Samsung'dan Apple'a geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

antimanyetik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

1 yılı aşkın süredir Samsung S10+ plus kullanıyorum. Genel anlamda telefondan bir şikayetim yok ama android kaynaklı olarak uygulamalar biraz sıkıntılı gibi.

Sizce samsung'u satıp iphone 11 almak mantıklı mı?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba,

1 yılı aşkın süredir Samsung S10+ plus kullanıyorum. Genel anlamda telefondan bir şikayetim yok ama android kaynaklı olarak uygulamalar biraz sıkıntılı gibi.

Eğer sürekli video çekip Instagram storiese atıyorsan 11 e geçmek mantıklı ama video ile işin yoksa yada çekerim telefonda tutarım diyorsan S10 plus ta kalman bence daha mantıklı.11 almaya niyetin varsa cihazla yüzleş.S10 plus ta 2k hdr 10 ekran varken 11 de HD IPS panel var.Amolede alışan bir insan ipsi sevmeyebiliyor.

Letsmile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
ben zaman zaman android ve ios işletim sistemine sahip telefonlar kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Aradaki en büyük farklılık her zaman şu oldu." hız ve performans istiyorsan İOS" , " sosyal medya veya alternatif programlar çok olsun, ben telefonda çok zaman geçiriyorum diyorsan ANDROİD"

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Sosyal medya ve video için geçilebilir fakat cihazınızdan memnunsanız şuan hiç geçmeyin derim.

İphone alacaksanız bile 12'yi bekleyin, en azından 5G bir cihaz alırsınız.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Merhaba,

yazık daha 1 sene oldu diye hemen satarsınız telefonu oysa o telefonun ömrü en az 6sene boşa para israfı

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Eğer cihazınızdan memnun iseniz geçmenizi önermem. Daha alalı 1 yıl olmuş.

Reaksiyon puanı
6,381
Geçmeni önermem, karşılaştırmalarda S10+ daha iyi. Burdan bakabilirsin.
O karşılaştırmalar tamamen gerçek dışı ve saçma. Aslında düz bakılınca S10 plus'tan Iphone 11'e geçilir ama daha 1 yıl olmuş gereksiz para israfı olmuş olur. Geçmenizi tavsiye etmem.

sait_355

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bence kesinlikle iphone almalısın iPhone’un değer düşmüyor. Uzun süre kullanabiliyorsun ayrıca çok kullanışlı ben satmanı tercih ederim.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Android her ne kadar stabil dense de, hâlâ iOS'un gerisinde. Bende de Nova 5T var, sözde amiral gemisi işlemcisi var ama özellikle Chrome'da çok fazla takılmalar yaşıyorum. Birden fazla sekme açınca bazen kendi kendine kapanıyor Chrome. İnstagram'da gezerken arada takılıyor kalıyor, kapatıp açmam gerekiyor. Kısacası Android'in sorunlarıyla uğraşmaktan bıktıysan, hiç düşünmeden geç. Gidip 10 bin liraya en iyi Android'i de alsan, bu sorunları yaşarsın. Çünkü işletim sisteminde sıkıntı var.