Samsung Tab S 8.4 SM-T700 Superonline Kampanyalı Cihaz Sıfırdan Farksız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Cihazı dh forumdan bir arkadaştan satın aldım kendisi Superonline kampanyasından satın almıştır 5 aylık bir cihaz belgeleri mevcut samsung türkiye cihazıdır. Fotoğraf makinesi alacağım için satışa koyuyorum. Kozmetik ve donanım olarak kusursuz durumda çok temiz değil sıfırı neyse odur. Cihaz sm-t700 modelidir yani parmak izi okuyucusu vardır düz s-t700 modeli ile karıştırmayınız! 16gb hafızaya sahip olup micro sd ile dilediğiniz kadar hafızayı arttırabilirsiniz cihaza lollipop 5.0.2 sürümlü güncelleme yeni gelmiştir. Takılma kasılma sorunları kesinlikle yoktur cihaz şuan yağ gibi akıyor. Cihaz kutusunda orijinal şarj cihazı, data kablosu ve belgeleri ile eksiksiz teslim edilecektir. Fiyat 625tl çabuk satılması adına fiyatı son derece uygun tutuyorum pazarlık şansı yok sadece İstanbul içi elden satılıktır. Sorularınız varsa lütfen pm den iletiniz teşekkürler.

0YdKyT.jpg
h1dWCy.jpg
vT7hye.jpg
zGQBEl.jpg
xSN6BT.jpg

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İlan güncel fiyat 600tl olarak revize edilmiştir.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Fiyatta birseyler yaparim diyorsan pm bekliyorum. Hayırlı satışlar.

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İlan güncel fiyat 590tl

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İlan güncel fiyat acil nakit ihtiyacı sebebiyle olarak güncellenmiştir başka bir indirim olmayacak 20 sinden sonra tekrar 590tl den satışa devam edilecektir.

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Forum dışı satılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...