samsung mu iphone mu

Bu konuyu okuyanlar

rioxaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhabalar, çok arada kaldım ve size sormak istedim. babamda iphone 8 red product var bende de samsung a70 var. babamla telefonumu değiştirmek istiyorum çünkü bu zamana kadar samsung kullandım androidden sıkıldım artık, elimde fırsat varken iphone geçiyim diyorum aynı zamanda airpods pro kullanıyorum sorunsuz bir şekilde fakat iphone geçince daha çok özellik kullanabiliyormuşum. telefonlardan çok anlamıyorum biraz da marka takıntısından mı desem artık bilmiyorum. rica etsem yardımcı olur musunuz ? değişsem alışabilir miyim ? veya telefonlarımız arasında kesinlikle değişmemelisin/değişmelisin dediğiniz bir özellik var mıdır ?

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
merhabalar, çok arada kaldım ve size sormak istedim. babamda iphone 8 red product var bende de samsung a70 var. babamla telefonumu değiştirmek istiyorum çünkü bu zamana kadar samsung kullandım androidden sıkıldım artık, elimde fırsat varken iphone geçiyim diyorum aynı zamanda airpods pro kullanıyorum sorunsuz bir şekilde fakat iphone geçince daha çok özellik kullanabiliyormuşum. telefonlardan çok anlamıyorum biraz da marka takıntısından mı desem artık bilmiyorum. rica etsem yardımcı olur musunuz ? değişsem alışabilir miyim ? veya telefonlarımız arasında kesinlikle değişmemelisin/değişmelisin dediğiniz bir özellik var mıdır ?
Batarya performansı ve büyük ekran dışında İphone 8 kesinlikle daha iyi bir tercih olur.İphone 8 3 yaşında olsada hala performanslı ve güçlü bir cihaz.A70 Samsungun kıytırık orta seviye cihazı.Sosyal medyaya video da atıyorsan iPhone 8 i babanın elinden al derim.

ZeroTwo

Asistan
Reaksiyon puanı
252
alışman biraz zaman alabilir/samsung derim çünkü: çözünürlük,şarj kapasitesi fazla

rioxaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
babam daha geçen gün bataryasını değiştirmeye verdi yani bana geldiğinde sıfır telefon olacak tek korkum güncelleme alır mı ?

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
babam daha geçen gün bataryasını değiştirmeye verdi yani bana geldiğinde sıfır telefon olacak tek korkum güncelleme alır mı ?
İphone 8 İos 17 ye kadar güncelleme alacak.İos 17 büyük ihtimal iPhone 8 e verilmeyecek.Güncelleme olayına çok takılma derim.Güncelleme ile cihazın batarya performansı 1 hafta olmayacak yada cihaz anormal derecede hızlı olmayacak.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Elinizdeki telefonu satıp geçmeyi planlıyorsanız, Iphone 11 serisi işinizi görecektir.

Umut EY

Asistan
Reaksiyon puanı
135
Paran varsa iPhone yoksa Samsung.

Son mesajlar