Samsung s7 edge kasmadan kaç yıl götürür

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Aklımı kurcalayan bir soru son zamanlarda samsung baya ilerleme kaydetti sadece s7 edge için demiyelimde samsung un amiral gemisi telleri kasmadan kaç yıl götürür

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Kullanımına bağlı diyebiliriz temiz kullanırsan 3.5 - 4 yıl bile götürür

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
3.5-4 sene götürür.Hatta sadece Facebook için falan kullanacaksan 5 sene bile görürsün.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Diyorsun ki Samsung amiral gemileri hakkında terredütüm var acaba 2 sene 1 sene sonra cortlar mı.
Gir Samsun Galaxy Note 4 kullanıcıları kulübüne ordaki yorumları oku sor stabilite nasıl diye. Adamlar hem fikir telefon uçuyor. Deniliyor ki Samsun eski amiral gemileri ile ilgilenmiyor adamlara bir güncelleme geliyor her seferinde 150-200 mblik güncellemeler pil optmizasyonu performans optimizasyonu üzerine hepsi. Benim ne dediğimin önemi yok burdan akıllı telefonlar bölümünden samsunga gir sabite alınan konulardan note 4 ve üstü tüm telefonların kulüplerine gir durum nasıl kasıyor mu ediyor mu diye sor.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Bi s7 edge alayım dedim geçen gün araştırdım ettim sonra dedimki s8 geliyor bekleyim biraz beklemek daha mantıklı çünkü s7 edge şuanda 2800₺ küsür s8 de en fazla 3200₺ civarı gelir bekleme imkanız varsa bekleyin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bi s7 edge alayım dedim geçen gün araştırdım ettim sonra dedimki s8 geliyor bekleyim biraz beklemek daha mantıklı çünkü s7 edge şuanda 2800₺ küsür s8 de en fazla 3200₺ civarı gelir bekleme imkanız varsa bekleyin.
S8 3200 gelirse samsung intihar etmiş gibi birşey olur zaten bir güven kaybetti 2800 den devam eder s8 samsung karından vazgeçer yine dolar kuruma rağmen o kadar pahalı satmaz hadi bilmedin 2900
Dediğiniz gibi S8 beklemek mantıklı

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
S8 3200 gelirse samsung intihar etmiş gibi birşey olur zaten bir güven kaybetti 2800 den devam eder s8 samsung karından vazgeçer yine dolar kuruma rağmen o kadar pahalı satmaz hadi bilmedin 2900
Dediğiniz gibi S8 beklemek mantıklı
Bende öyle düşünüyorum ama S8 de bence en az 3000₺ bandında gelir gibime gelir çünkü ciddi yenilikler olacak birde şunun şurasında 3-4 kaldı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende öyle düşünüyorum ama S8 de bence en az 3000₺ bandında gelir gibime gelir çünkü ciddi yenilikler olacak birde şunun şurasında 3-4 kaldı
Ben size sorayım note 7 den sonra Samsunga ne kadar güveniyorsunuz?

Fazla özellik koyup ucuza satmak zorunda geçen sene pazar payı 23.9 olan samsungun pazar payı bu sene 19.2 kayıp tam 12 milyon ve belkide bunların hepsi note 7
Screenshot_20161120-192342.png

Birşeyler yapmak zorunda

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264

Fazla özellik koyup ucuza satmak zorunda geçen sene pazar payı 23.9 olan samsungun pazar payı bu sene 19.2 kayıp tam 12 milyon ve belkide bunların hepsi note 7 Ekli dosyayı görüntüle 13548
Birşeyler yapmak zorunda
Note7 gibi bir cihazı gördükten sonra şuanda heralde geri çekilme bazılarında sorun olsa bile yine alırdım note7 çok farklı bir cihazdı.

Bence 2500₺ gelsin hatta kim istemez ama samsung o kalteyi koyduğu s8'i düşürmez heralde

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214

Fazla özellik koyup ucuza satmak zorunda geçen sene pazar payı 23.9 olan samsungun pazar payı bu sene 19.2 kayıp tam 12 milyon ve belkide bunların hepsi note 7 Ekli dosyayı görüntüle 13548
Birşeyler yapmak zorunda
Bence tam tersi ucuz bi telefon çıkarmak marka değerini sarsar kaliteyi sorgulatır. Makul bi fiyat olabilir ama ucuz olmaz. Bencede s8 3000 bandında çıkar

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Bence s8 türkiyede 3000 veya daha fazla bir fiyatla çıkar. Hislerim 3000 yönünde ama.

s7 edge konusuna gelirsek, muratın yorumundan bir şeyler alarak şunu söylüyorum ki ev arkadaşımın note 4 ü çok iyi çalışıyor hala daha memnun. s7 edge'de kolay kolay kasma diye bir şey olmaz. s3 devrinden kalmış touchwiz s3le birlikte öldü.

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Furkan sen hayrola nereden çıktı bu düşünce :)

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Furkan sen hayrola nereden çıktı bu düşünce :)

İphonedan çok memnunum senelerdir kullanıyorum ama bazı noktalarda artık yetmemeye başladı. Mesela çok rahat kullanımı videoda felan çok başarılı hiç kesilme yok İnternetten bi dosya indirip açıcam olmuyor uygulamalarda sorun yaşıyorum şarj problem olmaya başladı hafıza yetmiyor vs vs bite note7 çok etkilemişti beni ondan da oldu böyle

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
İphonedan çok memnunum senelerdir kullanıyorum ama bazı noktalarda artık yetmemeye başladı. Mesela çok rahat kullanımı videoda felan çok başarılı hiç kesilme yok İnternetten bi dosya indirip açıcam olmuyor uygulamalarda sorun yaşıyorum şarj problem olmaya başladı hafıza yetmiyor vs vs bite note7 çok etkilemişti beni ondan da oldu böyle
Yapma böyle Furkan sana neler oluyor

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Yapma böyle Furkan sana neler oluyor

Note8 böyle çok başarılı çıkarsa note8 alırım heralde öyle düşünüyorum geçen gece bir yerde arkadaşlarla resim çekilicez al dedim çekin baktım karanlık bişey gözükmüyor millet güldü :D

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Note8 böyle çok başarılı çıkarsa note8 alırım heralde öyle düşünüyorum geçen gece bir yerde arkadaşlarla resim çekilicez al dedim çekin baktım karanlık bişey gözükmüyor millet güldü :D
Senin çaren 7 Plus :D

Ekli dosyalar

• IMG_0437.JPG
    IMG_0437.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 521
M

Murat Burç

SDN Okuru
64lük hafıza nasıl yetmiyor ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tek çare Iphone kardeşim :D
İzlediğim dizinin önceki bölümlerini bitirdikçe yeni bölümleri telefonu pcye direk takıp uğraşmadan atmak gibisi yok ios yok olmaz kısıtlanamam.
Hayatım hızlı düz iphone alsam şarjı yetmeyecek plus alsam şarjı dolduramayacağım okula gitmeden önce yarım saatte yüzde 50 şarj dolduruyor hızlı şarj o da beni sabahtan akşama kadar bir şekilde götürüyor. Yok yok yapamam yaşam şartlarıma uygun değil. Mesela şimdi standart şarja taktım(hızlı şarj değil yani ) 4dk sonra yüzde 2 den yüzde 9 oldu bana bu lazım öbür türlüsü bir işime yaramaz

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
İzlediğim dizinin önceki bölümlerini bitirdikçe yeni bölümleri telefonu pcye direk takıp uğraşmadan atmak gibisi yok ios yok olmaz kısıtlanamam.
Hayatım hızlı düz iphone alsam şarjı yetmeyecek plus alsam şarjı dolduramayacağım okula gitmeden önce yarım saatte yüzde 50 şarj dolduruyor hızlı şarj o da beni sabahtan akşama kadar bir şekilde götürüyor. Yok yok yapamam yaşam şartlarıma uygun değil. Mesela şimdi standart şarja taktım(hızlı şarj değil yani ) 4dk sonra yüzde 2 den yüzde 9 oldu bana bu lazım öbür türlüsü bir işime yaramaz
Tabi tercih meselesi :)

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
64lük hafıza nasıl yetmiyor ?

Video montaj işine girdim bu ara videolar 1 saatlik 15gb oluyor mesela ikitane atsam sığmıyor hafıza kartı olsa video işini sırf hafıza kartında kullanırım. Benim ihtiyaçlarımı şuan karşılamıyor bana özel ama normal bir kullanıcıya çok rahat yeter