Samsung S4 TXT. Dosyasını SNB. Dosyasına Dönüştürme...

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar TXT. Dosyasını SNB. Dosyasına Dönüştürüp SMemo Dosyasına Atıp Samsung S4 Cep Telefonumuzda Note Tarafında Bakmak Nasıl Olur Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin Dönüştürme Programı Varmı Lütfen Bana Yardım Edermisiniz Sizin Yardımınıza İhtiyacım Var Lütfen Yardım Edin....Ben Dosyalarımı Dönüştürüp Samsung S4 Cep Telefonuma Atmak İstiyorum....Arkadaşlar Sizden Son Birşey İstiyorum Lütfen Tanışalım Benim Facebook = Buğrahan Başlık (Tek Ben Çıkıyorum Başkası Çıkmaz) Skype = bugrahan__1989 (Lütfen Beni Ekleyin Sizlere Değer Veriyorum Saygılarımla) Bekliyorum Hepinizi....Uygulamalar Hakkında Birbirimize Yardım Ederiz....

okanr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ne dediğini anladıysam arap olayım :D

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne dediğini anladıysam arap olayım :D

Demek İstediğim Şu Bak TXT. Dosyası Var Bilgisayarda Not Defteri Yani Onu SNB. Dosyasına Dönüştürüp Samsung S4 Cep Telefonumdaki SMemo Klasörüne Atıp Telefonun İçindeki Yerine Girip Dosyayı Açmak İstiyorum Lütfen Yardım Edin Bana Rica Ediyorum Şimdiden Teşekkür Ederim...

DarkBB

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Simdi .txt dosyasinin senin telefonundaki uzantisi .snb ise bilgisayarda iken dosya gezgini(windows gezgini)ni ac(herhangi bir klasor). Yukaridaki seceneklerden klasor seceneklerine tikla. İkinci sekmeye gel ve bilinen dosya uzantilari icin uzantilari gizle kismindaki tiki kaldir. Sonra .txt olan dosyalarin uzantilarini .snb yap ve degistirmek istedigine emin misin diye sorucak ve evet de.

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Simdi .txt dosyasinin senin telefonundaki uzantisi .snb ise bilgisayarda iken dosya gezgini(windows gezgini)ni ac(herhangi bir klasor). Yukaridaki seceneklerden klasor seceneklerine tikla. İkinci sekmeye gel ve bilinen dosya uzantilari icin uzantilari gizle kismindaki tiki kaldir. Sonra .txt olan dosyalarin uzantilarini .snb yap ve degistirmek istedigine emin misin diye sorucak ve evet de.

Dediğini yaptım sonra SMemo bölümüne girdim tıklıyorum dosya yüklenemedi diyor sence neden diyor bunu anlamıyorum bunuda lütfen çözersek çok mutlu olucam lütfen yardım edin bana şimdiden teşekkür ediyorum....

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o şekilde uzantı değiştirmek ile olmaz tabi ki. txt to snb converter olarak aratabilirsin google da.

http://online-converting.com/ebook/convert-to-snb/ bu var mesela çalışıyor mu bilemem ama.

Dediğiniz siteden dönüştürdüm ama SMemo bölümüne attım telefonun içinde sonra tıkladım açılmıyor ne yapıcam anlamıyorum içindeki snb dosyaları gibi gözüküyor ama açılmıyor anlamıyorum neden bu şekilde oldu lütfen yardımınıza ihtiyacım var rica ediyorum şu sorunumu düzeltmem için bana yardım edin lütfen....bekliyorum....

DarkBB

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Biraz ingilizceniz varsa xda developers sitesine girip konu acabilirsiniz. Kesin bir cevap verirler. Ayrica samsungun telefonunuz icin bir programi olmasi gerekir. Hatta iPhone da oldugu gibi 3.parti programlari vardir belki. Bu programlar ile yapabileceginizi dusunuyorum.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Google Play'de File Converter ya da snb converter yazarsan çıkan uygulamalarla şansını deneyebilirsin belki. :thumbup1:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bir de şimdi Todo.txt diye bir uygulama gördüm. Telefonu daha yeni formatladım. O yüzden bir şey yüklemeye kıyamıyorum. :D Dene istersen.

File converter diye bir uygulama var. txt'yi docx'e falan dökebiliyor. Bununla da polaris office falan işini görür.

Yalnız ben bu taktiği auidio dosyalarında yapıyorum her zaman olmuyor. Bazen program gerekbiliyor.

Bu arada açtığın konu çok mantıklı. Ben de bunu denemek istiyorum S4 ve note 10.1 cihazlarımda.

http://file.downloadatoz.com/snb-file-extension/snb-converter.html bak burda da bir program buldum. Bunu da dene. Ben şimdi deneyeceğim hatta.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
http://file.downloadatoz.com/snb-file-extension/snb-converter.html al kardeş. Bu program pc'de snb dosyası açıyor ama cihaz zaten otomatik snb soyasını txt'e dönüştürüyor. Bulut hesabın varsa notun üzerine gel basılı tut şununla paylaş de sana seçenekler sunuyor:
JPG
düz metin
SNB
Bulut kullanırsan ya da kendine e posta atarsan çok daha kolay oluyor. :D

Al sana çözüm. Dropboxx direve kullanıyorsan ya da herhangi bir bulut telefonda aç s memo'yu. PC'de açacağın notun üstüne basılı tut. Şununla paylaş de. Düz metin de. Daha sonra kullandığın bulutlardan birine bas. Daha sonra da pc'ne indir rahatına bak. ;) Samsung bu boru değil ki. Adamlar bunu da düşünmüşler.

Biraz ingilizceniz varsa xda developers sitesine girip konu acabilirsiniz. Kesin bir cevap verirler. Ayrica samsungun telefonunuz icin bir programi olmasi gerekir. Hatta iPhone da oldugu gibi 3.parti programlari vardir belki. Bu programlar ile yapabileceginizi dusunuyorum.
telefon kendisi snb doyasınnı düz metine pdf'e ya da resim dosasına dönüştürebiliyor. ;)

batuhance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://file.downloadatoz.com/snb-file-extension/snb-converter.html al kardeş. Bu program pc'de snb dosyası açıyor ama cihaz zaten otomatik snb soyasını txt'e dönüştürüyor. Bulut hesabın varsa notun üzerine gel basılı tut şununla paylaş de sana seçenekler sunuyor:
JPG
düz metin
SNB

Al sana çözüm. Dropboxx direve kullanıyorsan ya da herhangi bir bulut telefonda aç s memo'yu. PC'de açacağın notun üstüne basılı tut. Şununla paylaş de. Düz metin de. Daha sonra kullandığın bulutlardan birine bas. Daha sonra da pc'ne indir rahatına bak. ;) Samsung bu boru değil ki. Adamlar bunu da düşünmüşler.

telefon kendisi snb doyasınnı düz metine pdf'e ya da resim dosasına dönüştürebiliyor. ;)

adamın derdi snb yi txt ye çevirmek değil ki siz bunu anlatıyorsunuz. Elinde txt var onu SMemo da görmek istiyor.

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
JPG
düz metin
SNB

Dediğin siteye girilmiyor saldırı gibi birşeyler sölüyor dediklerinizi denedim ama sorun şurada telefona atıyorum dönüştürüp smemo dosyasına atıp tıklıyorum açılmıyor açılması için bir program ilemi dönüştürmem lazım peki şunu indirdim bunu nasıl kullanıcam bana öğretirmisiniz File Converter Free 1.0 bu uygulamayı telefonda indirdim ama nasıl kullanıcam bilmiyorum ben lütfen öğretirmisiniz bana neler yapıcam yardım edin yaa çok sorun oldu bu smemo dosyasına atıp açıyorum açılmıyor...

Kardeşim bu dediğin sitede snb yok bundan dolayı gerek yok bu siteye...

DarkBB

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Biraz arastirma yaptim. .snb uzantili dosyalari .zip gibi yani sikistirilmistir. .snb uzantisini .zip yaparak acabilirsin. Birde su sekilde denemeni istiyorum. 1 adet .txt dosyasini .zip yap(yani arsivle) Sonra bu zip dosyasini .snb ye cevir. Sonra bunu telefonun gerekli yerine at.

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz arastirma yaptim. .snb uzantili dosyalari .zip gibi yani sikistirilmistir. .snb uzantisini .zip yaparak acabilirsin. Birde su sekilde denemeni istiyorum. 1 adet .txt dosyasini .zip yap(yani arsivle) Sonra bu zip dosyasini .snb ye cevir. Sonra bunu telefonun gerekli yerine at.

Dediğini yaptım ama şifreli oldu SMemo dosyasına .txt dosyasını .snb yaptım .zip içine attım sonra .snb yaptım ama sorun şurda şifreli oldu o dosyayı attım ama şifre nedir bilmiyorum bana çok ihtiyacım var bu sorunu çözmeye lütfen yardım edin File Converter Free 1.0 uygulamasını telefona attım ama nasıl kullanıcam bilmiyorum yardım edin lütfen...bekliyorum...

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Dediğini yaptım ama şifreli oldu SMemo dosyasına .txt dosyasını .snb yaptım .zip içine attım sonra .snb yaptım ama sorun şurda şifreli oldu o dosyayı attım ama şifre nedir bilmiyorum bana çok ihtiyacım var bu sorunu çözmeye lütfen yardım edin File Converter Free 1.0 uygulamasını telefona attım ama nasıl kullanıcam bilmiyorum yardım edin lütfen...bekliyorum...
Şifre ne tür bir şifre olabilir ki? Aklıma 2 şey geldi. Biri cihazın içerik korumaaya yönelik koyabileceği bir şifre değeri ise varsa cihazddaki ekran kilidi şifresi. Şimdi pc'ye nsb dosyası açmak için dediğim gibi bulut kullan. Telefon otomatik dönüştürüyor zaten. txt dosyasını da telefonda açmak için programlar vardır mutlaka ama bulmak gerek. Ben araştırıyorum. txt dosyasını açan bir program işini görür mü yoksa txt dosyasını illa telefonda snb mi yapmak istiyorsun?

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.hystudio.android.txt&hl=tr bu uygulama ile de telefonda txt dosyasını dönüştürmeden açabilirsin.

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şifre ne tür bir şifre olabilir ki? Aklıma 2 şey geldi. Biri cihazın içerik korumaaya yönelik koyabileceği bir şifre değeri ise varsa cihazddaki ekran kilidi şifresi. Şimdi pc'ye nsb dosyası açmak için dediğim gibi bulut kullan. Telefon otomatik dönüştürüyor zaten. txt dosyasını da telefonda açmak için programlar vardır mutlaka ama bulmak gerek. Ben araştırıyorum. txt dosyasını açan bir program işini görür mü yoksa txt dosyasını illa telefonda snb mi yapmak istiyorsun?

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.hystudio.android.txt&hl=tr bu uygulama ile de telefonda txt dosyasını dönüştürmeden açabilirsin.

Bulut nedir ne yapıcam bulut dediğin birşey ile benim istediğim txt dosyalarını açmak değil not defteri olan SMemo klasörüne atıp orada açmak notları lütfen yardım edermisiniz kimse yapamıyordur bunu samsung s4 kullanan kimler varsa bunu yapan varsa lütfen yardım edin yapmayanlarda anlıyorsa yardım edin lütfen rica ediyorum

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bulut nedir ne yapıcam bulut dediğin birşey ile benim istediğim txt dosyalarını açmak değil not defteri olan SMemo klasörüne atıp orada açmak notları lütfen yardım edermisiniz kimse yapamıyordur bunu samsung s4 kullanan kimler varsa bunu yapan varsa lütfen yardım edin yapmayanlarda anlıyorsa yardım edin lütfen rica ediyorum
Ya ben S4 kullanıyorum zaten. Bulut internet üstünde bir usb bellek gibi bir şey. Dropbox falan bunlar buluttur. Telefonun içinde dropbox yüklü geliyor zaten. Bulut sayesinde dediğim gibi bir dosyayı hesabına atarsın sonra pc'den de aynı hesaba girer dosyanı pc'ye indirirsin. ;) Ama senin derdin sanırım tam dersi. Pc'deki txt dosyasını s memo'da açmak. Bana bu pek mümkün gelmiyor. Çünkü s memo ile text dosyaları alakasız gibi. S-memoda yazma çizme karalama da yapılıyor. Ve çok da snb dönüştürücü programı yok açıkçası. :(

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya ben S4 kullanıyorum zaten. Bulut internet üstünde bir usb bellek gibi bir şey. Dropbox falan bunlar buluttur. Telefonun içinde dropbox yüklü geliyor zaten. Bulut sayesinde dediğim gibi bir dosyayı hesabına atarsın sonra pc'den de aynı hesaba girer dosyanı pc'ye indirirsin. ;) Ama senin derdin sanırım tam dersi. Pc'deki txt dosyasını s memo'da açmak. Bana bu pek mümkün gelmiyor. Çünkü s memo ile text dosyaları alakasız gibi. S-memoda yazma çizme karalama da yapılıyor. Ve çok da snb dönüştürücü programı yok açıkçası. :(

Txt dosyası açılmıyor SMemo'da biliyorum ama sorun şurada dönüştürdüm siteden txt dosyasını snb yaptım ama açılmıyor SMemo bölümünde denedim olmuyor bunun için ne yapıcam bana yardım etmenizi istiyorum ben yazamıyorum SMemo bölümünde uğraşamıyorum lütfen yardım edin bilgisayardan bir şekilde atıyım açılsın ama hiç sorunu çözemedik anlamıyorum bu işi ben...bekliyorum sizlerin yardımını....buarada şunu söliyim bildiğiniz en iyi not defteri uygulaması hangisi onlara yükliyim deneyelim ama hangisini indiricem bilmiyorum ben lütfen uygulama hakkındada yardım edermisiniz bütün dosya çeşitlerini açan bir not defteri uygulaması arıyorum txt dosyasınıda açar belki....