Samsung s7 Kullanım (Virüsler)

Bu konuyu okuyanlar

meneszen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar iphone dan samsung a geçtim. Geçme sebebim daha özgür takılabılecegimi dusunmemdi. Telefonu alalı 1 hafta olmusken içine virüs doldu ve nasıl oldugunu anlayabılmıs degılım. İnternette dolaşılmayı geçtim girilmiyor bile. Direk 5-10 tane "telefonunuzda virus var" diye sekmeler açılıyor telefon aralıksız titremeye baslıyor. Daha sımdiden pişman oldum. Uygulama falanda yuklememıstım bılınmedık Facebook Twitter falan yuklu. Onedio ya falan girince kendiliginden virus sekmesı falan açıyor. Birde işe yaramayan 360security, CM security gibi programlar var. Dun mecbur format attım.

Siz samsung kullanıcılarına sorum bu telefona iyi bakmanın bir ince püf noktası, ayrıntısı falan var mı? Yoksa telefona virüs girer diye rahatça takılamayacak mıyız?

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
4 senedir samsung'un android cihazlarini kullaniyorum bir tane virus koruma programi kullanmadim bu anlattiklarinizin da hicbiri basima gelmedi. Acaba internet kullanim seklinizi ve surekli ziyaret ettiginiz siteleri mi gozden gecirseniz?

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
tarayıcıyı açtığınızda geçmiş sekmeler açılıyor ise o reklamlarla karşılaşmanız mümkün.

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Merhaba İnternet sitelerinde dolaşırken sekmelerde telefonu titretip virus var diye gelen bildirimi kastediyorsanız. Onlar sahte reklam amaçlı vs tiklayinca zaten şu virus programını indir deniyor. Kısacası telefonun izinlerinden yararlanılan bir bug bile diyebiliriz. Ben 4 senedir Android kullaniyorum birkere virus girmedi :)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaslar iphone dan samsung a geçtim. Geçme sebebim daha özgür takılabılecegimi dusunmemdi. Telefonu alalı 1 hafta olmusken içine virüs doldu ve nasıl oldugunu anlayabılmıs degılım. İnternette dolaşılmayı geçtim girilmiyor bile. Direk 5-10 tane "telefonunuzda virus var" diye sekmeler açılıyor telefon aralıksız titremeye baslıyor. Daha sımdiden pişman oldum. Uygulama falanda yuklememıstım bılınmedık Facebook Twitter falan yuklu. Onedio ya falan girince kendiliginden virus sekmesı falan açıyor. Birde işe yaramayan 360security, CM security gibi programlar var. Dun mecbur format attım.

Siz samsung kullanıcılarına sorum bu telefona iyi bakmanın bir ince püf noktası, ayrıntısı falan var mı? Yoksa telefona virüs girer diye rahatça takılamayacak mıyız?
kardeşim onlar 360 security reklamı kendini virüsmüş gibi gösterip uygulamayı açmanı sağlıyor sekmeleri kapat ve devam et sıkıntın yok yani :)

HüseyinBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Clean Master indir bi tarama yap vürüs mürüs kalmaz

pantokrator

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Android telefonlara virüs bulaşmıyor diye biliyorum. arkadaşlarında dediği gibi bende de oluyor bazı siteler boyle virüs gibi şeyler cıkartıyor ekrana fakat bunlar siteyle alakalı can sıkıcı bir durum depil yani sen rahat rahat telefonunu kullana bilirsin. ha not olarak hazıfa kartına virüs bulaşır eğer varsa yoksa telefon hafızasına bulaşa bilir depolama alanlarına falan ama kolay kolay bulaşmaz oralara sen sıkıntı etme kolay gelsin şimdiden.