Santos'dan İnanılmaz İtiraf!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
"Arjantin maçına hazır olabilmek için hocam Aykut Kocaman’dan izin aldım"

572796_detay.jpg

Santos 11 Kasım’da idmanı yarıda bıraktı. 12 Kasım’da da antrenmana katılmayıp “Sakatım” diyerek Gaziantep’e gitmedi. Ama aynı Santos 3 gün sonra Arjantin karşısında harikalar yaratınca kafalar karıştı.

BREZİLYA RADYOSUNA İTİRAF ETTİ
Fenerbahçe’de tam bir yaman çelişki yaşanıyor... Özellikle bu durum yabancı oyuncularda görülüyor. En belirgini de Andre Santos... Yıldız futbolcu, 11 Kasım’da yapılan idmanda sol kasığında zorlanma olduğunu belirtip antrenmana çıkmadı. Brezilyalı yıldızın ağrıları 12 Kasım cuma günü de dinmedi. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada da sambacının tedavisinin sürdüğü belirtildi. Bu durumdaki Andre Santos, hafta sonundaki Gaziantepspor maçının kadrosuna alınmazken, yıldız futbolcusu ülkesindeki bir radyoya şu itirafta bulunuyordu: Arjantin maçına tam olarak hazır olabilmek için hocam Aykut Kocaman’dan Gaziantepspor maçına çıkmamak üzere izin aldım. Katar’da oynanacak Arjantin maçını daha çok fazla önemsiyorum.

SAHANIN EN İYİLERİNDEN BİRİYDİ
Santos bu itirafı yapmasına rağmen Fenerbahçe’de artık klasikleşen yalanlama 15 Kasım’da resmi internet sitesinde yer aldı. Brezilyalı yıldız, “Son birkaç gündür kasık bölgemde sakatlığım vardı. Doktorlarla konuştum ve onların raporları doğrultusunda Gaziantepspor kadrosunda yer almadım” açıklamasını yaptı. Ancak aynı Santos, yani “Sakatım” diyen Santos, önceki gün Katar’da Brezilya Milli Takımı’nın on birinde yer aldı ve Arjantin karşısında 90 dakika sahada kaldı. Bununla da kalmayıp sahanın en iyi isimlerinden biri olarak göründü. Bu durum karşısında herkes “Bu ne yaman çelişki?” derken, Gaziantep’e gidemeyecek kadar kötü olan Santos’un 2-3 gün içerisinde birden bire nasıl iyileştiği de (!) merak konusu oldu.

Kaynak

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Adam en iyisini yapmış FenerBahçe'de adamı kadroya almıyor Aykut...

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Suç habertürk'ün :D Haber tarihine baktım bugünü gösteriyordu. Zaten onlar da anlamışlar daha önce aynı haberi yayınladıklarını ve bugün yayınlanan haberi silmişler sitelerinden.

Neyse kapatıyorum konuyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...