Sansür=Adnan Oktar

dnight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biri Adnan’ı durdursun yoksa Google’ıda kapattıracak.

Harun Yahya hakkında yayın yaptıktan sonra kapatılan sitelere Vatan Gazetesi de eklendi. Gazetenin sitesinde “Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir” ibaresi çıkıyor. Gazete başka bir adresten okura ulaşmaya çalışıyor.

Adnan Oktar’ın girişimiyle kapatılan internet sitelerine Vatan gazetesi de eklendi. Gazetenin gazetevatan.com adresinden yayın yapan sitesi bu sabah erişime engellendi. Gazetenin Genel Yayın Müdürü Aylin Duruoğlu Oda TV’ye yaptığı açıklamada “İlk bilgilere göre Adnan Oktar, sitemiz hakkında Silivri 1. Asliye Hukuk mahkemesinden kapatma kararı aldırdı.Yarın konuyla ilgili Vatan gazetesinde geniş bir açıklama yapacağız” dedi.

Vatan gazetesi başka bir adresten okurlarına ulaşmaya çalışırken, Doğan grubunun konuya ilişkin hala bir açıkılama yapmaması dikkat çekti.

Bilindiği gibi daha önce birçok site Oktar’ın avukatlarının girişimi ile kapatılmıştı.Yakında Bizide kapattırırsa şaşmayız.

http://pchaber.blogvis.com/sansuradnan-oktar/

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İsabet olmuş..

Mahkeme kararıyla kapattırmış.. ( Büyük ihtimalle iftiralardan dolayı.. )

Bu Zat'a sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı şükranlarımı sonuyorum.. Maymuncuları alaşağı etti..

Onca saldırıya rağmen hala devam ediyor.. Rabbim yardımcısı olsun..

_megavisor_

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Yönetim: Konuyla ilgili devam eden hukuki süreç sebebiyle bu mesaj düzenlenmiştir, kötüleyici ve aşağılayıcı sözcükler yayından kaldırılmıştır.

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Heytt. :D:D:D

Olaya bak. :D:D

Adam buralara uğramasa bari, yoksa forumdaki Vatanseverler yüzünden bizi de kapattırır. :D:D

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yönetim: Konuyla ilgili devam eden hukuki süreç sebebiyle bu mesaj düzenlenmiştir, kötüleyici ve aşağılayıcı sözcükler yayından kaldırılmıştır.

İnsanı maymuna benzetmediği için mi?
İnsanlara açık delillerle bilgi verdiği için mi?
Yoksa İslam'a hizmet ettiği için mi?

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

Bugüne dek hakkında açılan onlarca davadan beraat etti.. Kısacası iftiraya uğradı.. O yüzden kulaktan dolma ordan burdan okuduğunuz davaları sebep olarak sunmayınız..

"Meyve Veren Ağaç Taşlanır.."

_megavisor_

Profesör
Reaksiyon puanı
4

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2

Her beğenmediğin kişiye böyle hakaret ederek ifitara mı edersin?

Sorularıma cevap vermedin.. Ben avukat değilim okurum.. Bana mantıklı bir izah yap da yanlışım varsa bileyim..

Ama yok.. Sadece "çamur at izi kalsın.." Gencecik yaşında kendine bu kadar eziyet etme..

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bir pisliğini saysana ey megavisor_

_megavisor_

Profesör
Reaksiyon puanı
4

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Gidip googleye yazmışsın iki kelime karşılığında ne çıkmışsa "kopyala" işlemi yapıp yapıştırmışsın buraya..

Bre gafil! bu iddiaların hepsi çürütüldü.. Hepsi iftiradan ibaret olduğu anlaşıldı.. Davalardan birbir beraat etti.. Sen haberi bile okumuyorsun.. Bilginde hiç yok.. Dedim ya sadece "çamur at izi kalsın" başka da birşey yok sende..

Goo
gle ile vatanseverlik olmaz.. Bilgelik hiç olmaz..

_megavisor_

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Gidip googleye yazmışsın iki kelime karşılığında ne çıkmışsa "kopyala" işlemi yapıp yapıştırmışsın buraya..

Bre gafil! bu iddiaların hepsi çürütüldü.. Hepsi iftiradan ibaret olduğu anlaşıldı.. Davalardan birbir beraat etti.. Sen haberi bile okumuyorsun.. Bilginde hiç yok.. Dedim ya sadece "çamur at izi kalsın" başka da birşey yok sende..

Goo
gle ile vatanseverlik olmaz..
Hadi ya şimdi yalan oldu ona kalırsa savcımızda akp kapatma davası bilgilerinin genelini googleden bulmuştu ve haklı çıktı haşim kılıç olmasaydı yanmıştınız....:)

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hadi ya şimdi yalan oldu ona kalırsa savcımızda akp kapat davası bilgilerinin genelini googleden bulmuştu ve haklı çıktı haşim kılıç olmasaydı yanmıştınız....:)

Yaşının küçük olmasına bağlıyorum bu acemiliklerini.. Bu yaşta kendine yazık ediyorsun..

Allah'tan şifa diliyorum sana..

ieee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konularla ilgili e işlendiğini görebilirsiniz...

_megavisor_

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Yaşının küçük olmasına bağlıyorum bu acemiliklerini.. Bu yaşta kendine yazık ediyorsun..

Allah'tan şifa diliyorum sana..
Hadi sana mutluluklar ak arkadaşım işinize gelmiyince hemen yaş bu arada yaşım 21 çokta küçük değil...:)

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
adamı bir yerde dinci, bi yerde pezeveng bi yerde de ipsiz sapsız gösterdin adam inandığı değerler uğruna savaşıyor ve kendini mehdi falan da sanmıyor EBBnin dediği gibi söylediklern (kopyalayıp yapıştırdıkların) tamamıyla düzmece ve iftiradır.

olympus41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnsanı maymuna benzetmediği için mi?
İnsanlara açık delillerle bilgi verdiği için mi?
Yoksa İslam'a hizmet ettiği için mi?

Bugüne dek hakkında açılan onlarca davadan beraat etti.. Kısacası iftiraya uğradı.. O yüzden kulaktan dolma ordan burdan okuduğunuz davaları sebep olarak sunmayınız..

"Meyve Veren Ağaç Taşlanır.."

kesinlikle katılıyorum...

bu değerli insana birtek atalarının hala maymun olduğunu zannedenler
bir de masonlar sevmiyor

ayrıca _megavisor_ şuna kanaat getirdim ki sadece yazmak için yazıyorsun
yazdıklarının hiçbiri kendi düşüncelerin değil.
tamamen doğan medyasının yalan haberlerini okuyup oradan aklında kalanları yazıyorsun buralara

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kesinlikle katılıyorum...

bu değerli insana birtek atalarının hala maymun olduğunu zannedenler
bir de masonlar sevmiyor

ayrıca _megavisor_ şuna kanaat getirdim ki sadece yazmak için yazıyorsun
yazdıklarının hiçbiri kendi düşüncelerin değil.
tamamen doğan medyasının yalan haberlerini okuyup oradan aklında kalanları yazıyorsun buralara

Ve ne hazindir ki;

Maymuncular ve Masonlar dışında..

Bir de bizim "zır" cahillerimiz sevmiyor..

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
olaya şöyle bir açıklık getirelim Harun Yahya(adnan oktar) topluma, millete faydalı olup onları bilgilendiriiyor ve bunu çekemeyip ona iftira atanlar da laf dışında başka birşey üretemiyorlar..

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
olaya şöyle bir açıklık getirelim Harun Yahya(adnan oktar) topluma, millete faydalı olup onları bilgilendiriiyor ve bunu çekemeyip ona iftira atanlar da laf dışında başka birşey üretemiyorlar..

İşin özeti bu..

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası ( Eğitim Sen) bu yüzden geçen ay sonunda kapatılmıştı. Niye Kapatılmıştı? Bilimsel gerçekleri savunduğu için...

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
yav ebb sen birinden paramı alıp yazıyorsun burda?yani taraflılığı geçti artık seninki.yorumlarını takip ediyorum da yakında sevmediğin adamlar öldürülse göbek atacaksın heralde

mesut777

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkes biliyor bu adamın ne mal olduğunu.Boşuna avukatlığını yapmayın.Yok dine hizmet ediyormuş yok bilmemne..Siz inanın büyük insan olduğuna biz inanmasakda olur.

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
zzaten sana inan diye kimse baskı yapmıyo senin gibi bilgisiz, şuursuz insanların birisine DÜŞÜNCELERİNDEN dolayı mal demesine de şiddetle karşı çıkıyorum. avukatlığını da niye yapayım ya.

disconse

Asistan
Reaksiyon puanı
2
gençlik bırakın maymuncular(evrimciler) maymun kalsın :D

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
gençlik bırakın maymuncular(evrimciler) maymun kalsın :D
ortada maymun yada maymuncu yokta maymunluk yapan var.kim olduğunu söylemiyorum.yoksa ceza alırım yada konu kilitlenir hakaret yüzünden.
konunun evrimle ne alakası var.evrimi yüzünden mi yazılıyo sanıyorsun bu yorumlar.arkadaş bir kerede adam gibi tartışmayı öğrenin.konuşmayı öğrenin.forumun yaş ortalaması epey düşmüş...

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
doğru ne dersek diyelim hakarete gerek yok.

mesut777

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zzaten sana inan diye kimse baskı yapmıyo senin gibi bilgisiz, şuursuz insanların birisine DÜŞÜNCELERİNDEN dolayı mal demesine de şiddetle karşı çıkıyorum. avukatlığını da niye yapayım ya.

Bu senin bilgili şuurlu halinse ben bilgisiz şuursuz kalmayı yeğlerim.Saygılar.

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
göstermişin zaten ne kadar şuurlu olduğunu.:excl:

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yav ebb sen birinden paramı alıp yazıyorsun burda?yani taraflılığı geçti artık seninki.yorumlarını takip ediyorum da yakında sevmediğin adamlar öldürülse göbek atacaksın heralde

Klasikleşmiş sözler sarfetmek istemiyorum ama yine "doldur boşalt" oynuyorsun.. Bir çoğumuz biliriz yine de yazayım:

Nemrut, Hz. İbrahim'in ateşte yakılması emrini verdikten sonra şehir
meydanında odunlardan büyük bir yığın yaptırıp yaktırmış.. Odunların alevi o kadar yükselmiş ki şehrin çocukları bulutların bile tutuşacağını sanmışlar..

Yanmakta olan odunların alevinden bütün canlılar korkup kaçmışlar..
Nemrut’un askerleri Hz. İbrahim'i mancınıkla ateşin tam orta yerine atmışlar.. Atmışlar ki Nemrut'un ne güçlü bir kral olduğunu anlasın, görsün; bir daha Nemrut’a karşı gelmesin İbrahim Peygamber..

Bu olayı duyan bir karınca ağzına aldığı bir damla su ile koşa koşa boyu göklere varan cehennemi ateşe doğru gitmeye başlamış.. Alevleri uzaktan seyreden kalabalık arasında bulunan çakal karıncanın bu telaşını görünce yanına yaklaşıp sormuş:

- Bu acelen niye, nereye böyle?

Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damla suyu ellerinin arasına alıp;

- Duymadın mı Nemrut, Hz. İbrahim'i ateşte yakıyormuş.. Ben de ateşin olduğu yere su götürüyorum.

Bu sözleri duyan çakal kendini tutamayarak ulu orta kahkahalarla gülmeye başlamış ve;

- Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı? Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?

Su taşıyan karınca ise;

- Olsun. Hiç olmazsa hangi tarafta olduğum anlaşılır..

Diye cevap verip alevlere doğru hızla koşmaya devam etmiş..

Ayrıca "sevmediğin adamların öldürülmesine göbek atacaksın" gibi bir ifaden var.. Şöyle söyleyeyim.. Fıtratı insan, Varlığı huzursuzluk, Yaptığı günah olan herkesin çok yaşamasını isterim.. Ki öbür taraftaki hesabı kabarık olsun..

Başka bir ifade ile; Kimsenin ölmesine göbek atmadım.. Ebu Cehiller görene dek..