Samsung Star İnternet Sorunu

Algos SB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ;

Elimde Samsung S 5233 Wifi telefon var. İlk aldığım zamanlar evdeki wireles modeme bağlanıp youtube'dan video açıp izleyebiliyordum. Sonra ne olduysa ( sistem olarak hiçbir yeriyle oynamadım, değişiklik yapmadım ) youtube'dan video izleyemez oldum. Wireles'a bağlantı konusunda sorun yok, diğer sitelere rahatlıkla girebiliyorum, ancak youtube'a girince videoya tıklıyorum, videonun oynatılacağı player geliyor ama ekranda görüntü yok. Normalde saniyenin ilerdiği yer falan başlaması gerekirken, ekran böyle video başlatılmadan öylece donuyor kalıyor.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıntılı anlatmaya çalıştım, şimdiden teşekkürler.

samsung_s5233_star_wifi.jpg

Not ; Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim, silinebilir yada taşınabilir.

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ayarlar uygulama ayarları vod ayarları ordan wifi yi sec

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:benim internet paketim var fakat yukarda e işareti kırmızı yanıyor sürekli internet ayarlarını tam yaptım ama olmadı ne yapmam lazım servise gönderdim ama birsey olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim samsung 5233 telefonum var ama wi-fi yok napmalıyım ? interneye nasl baglanabilirim lütfen yardım edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bu wifi neden böyle face paketim var girerken yanıt yok diyor sayfaya baglanmıyor