Şarjım %0 Gözüküyor

Bu konuyu okuyanlar

Octane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Pil tasarım kapasitesi 30.000.Son tam dolum 3970 yani %13 . Laptopun şarj girişinin hemen yanında turuncu bir ışık yanıp sönüyor. Sorun pildemi mı laptopta mı bilemedim bir gün önce crack olarak sims 4 indirmiştim. Ne yapmalıyım. Şarj %0 gözüküyor. :sweatsmile:

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Pil tasarım kapasitesi 30.000.Son tam dolum 3970 yani %13 . Laptopun şarj girişinin hemen yanında turuncu bir ışık yanıp sönüyor. Sorun pildemi mı laptopta mı bilemedim bir gün önce crack olarak sims 4 indirmiştim. Ne yapmalıyım. Şarj %0 gözüküyor. :sweatsmile:
Pil Ölmüş olabilir. Ve Genellikle Turuncu Işık Bataryanın Güce Bağlı Olduğunu Gösterir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve Daha Fazla Detay Veriniz Lütfen.

Octane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
yanıp sönüyor turuncu ışık normalde yanık durur şarjdayken. lenovo marka laptopum, ssd kartı değiştirildi 1 ay önce de, kioxia takıldı sanırım, alalı 2 buçuk yıl olmuştu laptopu. Her şeyi sıfırlamadan sadece dosyaları tuttarak bilgisayarı da sıfırladım sabah: Ama hala aynı durum.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ne kadar sağlıklı yöntemdir bilemem ama kendi başıma gelse ilk deneyeceğim 3 şey var.
1. Laptop şarjını sökünce direk kapanıp kapanmadığını test ederim.
-%0 dan bir anda kapanırsa pil ölü.
-Kapanmazsa yazılımsal hata.
2. Virüs taraması
3. Sıfırlama yerine format (temiz kurulum) atarım. Eskiden sıfırlama özelliğinde çeşitli hatalar olabiliyordu, düzeltildimi bilmiyorum.

Octane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2,5 Sene de Bozulacağını Sanmam, yazılımsa olabilir.
ssd de bozulmuştu ben inanırım bozulduğuna trajikomik cidden
Mesaj otomatik birleştirildi:

şarjınız azaldı yazdı direk kapanmadı ama sabahtan beri şarjda

Son düzenleme: