Samsung mu Lg mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
LG'nin 4k tv'si muhteşem ama miracast özelliği yok, ben alana kadar miracast özelliklisi çıkar. Geçen gittim vatan bilgisayara açtım miracastı, geçtim tv karşısına G2'mle bi hava attım söylemesi ayıp. :p

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
LG Tercih Ederim Cünkü Aldım HepsiBurada.com Dan LCD tv 4 ay lık cok memnunum sende al kardeşim hiç ugrasma kapıda ödeme yap alcaksan LG al...

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yaklasik 8 ay önce ue46es8080 aldim ve fazlasiyla memnunum.

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 15 gün içerisinde 3D led tv alıcam fakat marka konusunda karar veremiyorum,SAMSUNG-LG arasında kaldım diğer markaları düşünmüyorum,samsung'a karşı her zaman bir sempatim var,çok bilgili biri olmasamda netten araştırmadan ürün almam genelde,LG LED konusunda çekimserim biraz LG bazı video formatlarını oynatmıyomuş,altyazılarda sorun oluyomuş sanırım,ama SAMSUNG bütün video formatlarını açıp altyazılarda hiçbir sorun çıkarmıyomuş,ürün incelemesi yapan bazı sitelerde de samsung bir adım önde diyolar LG ye göre,samsung ve lg kendi panellerini üretiyomuş,102 yada 106 ekran alıcam sizin tavsiyeniz hangisi ?

fbnbz.jpg

Kac liralık bir TV düşünüyorsn bunu yazsaydın daha yardımcı olabilirdik. Mesela Film fazla izlemiyorum demişsin o zaman 3D desteği ne de çok fazla ihtiyacın yok diye düşünüyorum. Bu durumda SAmsung alabilirsin 40 inc lik Samsunglar (oda da kac mt den izliyeceksin bilmiyorum bu arada) yeterli olacaktır. Ama Bende 46ES7000 Samsung 3D LED var cok iyi bir TV cidden öneririm. Tabii benim ki eski seri yeni serileri de aynı özelliklere sahip. Tabii fiyat olarak 3000 TL civarında. Bu seviyelerde LG de de Samsung da da format sorunu olmuyor. TV ler de gerçekten iyi. Ben panel olarak Samsung u daha canlı/parlak bulup ( ve active shutter ı tercih ettiğim için) Samsung aldım. Ama senin 1500 TL gibi bir sınırın varsa hiç düşünmeden dahili HD uydu alıcılı bir Samsung al arada film de izlediğinde son derece memnun kalırsın. ;) :thumbup:

merhaba arkadaşlar yeni bir televizyon almayı düşünüyorum en fazla 1.500 tl olacak samsung düşünüyorum ama tv alırken nelere de dikkat edeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz
Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Yukarıda yazdığım şey senin için de geçerli bir yorum olacaktır.

Selamlar.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Bence Sony ve Sharp ı da seçeneklerine eklemelisin sonuçta ekran teknolojilerinin ustaları onlar