Şantaj maili aldım

Bu konuyu okuyanlar

MBilgin27

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Merhaba arkadaşlar bu gün saat 4 gibi şantaj maili aldım 900 dolar 0.1 btc istiyorlar 72 saat yani 3 gün içinde parayı yatırmazsam mail ve telefon rehberimdekilere yollayacaklarmış gerçek olduğuna inanmıyorum mac book kullanıyorum telefon olarak da ıphone kullanıyorum güvenli olduklarını düşünüyorum apple ın sisteminden maili şikayet ettim zaten dediklerinin de gerçek olduğunu düşünmüyorum tamamen sazan avı yapıyorlar bence buraya yaşadığım durumu yazmak istedim başına gelenlerde var başka forumlardan baktım bildiğiniz bişey varsa yardımcı olabilirsiniz teşekkürler. :)

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Merhaba arkadaşlar bu gün saat 4 gibi şantaj maili aldım 900 dolar 0.1 btc istiyorlar 72 saat yani 3 gün içinde parayı yatırmazsam mail ve telefon rehberimdekilere yollayacaklarmış gerçek olduğuna inanmıyorum mac book kullanıyorum telefon olarak da ıphone kullanıyorum güvenli olduklarını düşünüyorum apple ın sisteminden maili şikayet ettim zaten dediklerinin de gerçek olduğunu düşünmüyorum tamamen sazan avı yapıyorlar bence buraya yaşadığım durumu yazmak istedim başına gelenlerde var başka forumlardan baktım bildiğiniz bişey varsa yardımcı olabilirsiniz teşekkürler. :)
Hele apple kullanıyorsan hiç inanma ?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
aynı mail bana gelirse
Ben:

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Kesinlikle gerçek olduğuna inanmıyorum şikayetçi olursan ilgilenilir umarım.

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Beni tehdit edecekleri hiç bişey yok.
Maalesef üzülmeli miyim acaba bu duruma

MBilgin27

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Çok teşekkür ederim arkadaşlar gerçekten ilk maili gördüğümde panik yaptım biraz araştırma yaptıktan sonra da buraya yazmak istedim tekrar teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne yollayacaklar yani neyle tehdit ediyorlar anlamadım
Kameramdan kaydedilmiş videolarımla

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Dolandırıcı hocam bunlar. Hiç cevap verme engelle gitsin.