Samsung telefonunuz için fontlar.

Reaksiyon puanı
2,146
Çeşit çeşit fontlar beğendiğinizi yükleyin, flipfont desteği olan her telefona uyar sanıyorum (ace ve s3'de denedim), yükledikten sonra ekran ayarlarından font değiştirebilirsiniz

firstj.png

second.png

Buradan indirin
http://d-h.st/Xbv

Kaynak
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1717964

Favorim SonySketch ve Ubuntu.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Sony lerde font değiştirebilmek için ekstra program lazım + root lazım :)

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
[MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION] hocam Atatürk yazısı fontu yokmu? bilgisayarda kullanıyorum telefona yükliyemezmiyim bir şekilde? :)

Reaksiyon puanı
2,146
Eldekiler bunlar ben de alıntı yaptım zaten :) [MENTION=130683]android3[/MENTION] o işlemleri yaptıktan sonra bu fontlar kullanılabiliyor mu?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
hayır hocam Sony de bu şekilde değil, direk fontları (.ttf şeklinde olmalı) telefona kopyalayıp program ile değiştir diyorsun :)

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
diyelim ki değiştim noolucak ? senin burdaki çıkarın ne :D

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Çeşit çeşit fontlar beğendiğinizi yükleyin, flipfont desteği olan her telefona uyar sanıyorum (ace ve s3'de denedim), yükledikten sonra ekran ayarlarından font değiştirebilirsiniz

Favorim SonySketch ve Ubuntu.

Hocam yaptim. hemde ilk defa soru sormadan yapabildim hehehe :) ben bu font eksikligini hissediyordum ama eksikligini nasil giderecegimi hem bilmiyordum hem de aramaya firsatim olmamisti. resmen armut pisti agzima dustu :) tesekkurler...

Sony lerde font değiştirebilmek için ekstra program lazım + root lazım :)

Xperia z almayi dusundugum halde onun dilinden hiiicc anlamam diye dusunmeden de edemiyorum. hem samsung un daha yaygin olusu hemde daha kolay kurcalanabiliyor olusu bu konuda cok isime geliyor. hayirlisi bakalim hele telefon bi piyasaya ciksin. koprunun altindan daha cok sular akar..