de dini yönden sakata girmiş olursunuz. Zannediyor musunuz ki şeytan sadece "kulağımıza fısıldıyor" ya da sadece "nefs" ile mücadele ediyoruz. Dini kaynaklarda haber verilen "kıyamete kadar ademoğullarını (insanları) yoldan çıkartmaya çalışmak" nasıl oluyor zannediyorsunuz? Basit bir örnek ; para verip satın aldığımız propaganda araçlarından biri "televizyon"dur. Toplumları bununla dönüştürüyorlar.Hiçbir zorlama olmadan para verip alıyoruz.Ailemizi de karşısına oturtuyoruz.Oturun dönüşün diyoruz.Tv programlarının 'u bile yararlı değil bana göre. Ancak yine de çok geç değil.Sayısal çoğunluk her zaman stratejik bir üstünlüktür. Bu konudaki amacımız da bence sayısal çoğunluğu kazanmak olmalıdır.

Televizyonu, iletişim araçlarını deccaliyetin silahlarından biri olarak gören birinin(sözüm meclisten dışarı), "Mehdi, Deccalin kullandığı imkanları kullanacaktır" demek lazım gelir.

bunlar derin konular. herkesin harcı değil. dikkatli olmak lazım. şakaya gelmez bu işler. Televizyonu, interneti yüzde yüz olumsuz görmek doğru değil. hep kötü şeyler karşına çıkar. internet vesilesiyle birçok kişinin düşünceleri değişti, gelişti. iyi anlamda kullanılırsa adeta mücahid ruhlu bile olabilirsiniz. kötü anlamda kullanılırsa dinden bile çıkabilirsiniz.

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Televizyonu, iletişim araçlarını deccaliyetin silahlarından biri olarak gören birinin(sözüm meclisten dışarı), "Mehdi, Deccalin kullandığı imkanları kullanacaktır" demek lazım gelir.

bunlar derin konular. herkesin harcı değil. dikkatli olmak lazım. şakaya gelmez bu işler. Televizyonu, interneti yüzde yüz olumsuz görmek doğru değil. hep kötü şeyler karşına çıkar. internet vesilesiyle birçok kişinin düşünceleri değişti, gelişti. iyi anlamda kullanılırsa adeta mücahid ruhlu bile olabilirsiniz. kötü anlamda kullanılırsa dinden bile çıkabilirsiniz.

İşte ben de o kötü kullanımı anlatmaya çalıştım. Reklamdan ,diziye hatta haberlerde bile kötü örneğe rastlayabilirsiniz.Çoğumuz belli yaşlarda insanlarız . Yazdıklarım gayet açık ve net. Herkesin anlayabileceğini düşünmüştüm.Demek daha açık yazmam gerekiyormuş.

Bir "Mehdi, Deccalin kullandığı imkanları kullanacaktır" kısmını anlayamadım. Ne demek istedin?

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Bu defa yarışçı arkadaşın verdiği linke tıkladığımda ( daha önce de bir çok konusunu tamamen okudum ) makalenin tamamını okumam 1 saat 32 dakika sürdü fakat hiç sıkılmadım. Tekrar ediyorum adam iyi araştırıyor iyi yazıyor. Eğer burayı okursa yineliyorum, korkuyla gelen Hükümranlık diye bir hareket vardır. Korkutularak insanları istediği kıvama getirmek ve planlarını gerççekleştirmek. Bunun hakkında makalesini de istiyoruz. Gerekirse ayrıntısına girerek bende yazabilirim.

Bizler olgun insanlarız aniden bir söze fırlayıp sinir harbine girmeyiz tabii ki de gerçekleri görürüz biliriz halk arasında internet ortamında anlatır tartışırız. Bir yandan her şey oluyor arka planda amaçlarına yürümüyorlar koşuyorlar diye lanse edilip karşı gelinemez bütünlük olarak algılamamamız gerekiyor. İnsanları bilinçlendirmek sevap kavramına göre bence en büyük iyiliktir. Sevaba bir çoğunuzun inandığını biliyorum bu iyiliği kişilerin haklarını hürriyetlerini savunmak olduğunu anlatmak mantıklı olacaktır. Ve yine tekrar ediyorum Korku Hükümranlığı kesinlikle var bunlara alet olmadan - yapabiliriz, gururumuzu geri kazanabiliriz - hissini aşılamalıyız.

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bugün wikipedia'da insan hakları bildirisi ile ilgili bir bölüme bakarken ne göreyim. :)
Bu da gol değil hakim bey?
Gerçi o zamanlar kuruluş amacı farklıydı ama sonuçta bunlar tesadüf ile açıklanacak şeyler değil.

Declaration_of_Human_Rights.jpg

tahaburak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İçinde 3. dünya savaşı akp ve said nursi köşesi var fetullah güleni, tayyip erdoğanı ve erbakanı kötülüyor bence yanlış bilgiler içeriyor boşuna okumayın bunlar ataistlerin markistlerin taktikleri kafamızı karıştırıp bizi rusyanın önceki kötü, iğrenç, vahşi durumuna getircekler isterseniz birazda rusyadaki kominist dönemden bahsedelim... Arkadaşlar her şey askerin elinde güzel kadınlar tecevüze uğruyor buna karşı gelen kocaları öldürülüyor bebeklerin başı ezilerek öldürülüyor... öldürmek onlar için bir zevk... işkence çektire çektire öldürüyorlar ve durum o kadar vahim bir duruma geliyorki... Kominist kardeş sağ görüşlü kardeşini Babası oğlunu işkence çektirerek öldürüyor... Lütfen bu tuzaklara kanmayın Elimden geldiği kadar size yardımcı olmaya çalıştım...

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
kardeş tamamını okursan aslında saf olarak kötülemediğini olayın daha farklı olduğunu görürsün.
sen baş kısmı okumuşsun.
zaten üslubundan da liseli olduğun anlaşılıyor.
başka bir adam daha diyordu Atatürk'ü kötülüyor diye, aslında Atatürk'ü yüceltiyor ama tamamını okursan.
iki kelime laf okuyup 30 kelime yorum yapmak yerine çok oku az konuş, benim de sana tavsiyem budur.

tahaburak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kardeş sen giderken ben geliyordum işine bak sen cahilleri kandırıp sapkınlığa düşüreceksiniz... Biz bu oyunları çok yaşadık ve çok sıkıntılar çektik... Artık bu millet uyandı...

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Canım kardeşim beni tanımıyorsun.
Şu 15 sayfadaki yorumlarımı görseydin pişman olurdun dediklerine.
Katılırsın ya da katılmazsın sorun o değil zaten.
Beni ve o arkadaşı etiketledin.
İşin ilginç tarafı etiketlediğin şeyin tam tersi şeyleri savunuyoruz ama iki üç cümleyle yargılarsan olacağı bu.
Bu da sana son uyarımdır.
Konuyu daha fazla baltalarsan ilgili moderator, gerekirse admine durumu bildireceğim.
İyi forumlar

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
cahilleri kandırıp sapkınlığa düşüreceksiniz...
diyorsun. Peki cahillerin hiç haberi olamayıp da kansınlar mı ? O zaman daha kötü olmaz mı? Ben bu haberdar etme akımını destekliyorum.Tabi bunu kullananlar da vardır. Onlar ayrı.

tahaburak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[video=youtube_share;ig5jZ2b8lmw]http://youtu.be/ig5jZ2b8lmw[/video]

Arkadaşlarbu dünyada şifrelerle saklanmış çok şey var ve bunu yahudiler yapıyor yarışçı arkadaşımın uyarısıyla biraz daha inceledim bazı konuların doğruluk payı olsada benim görüşüme ters... Ve doğru yanı olduğu gibi yanlış yanlarıda var iyi analiz edip konuyu anlamalıyız üstün körü geçmemeliyiz ;)

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bu arada o blogda son yazılanlar terbiye ve ahlak sınırına aykırı.
Ama zaten o konuyu kişisel olarak içini dökmek amaçlı yazmış, bilgi vermek vb için değil, okumasanız da olur.
Onun dışında uslubu da fazla argo, o da doğru
Sadece illuminati etiketli yazıları okusanız yeter.
Ayrıca onu yazan kişi de diyor ben araştırdıklarımı yazdım siz kendinize göre filtreden geçirin.
Genel olarak zaten böyle olmalı sadece bir blog için değil.

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Anlattığı evrensel teoriler boş olmamakla beraber kendi siyasi bakış açısıyla bu teorileri ülke içindeki gelişmelere "yanlı" olarak bağlaması yanlış. Bu yorumumu linki verilen sayfadaki ilk birkaç paragrafa dayandırarak yapıyorum. Böyle şeyleri merak edenler "the arrivals" Türkçesi ""gelenler" yazsınlar google'a...The Arrivals'ın Türkçe alt yazılı olanlarını tavsiye ederim.
Bana da bir arkadaşım önermişti, izledim gerçekten etkileyici. İlk 27 bölümü soluksuz izledim. Sonra tekrar başlamadım içimden gelmedi bir türlü. :)
Çoğu şey mantıklı ama bazı yerlerde fazlaca paranoyaklık var gibi. Yinede insan Ya öyleyse? diye düşünmeden edemiyor.

Kendisine yol olarak islamı seçmiş bir kişi bunlara hiç kafa yormadan doğru tarafta kalmayı başarabilir. Dinimiz böyle yüce bir din. Ama gerçek anlamda islamı anlayamayanlar iyi ile kötü arasındaki nehirde ne tarafa geçsem diye düşünürken boğuleverir :)

Kur'an'ı okumaya üşeniyorsanız bile bari dinlemeye üşenmeyin:
BURADAN İNDİRİN
Kur'an'ı Kerim'in en sağlam meali Elmalılı Hamdi Yazır'a ait olanıdır. Bu da onun seslendirmesidir.
Merak etmeyin yasa dışı değil. Yayınlayan site tarafından telif hakları satın alınmıştır. :)

Bu sikkofield gibi adamlar konuşmasından belli islamiyet ile alakası olmayan tipler. İlluminati hakkında doğru tespitleri olsa da doğru yolu bulmaya sadece bunları anlamak yetmez. Mesela normalde imanı tam bir insan etrafındaki kadına kıza yan gözle bakmaz, orası burası açıksa röntgenlemez. Oysa imanı tam olmayan insan bunları normal olarak görür ve yapar, yapmaması için illüminatiyi çözmesi mi lazım illaki? Ayrıca İnsanlar farkında olmadan illüminatinin parçası oluyor çünkü idol olarak gördükleri sözde yıldızlar tarafından yönlendiriliyorlar, o idollerini de kukla gibi yönlendiren illüminati tabiki...

Atatürk'ün mason olduğunu iddia edenler var. Atatürk mason değildi, ama onların Türkler üzerindeki gücünün farkındaydı ve bunu kullanmak için onların istediği gibi göründü. Başka türlü bu ülkeyi kurtarmak çok daha zor olurdu çünkü her yanını Sabetayistler sarmış durumda. O çok zeki bir adamdı. Bu milletin birlik olamayacağının bilincindeydi çünkü her kesimden insan vardı ve dışarıdan yapılan kışkırtmaların etkisi ile isyan ateşi sarmıştı heryeri. Zekasını kullandı ve birliği sağlamak için hepsini bir nevi kullandı. Mesela din adamlarını toplayıp görüşlerini aldı, sohbetler etti. Mason gibi davranıp onlara destek verdiğini gösterdi. Türk, Türk dedi başka birşey demedi Türk'leri kazandı. İçkisini sigarasını eksik etmedi radikalleri, aydınları kazandı. Devrimci duruşu ile marksist-leninistleri kazandı. Böyle böyle her kesimden destek buldu. Zaten aksi durumda savaştan galip çıkmamız mümkün değildi tam tersi bıraksalar kendi kendisini bölecekti millet... İşte bu nedenle bilmeden önderimiz hakkında sallamayın. Sözde dinci olan nurcular pek sevmez onu çünkü kullanılmayı hazmedemediler henüz. :)

Necmettin hocadan bahsetmek gerekirse, Zamanında Erdoğan yanındaydı diye onu bu şekilde Erbakan yetiştirdi sanıyor insanlar bu nedenle kendisine karşı bir ön yargı var ama alakası yok açıklaması var. "Biz yetiştirdik ama böyle yetiştirmedik" diyor Erdoğan için. Erbakan'da illüminati'nin farkında olan birisiydi ve onlara karşı düşüncelerini dile getirirdi. Bilmeyenler hakkında çok sallar.

Erdoğan için fazla birşey söylemeye gerek yok. Ne yaptığı ortada, iyice de güçleniyor. Erdoğan mevzusunu fazla uzatmayacağım siyasi diyip mesajı silsinler istemem bu kadar şey yazdıktan sonra.

Gülen için de çok birşey demeye gerek yok. Gülen 1, Erdoğan 2. Ilımlı islam diye diye islamiyetin içini boşaltan, islamiyete yahudilik ve hristiyanlıktan öğeler katan bu adamların amacı oldukça açıktır. İllüminati'ye dolaylı yoldan hizmet ettiklerini söylesek yanılmış olmayız.

Ha birde yanlış hatırlamıyorsam bir blogda okumuştum şunu: Sesi güzel olan onca insana rağmen bu kadar kötü sesliler Türkiye'de sanatçı oluyorsa, Beyaz gibi bir konuşma özürlüsü en ünlü TV program sunucularından biriyse ben bunun altında başka şeyler ararım demiş bir arkadaş. Aynen öyle... Sabetayistler falan araştırın bakalım :)

Amma da uzun oldu, herşeyden de biraz bahsettik. Bakalım kaç kişi tamamını okuyupta beğenecek :)