iPhone Samsung vs iphone

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Selamlar Kadir,

Bu seçenek kişiden kişiye kullanım amaçlarına bağlı olarak değişir. Örneğin sana şöyle açıklamak isterim ki ben iOS işletim sisteminden daha çok hoşlanıyorum .APK uzantılı uygulama kullanmıyorum. Bu yüzden tercihim iPhone XS olurdu fakat burada önemli bir detay var ki S20 6.2 inç bir ekrana sahip XS ise 5.8 inç bir ekrana sahip. Yani ekran boyutu olarak'ta büyük ekran bir telefon seviyorsan bu seçenekler arasında göz önünde bulundurman doğru olacaktır.

Samsung Galaxy S20 ve iPhone XS telefonlarının karşılaştırmasını buraya tıklayarak görebilirsin. İkisininde bilgilerinin yer aldığı bu sitede kolayca karar verebilmen için kesinlikle yardımı olacaktır. Kendi tercihime kalacak olsa burada XS tercihim olurdu. :relaxed:

Teşekkürler, İyi Forumlar
 

Alper S

Profesör
Eğer minimalist bir telefon istiyorsan iPhone/IOS, özgür bir telefon istiyorsan Android. Benim için bu iki işletim sistemi böyle tanımlanır. Telefonlar arasında ise duyduğum kadarı ile iPhone hâlâ batarya sorununu çözememiş, o yüzden Samsung derim. Eğer kamera sizin için çok önemli ise iPhone'a uçarak gitmenizi öneririm. Şimdilik böyle açıklayabildim.
 

panzR33

Profesör
Bu iki cihaz arasında performans konusunda S20 daha iyi. Dış kasaya önem verirsen iPhone XS daha ağır duruyor.
 

reisemre57

Doçent
Samsung galaxy s20 mi iphone xs mi
samsung s20 derim bir xs kullanıcısı olarak. iphone xs pil dışında her açıdan
harika bir telefon ama samsung s20 lerdeki 120hz ekran ve dynamic amoled ekranı deneyimlemek isterdim. tabiki xs inde çok avantajı var . Mesela servis avantajı ve ikinci el avantajı sağlıyor sana . Bunun dışında yazılım desteği var . Uzun seneler güncelleme alıyor. Bu kimi insan için kötü kimi insan için iyi bu tartışılır ama ios müthiş dizayn edilmiş bir işletim sistemi. Yani bu etkenleri gözden geçirmeyi unutma.Bu arada hangi cihazdan geçeceğinide belirtirsen sevinirim daha belirleyici olur tercih açısından👍
 

Son mesajlar

Üst