Şaşkın azrail

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şaşkın AzrailBir Gün yaşlı birkadın amiliyata girmiş girdiği amiliyatta narkoz verilmiş.Kadın narkozun etkisiyle azraili görmüş.Kadın azraile ben nezaman ölücem kaç yıl sonra demiş.Azrail daha 50 yılın var demiş.Kadın narkozun etkisinden çıkmış ve 50 yıl daha yaşıyacağına çok sevinmiş.Kadın ömrünün dahauzun olduğunu düşünerek bir estetikçiye gider.Estetikçi kadını 30 yıl gençleştirmiş.Kadın hastaneden çıkar çıkmaz tırafik kazasına kurban gitmiş.Azraili görmüş ve sormuş. Hani ben 50 yıl daha yaşıcaktım.Azrailin cevabı kısa ve öz olmuş. (Seni tanıyamadım)

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Espiri olarak iyi ama ben bu espiriyi onaylamıyorum. Benim öğrendiğime bildiğime göre ALLAH - Peygamberler - Melekler - Kutsal Kitaplar - Allahın Veli Kullarıyla Alay edilmez, gülünç espirilerde kullanılmaz. Lütfen böyle fıkra ve espirilere onay vermeyelim

desende_asi

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Herşey iyi de sondaki not saçma olmuş işin esprisi o zaten...

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Espiri olarak iyi ama ben bu espiriyi onaylamıyorum. Benim öğrendiğime bildiğime göre ALLAH - Peygamberler - Melekler - Kutsal Kitaplar - Allahın Veli Kullarıyla Alay edilmez, gülünç espirilerde kullanılmaz. Lütfen böyle fıkra ve espirilere onay vermeyelim

Hayır sen yanlış anlamışsın dalga amaçlı değil

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Bu ne terbiyesiz başlık! Ayıptır yaw. Allah'ın en büyük meleklerinden birine nasıl böyle söyleyebilirsiniz.

Moderatör arkadaşlardan ricam lütfen başlığı düzeltin. Çok ayıp bize çok!

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu ne terbiyesiz başlık! Ayıptır yaw. Allah'ın en büyük meleklerinden birine nasıl böyle söyleyebilirsiniz.

Moderatör arkadaşlardan ricam lütfen başlığı düzeltin. Çok ayıp bize çok!
Ben bunu bunu bir sitede gördüm güzeldi yükledim başlığı değiştirme gereksinimi duymadım böyle yapacağınızı bilseydim yazmazdım hemen yanlış yerlere çekiyorsunuz biz bilmiyoruzmu başlıktaki saçmalığı sanki..

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14

size çok katılıyorum.işin dozunu lütfen kaçırmayalım.:surprised::(

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Niyetim alay etmek değildi benim bu kadar sorun çıkarıyorsanız söyleyin modaratör arkadaşlarınıza söyleyin konuyu kapatsınlar

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bu arkadaşın niyeti kötü değil siz yanlış anlamışsınız ama yinede güzel fıkra cherechii dostum

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben bunu bunu bir sitede gördüm güzeldi yükledim başlığı değiştirme gereksinimi duymadım böyle yapacağınızı bilseydim yazmazdım hemen yanlış yerlere çekiyorsunuz biz bilmiyoruzmu başlıktaki saçmalığı sanki..

Kardeşim biliyorsun ama en azından başlığı neden değiştirmedin. Allahın 4 büyük meleğinden biri olan Azrail A.S. hiç kimsenin bu şekilde hitap etme hakkı yoktur.
Ben sadece uyarmak ve böyle espirileri tasbib etmememezi öneriyorum. Kimseyide suçlamıyorum. Bizler insanız hatta yapmak gaf yapmak bizler içindir. Ben bir kardeşiniz olarak uyarmak istedim.

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tşk o zaman ama değiştirme yeteneğim yok eğer olsaydı hemen değiştirirdim

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Arkadaşlar lütfen
arkadaşımız bizimle bir konu paylaşmış öyle ya da böyle bir fıkra bu.
herhangi azarlayıcı aşağı düşürücü bir sözcük yok ...
Arkadaşı sıkıştırmayalım lütfen
Fıkrada kötü bişi göremiyorum !

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bak bu doğru işte :D

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşım biz onun ismini her andığımızda Aleyhi Selam diyoruz. yani Allah'ın selamı onun üzerine olsun. O Allah'ın en büyük meleklerinden bir tanedir.

Niyetim kötü değil diyorsun ama açık açık hakaret etmişsin. Bu ne demektir. Bu kadar yüce bir Melek'e böyle bir söz söylenebilir mi?

Madem ki biliyordun başlığı değiştirseydin. Ben işin şakasında değil; başlığın kötülüğündeyim. Manevi değerlerimize hakaret eden sözlere eyvallah diyemem.

Madem niyetin kötü değil biraz dikkatli ol!

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
ya bız hakketen ılgınc bır toplumuz. yerı gelır hepımız ermenı oluruz hrant oluruz hrıstıyan oluruz ama yerı gelır muslumanlıga laf soyletmeyız. ama bır yandan da ateıst arkadaslarımızın olması ıle ovunuruz. allasen bız gercekte neyız ya