Samsung note4 home tuşu

Bu konuyu okuyanlar

Antalyalii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumun home tuşunda takılmalar var cok ince bir şey ve cok sinir bozucu servise götürdüm 3 4 gün dediler okadar zamanım yok.(bundan 1 2 ay oncede cay dokülmüştü) telefonu acıp bu tuş takımının oldugu yeri acıp nasıl temizleyebilirim? Veya başka alternatifi olan var mı varsa yardım etain teşekkürler

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Markette Simple Control diye bir program var. Zenfone 5 kullanırken kapasitif tuşları parmak aralığı uzak olduğu için oldukça kullanımı zorlaştırıyordu. Söz konusu programı yükledim. Özellikle pie diye adlandırılan pasta şeklinde kullanımı sağ veya sol ele göre ayarladığında müthiş kullanım kolaylığı sunuyor. İstediğin gibi sanal tuş atayabiliyorsun.

Antalyalii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yoo hayır tuşa bastıgımda takılma sesicıkıyor temizlenmesi gerek bende nasıl acıpntemizlerim diyorum. Bu fırınlanma teknolojisi falan diyplar o nedir

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Telefonumun home tuşunda takılmalar var cok ince bir şey ve cok sinir bozucu servise götürdüm 3 4 gün dediler okadar zamanım yok.(bundan 1 2 ay oncede cay dokülmüştü) telefonu acıp bu tuş takımının oldugu yeri acıp nasıl temizleyebilirim? Veya başka alternatifi olan var mı varsa yardım etain teşekkürler
tuşu illa yaptıracaksan servise vermen önemli,yaptırmayacaksan markette uygulamalar var bakabilirsin...