Samsung'dan Uyarı

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
IMG_0134.JPG

Yenilenmiş ve eski note 7'lerinizi kapatın uyarısı. Kullanan varsa uyarınız.

Samsung rezil oldu iyice

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
"Consumers with an original Galaxy Note7 or replacement Galaxy Note7 should power down and take advantage of the remedies available, including a refund at their place of purchase."

Orijinal ya da değişimden gelen Note 7'si olan tüm kullanıcılar telefonlarını kapatmalı diyor, ücret iadesi alabilirmiş herkes telefonu aldığı yerden.

Reaksiyon puanı
2
Üretimi durdurmak yerine. Sorunu cozup uretime devam etssydi daha mantikli olurdu. Bu sekilde firma tarihine kara leke olrk kaldi gerci olede kalirdi ama bilmem uretimin durdurulmasi bi baska kotu geliyo kulag bence :)

mehmetk1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Üretim devam etseydi herkes aynı cihazların revize edilip tekrar piyasaya sunulduğunu dusunecekti, böyle davranarak müşterisine sahip çıktığı imajı yaratiyor, gerekirse onbinlerce cihazi çöpe atarım diyor, aslında bu da bir reklam, keşke olmasaydı ama bence mantıklı davranıyor.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ben yazida herhangi bir uyari göremedim sahsen. Yazida bir aciklama var ama, hicbir yerinde "Yenilenmiş ve eski note 7'lerinizi kapatın" diye bir sey yazmiyor. Yanlis miyim?

Yazinin devami varsa kaynak ekleyelim lütfen.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Çok güzel çevirmişsin yazıyı tebrik ederim. Böyle devam.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Ben yazida herhangi bir uyari göremedim sahsen. Yazida bir aciklama var ama, hicbir yerinde "Yenilenmiş ve eski note 7'lerinizi kapatın" diye bir sey yazmiyor. Yanlis miyim?

Yazinin devami varsa kaynak ekleyelim lütfen.
Haberin içeriği zaten yok ilk açıklama bu uyarı diye. Sdn kaynagını pc ye gecince eklerim.

Reaksiyon puanı
30
Samsung saçmaladı iyice. Kendi teknik servisindeki çalışanların bile duyurulardan haberi yok. Samsung servisindeki çalışanlar aldığınız yere götürün diyorlar :) Utanmasalar yedirecekler yani. Bir de şöyle bir ilginçlik var, sadece belli başlı şehirlerde geri alım yapılıyor. Abimin Note 7' sini ben iade edeceğim şuan öyle görünüyor.