Sanal kredi kartı

Bu konuyu okuyanlar

ClkYusufC08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben bı sanal kredi kartı açtım hiç kullanmadım sonra sildim biri sanal kartımı çalmış o birşeyler almaya çalışmış nolucak şimdi benden para keser mi ?

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Hayır sanal kartınızdaki limitten fazla bir harcama yapamaz. Ayrıca kartı silmiş yani kapattırmışsınız. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Yine de eğer şüpheleriniz varsa beklemeden müşteri hizmetlerini arayıp sizin için hesap ve kart güvenliğinizi sağlamalarını isteyebilirsiniz.

ClkYusufC08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayır sanal kartınızdaki limitten fazla bir harcama yapamaz. Ayrıca kartı silmiş yani kapattırmışsınız. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Yine de eğer şüpheleriniz varsa beklemeden müşteri hizmetlerini arayıp sizin için hesap ve kart güvenliğinizi sağlamalarını isteyebilirsiniz.
Teşekkür ederim

ClkYusufC08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Screenshot_20210208-113404~2.png

Bilgileri çalan kişi böyle bir mesaj yazdı napabilirim kullandığı yer azure diye bir yer

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Ekli dosyayı görüntüle 138516
Bilgileri çalan kişi böyle bir mesaj yazdı napabilirim kullandığı yer azure diye bir yer
Bankanıza durumu bildirin mutlaka. Kart bilgilerinizin çalındığını bildirin. Onlar gerekli önlemleri ve işlemleri anında yapacaklardır. Muhtemelen kartlarınızı yenileyeceklerdir yeni bilgileri olan kartlarla. Bu sayede istese de eski bilgilerinizle bir harcama yapamaz.