Anket Samsung mu Apple mı ?

Samsung mu Apple mı ?

• Kullanılan toplam oy
    21

Bu konuyu okuyanlar

Samsung Fanboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ben Apple'ın kalitesini ve özrlliklerini pek beğenmiyorum. Ve fiyatı da gereksiz pahalı bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Samsungla büyüdüm ve bence en iyi telefonları o üretiyor. Tercihim her zaman Samsung'dan yana

Ama tabiki Apple'ı tercih edenlere de saygılıyım. Onlara o daha iyi geliyor demek ki

msiantic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Ben Apple'ın kalitesini ve özrlliklerini pek beğenmiyorum. Ve fiyatı da gereksiz pahalı bence

Ben Samsungla büyüdüm ve bence en iyi telefonları o üretiyor. Tercihim her zaman Samsung'dan yana
ne kadar kaliteli olsa da 10 lira edecekse 10 lira olacak ki insanlar kerizlenmediğini düşünerek alsın. adam çıkıp biz küçük insanlara hitap etmiyoruz parası olmayan fakirler bize bulaşmasın diyor, bunu der demez ben fakir değilim zihniyetinde olan insanlar kapısında kuyruk oluyor :D

jasonoleragg

Doçent
Reaksiyon puanı
175
9 yıllık (10. yılını dolduracak) iphone 5 hala normal bi şekilde çalışıyor en azından whatsap falan kullanılıyor brawl stars falanda biraz kasarak oynanıyor çok sorun değil ama aynı şeyi samsungla yapman söz konusu bile değil 3-4 yıl sonra kasmaya başlıyor 9 yıllık telefonun sorunu yok samsungun tek artısı batarya

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596

Ama tabiki Apple'ı tercih edenlere de saygılıyım. Onlara o daha iyi geliyor demek ki
Siz kalitesini beğenmiyorsunuz ama ben sağlamlığı ve gizliliği önemsiyorum. Koşarken düşürmeme rağmen kasasında ezikten başka bir şey oluşmadı. Eski olmasına rağmen hızlı ve hala güncelleme alıyor iphone 7 plusum. Evet biraz fazla kapalı ama benim telefonu kullanma amaçlarımda telefonu istediğim gibi özelleştirme olmadı için apple benim için biçilmiş kaftan.

MelihST324

Doçent
Reaksiyon puanı
131

Pahalı olsa bile Samsung dan daha uzun ömürlü ve 6 8 yıl sonra kasmayacaktır emin ol bende iphone 6s var ama hala cirlop gibi.

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
9 yıllık (10. yılını dolduracak) iphone 5 hala normal bi şekilde çalışıyor en azından whatsap falan kullanılıyor brawl stars falanda biraz kasarak oynanıyor çok sorun değil ama aynı şeyi samsungla yapman söz konusu bile değil 3-4 yıl sonra kasmaya başlıyor 9 yıllık telefonun sorunu yok samsungun tek artısı batarya
Benim gözümde 5 serisi en iyi ikinci Iphone serisidir birincisi 6 serisi

jasonoleragg

Doçent
Reaksiyon puanı
175
Siz kalitesini beğenmiyorsunuz ama ben sağlamlığı ve gizliliği önemsiyorum. Koşarken düşürmeme rağmen kasasında ezikten başka bir şey oluşmadı. Eski olmasına rağmen hızlı ve hala güncelleme alıyor iphone 7 plusum. Evet biraz fazla kapalı ama benim telefonu kullanma amaçlarımda telefonu istediğim gibi özelleştirme olmadı için apple benim için biçilmiş kaftan.
5s 2. kattan düşmüştü sadece kırılmaz camında biraz çatlak vardı

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Ya kardeşim samsung nedir ya Gidin kral gibi iphon kullanın Pabci de 50000 fps alıyorum süper telef-

Şaka maka iPhone alacağıma paramı çöpe atmayı tercih ederim. 8 yıl önceki Galaxy Note 3 ü bile günümüzde rahatça kullanabiliyoruz. Ve Dayanıklılığının kanıtı olarak günümüzde halen S3 s4 s5 kullananları görebilirsiniz. Eğer dandik olsalardı 1 2 sene sonra çöp olurlardı.

Aynısı iphone için de geçerli ama Bataryayı ciddi biçimde öldürüyor. Performans kaybu olmasın diye sanırım.