samsung s20+ mı? ıphone 11mi?

Bu konuyu okuyanlar

barlasssss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar şuan kullanmakta oldugum telefon s10+ model yükseltmek istiyorum ıphone 11 ile s20+ arasında kararsız kaldım sizce hangisini tercih edeyim
not s20+ kullananlar s10+ da yüz tanımada sıkıntı vardı s20 de o sıkıntı hala devam ediyormu?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Nasıl bir sıkıntı var ?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Elinizdeki gayet iyi bir cihaz, geçecekseniz de İphone 12'yi bekleyin.

barlasssss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunu hiç duymamıştım. Yazılım mutlaka geliştirilmiştir fakat Face ID çok daha güvenli bir yapı. Ama parmak izi de olacağı için pek bir problem olmaz gibi, tabi karar sizin yine de.
Ya tabi öyle de üzerindeki cam filmi zarar gördükten sonra dışarıdan alınan cam filmleri yüzünden tam performanslı çalışmıyor cam filmsiz kullanmaktanda çekiniyordum.Aksesuar bakımından çok az seçenegimiz oluyor s10+ kullanıcı olarak

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
arkadaşlar şuan kullanmakta oldugum telefon s10+ model yükseltmek istiyorum ıphone 11 ile s20+ arasında kararsız kaldım sizce hangisini tercih edeyim
not s20+ kullananlar s10+ da yüz tanımada sıkıntı vardı s20 de o sıkıntı hala devam ediyormu?
Sık video çekip sosyal medyaya atıyorsanız Iphone 11;Video ile işim olmaz diyorsan S20 plus.Ben ikisi arasında S20 plusı tercih ederdim.

Reaksiyon puanı
6,381
Şu an elinizde çok iyi bir cihaz var. Yüz tanıma yerine parmak izi gibi bir şeyi kullanın derim. Değiştirmeyin, elinizde ki cihazı kullanmaya devam edin. Boşuna para israfı olmuş olur.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169

Gereksiz heyecan aramayın derim :) Ama bütçe konusunda sorun yok ise İphone 11 almanızı tavsiye ederim.

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
gayet iyi bir telefon kullanıyorsun. Bu yüzden 4-5 ay daha bekleyip iphone 11 alacağına o fiyatlara iphone 12 al . Hem dynamic amoledli bir telefondan lcd ekrana geçersen hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Bu yüzden bence biraz daha sabret iphone 12 al . Keyfine bak?

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Şu anki telefonunuz çok iyi. Bence parmak izi kullanarak devam edebilirsiniz.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Ya tabi öyle de üzerindeki cam filmi zarar gördükten sonra dışarıdan alınan cam filmleri yüzünden tam performanslı çalışmıyor cam filmsiz kullanmaktanda çekiniyordum.Aksesuar bakımından çok az seçenegimiz oluyor s10+ kullanıcı olarak
One UI 2 ve 2.1 güncellemelerinden sonra bununla alakalı zaten bilgi yayımlandı. Koruyucu cam film çıkarılıp tekrar parmak tanıtılırsa performans artar dendi ve arttı da. Ayrıca hem efekt değişti hem de parmağı uzun süre tutma istemi ortadan kalktı. Örneğin eskiden biraz tutmamız lazım iken şimdilerde dokunup çekmek yeterli oluyor siz de fark etmişsinizdir. Buna ek olarak "dokunma hassasiyeti" ayarı açılırsa performansı bir o kadar da artıyor. Burada ben dahil olmak üzere bu farkı hisseden insanlar da var şu an üzerinde Spigen'in koruyucu filmi olmasına karşın oldukça hızlı da çalışıyor. Zaten kullanıcı kulübüne bakarsanız daha önce arkadaşlarla bunları konuştuk. Bunlar (parmağın 2 kez farklı biçimlerde tanıtılması da dahil) uygulandıktan sonra hala daha performanslı değil diyorsanız diyecek bir şey kalmıyor. O yüzden -bunları duymadıysanız veya bilmiyorsanız- burada telefon hakkında yanlış bilgilendirme yapmayın ki alacak olan insanlar da yanlış yönlendirilmesin.