Soru Samsung S24 Ultra vs iPhone 15 Pro

Lich

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
13 pro max yenilenmiş cihazlarada baktım hocam ama yenilenmişlere pek güvenemiyorum sizin bu konu hakkında tecrübeniz var mı tavsiye ederseniz 13 pro max i s24 ultraya tercih edermisiniz bunuda ayrıca merak ediyorum sizi baydım biraz kusura bakmayın alacağım şeyide bilmek istiyorum o yüzden biraz darlama gibi oldu hocam kusura bakmayın 😄
S24 ultra 13 ile karşılaştırma bence 15 konusula bilir ama hem kalite hem yenilik açısından s24 ultra en iyi tercihin olucaktir bu arada youtube üzerinden oyun ile karsilastirmlari var izleyebilirsin

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,256
13 pro max yenilenmiş cihazlarada baktım hocam ama yenilenmişlere pek güvenemiyorum sizin bu konu hakkında tecrübeniz var mı tavsiye ederseniz 13 pro max i s24 ultraya tercih edermisiniz bunuda ayrıca merak ediyorum sizi baydım biraz kusura bakmayın alacağım şeyide bilmek istiyorum o yüzden biraz darlama gibi oldu hocam kusura bakmayın 😄
Estağfirullah. Öncelikle yenilenmiş cihaz almayın. Ayrıca S24 Ultra'nın tek rakibi Apple tarafında 15 Pro Max oluyor. Diğer cihazları düşünmeyin bile.

barantim7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Estağfirullah. Öncelikle yenilenmiş cihaz almayın. Ayrıca S24 Ultra'nın tek rakibi Apple tarafında 15 Pro Max oluyor. Diğer cihazları düşünmeyin bile.
Sanırım uzun bir düşünce sonrası s24 ultrayı mantıklı buldum hem fiyat hem uzun kullanım açısından düşünecek olursak sadece 15 pro ve pro Max tercihleri yapılırsa bunları tercih etmem ama diğer tercihlerde s24 ultrayı tercih edicem s24 ultranın uzun yıllar gideceğini düşünüyorum zaten 7 yıl güncelleme desteği veriliyorsa büyük ihtimalle o kadar yılda ortalama bi kullanıcı için yeterli olması anlamına geliyor bakalım